Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: rezultati na stazi

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    ma da!
    Guest
    pogledajte tablicu s rezultatima na stazi.ak naravno,test z4.posebno me zanima "izvrstan" rezultat quattra i komentari.malo je slabiji od ostalih,ali svemoguci quattro bi to trebao nadoknaditi.ili mozda ne?

    nadam se da ste primjetili da je s deklariranih 5.9 ubrzanje z4 spalo na 6.6 sekundi (valjda zbog 17000 ojra opreme),ali jos uvijek drzi s2000,tt i slk.samo mu boxster bjezi.

    sta mislite gdje bi tu uletio type r sa svojih 6.8?po meni bi barem slk i tt oderao.

  2. #2
    VR6
    Guest
    To je u "nasem" narodu popularno lupati stvari bez argumenata, pa automatski 4x4 drzi odlicno, ovjes i slicno tome.

    Evo primjer Audi A6 2.8 i A6 2.8 Quattro, prosjecna brzina prolaska kroz krivine Quattru je brza za oko 1-2 km/h.

    Isto kao i ovjes, tu nije bitna sama konstrukcija, ima jos stvari kao podesenost, raspored tezine i slicno.

    Primjer, VW Golf 4 krivine prolazi za oko 2 km/h sporije od Alfe 147, ali takodjer Peugeot 307 krivine prolazi u prosjeku za 1 km/h brze od Alfe.

    Ovi primjeri su mjerenja sa raznih staza i slicno tome, nista izmisljeno...

  3. #3
    Nema sanse
    Guest
    Peugeot(premekani francuz)da je brzi od"kraljice"(srotova i auto-otpada)???Ma nema sanse,izmisljeni podatci,garant!!!Cime ce jedan 307 konkurirati "dvjema bregastima i nenad××××vom ovjesu"?? )

  4. #4
    koja glupost
    Guest
    Kakvo je to pitanje di bi uletio type r-pa zna se jedino na otpad ili na akciju za zeleno srce renaulta.Taj civic type r je toliko ružan auto da su čak u auto klubu napisali da je nastao parenjem monovolumena i kombija za prijevoz svinjskih polovica.Također ne kužim šta je tako dobro u tom auto kad je tako gadan i neide:na street race-u ga pere stari kaddet i što je još najvažnije vidio sam utrku između type r i 2-tonskog x5 4.6 i u toj situaciju type r može samo x5 popušiti,ali od svega toga je još najvažnije da je pilot type r bio uvjeren da može dobiti x5-međutim gadno se zaj...U tom društvu s2000,tt,slk,boxter,z4 type r nema što tražiti jer su to sve prekrasni auti a type r definitivno nije.Pobjednik između tih roadstera je definitivno boxter jer porsche je porsche.Za novi z4 mogu reći samo da kad bi ga dobio odmah bi ga prodao i kupio stari z3

  5. #5
    Hondo
    Guest
    Koja glupost stvarno dokazuješ da je glupost neuništiva!
    Uspoređuješ x5 od 75000 Eura, sa 4600 ccm i 340 ks i auto kompaktne klase od cca 26000 Eura, 2000 ccm i 200 ks. Možda i je taj BMW brži na ravnom (6.2s protiv Civicovih 6.8s), no po zavojitoj cesti baš i nisam siguran: veća masa, više težište.
    A kaj se tiče ovih roadstera, čak su i u njemačkim usporednim testovima stavili TT ispred Boxstera, a kao klasu za sebe navode S2000 koja pruža največi užitak u vožnji, ali i traži najviše znanja jer auto ide tek od 6000 do 9000 o/min.
    VR6 ne znam od kud ti ovi podaci, ali u najmanju ruku je nevjerojatno da 307 ide po zavojima brže od 147. To je usporedba auta sa kojim motorima?

  6. #6
    Hondo
    Guest
    A o Streetraceu je bilo već puno govora na ovom forumu. Možda sam malo osjetljiv pošto je Honda u pitanju, ali opet napominjem. Type R je bio potpuno serijski auto sa svim prednostima i manama, dok je onaj 'stari' Kadett bio auto sa isto 2000 ccm motorom i preko 150 ks napravljen isključivo za na××××vanja tipa Streetrace. Kužiš?

Slične teme

  1. rezultati govore za sebe
    By zlaja 3 in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 28-02-2003, 23:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •