Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Corolla D4-d (90ks) ili 307 HDi (90ks)

  1. #1
    na dugi period
    Guest
    Kupujem auto za narednih 10 godina pa vas molim za savijet koji je bolje kupiti od navedenih?.
    Da li je istina da Peugeotu 307 još uvijek lupa zadnji ovijes i škripe kočnice, ili su te nedostatke otklonili.Za Corollu nisam čuo za neke nedostatke.
    Molim vas za vaše mišljenje.

  2. #2
    ŠULE
    Guest
    Iako mi je Peugeot oku puno ugodniji, u ovom odabiru a kažeš da ćeš voziti auto dugo godina od Toyote vjerovatno nema boljeg izbora.

  3. #3
    Girrari
    Guest
    Potpisujem Šelutov post. Iako bih onda rađe odabrao Civica. Od dva dizajnerska užasa ipak je bolje izabrati onaj "ljepši".<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  4. #4
    T-IE
    Guest
    Isfuravaš se na neki dizajn, a kupiš Punta s 5 vrata... <br><hr><font color="red">GTI</font>

  5. #5
    T-IE
    Guest


    Razmisli i o Mazdi 323, sad je popust, jer stiže nasljednik. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  6. #6
    _Stevo
    Guest
    Corollu....<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  7. #7
    Manki
    Guest
    Kupio sam Corollu i od tog trenutka sam shvatio sam Njemce i njihovu ideju nadrase. Naime, Corolla je nadauto.

  8. #8
    buh
    Guest
    Girrari, ne kažem da su Toyota i Honda prekrasni auti kao Alfice i Fiatići, ali bar su kvalitetni.

  9. #9
    Blue
    Guest
    Ako je za "narednih 10 godina" definitivno COROLLA

  10. #10
    dragstar
    Guest
    Dugorocno gledano Corola je sigurno bolji izbor!Ne zaboravi samo da Corola ima prakticno manji prtljaznik od Pezoa, ako ti to nesto znaci u zivotu.Ne znam samo kako ta dva stoje medjusobno sa cijenom, gledajuci na opremu!Puno srece!

  11. #11
    Girrari
    Guest
    Slažem se da su kvalitetni, zato sam i potpisao post od Šuleta.

    Kaj se Punta 5v tiće, to nije bio moj izbor nego izbor mojih sponzora. Nadam se da bu do zime zamjenjen Sportingom, ali o tom po tom. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  12. #12
    ma da!
    Guest
    znaci bio sam u pravu kad sam tvrdio da ne trebas ulagati u svoj punto nego ga zamijeniti sportingom?ne trebas potvrdjivati.pise to vec u odgovoru iznad.

  13. #13
    Dom-Dom
    Guest
    Girrari baš me veseli kaj bu Sporting uletel.Pametna investicija.

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Hvala D-D. Nebumo još brzali jer je sve još viseće. Ako sve bude onako kako očekujem, bit će Sporting, ako ne... neće.


    Ovaj Punto namjeravam sredit bez obzira na to dolazi li Sporting ili ne.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  15. #15
    piquet
    Guest
    girrari da li misliš uzeti novi sporting ili polovni.
    ja sam htio uzeti ali više ne primaju narudžbe za ovaj model a novi mi je na slikama propast.

  16. #16
    Dom-Dom
    Guest
    Pa koja je to sad glupost ovih u Autocommercu da ne primaju više naruđbe za Sportinga? Pa kad izlazi novi Punto?

    Girrari , znam da ja baš nisam najkompetentniji za to , ali čemu uređivati auto ako ga budeš prodal.Sporting ima sve i felge i pragove, jedino spuh fali.

    Nemoj biti bedak ko ja , sredim auto onda ga prodam.

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Piguet, novi, naravno. Ovo da ne primaju naruđbe za nove modele sam čuo na par mjesta, ali nisam vjerovao dok nisam otišao u AC gdje su mi rekli da to nije istina. Dakle, netko ti je prodao priču. Za novi model Punta još ni u FIAT-u valjda ne znaju kad dolazi jer se premjera stalno odgađa (trebal je bit predstavljen u proljeće, pa u ljeto...).


    D-D, velim da Sporting još visi u zrku zato sam odlučio srediti Beštiju. No kako je dosta moguće da se Sporting omakne, neću pretjerivati u sređivanju tj. hitit ću još samo felge i gume te eventualno kožu na mjenjač.

    No ne bumo sad o tome. Kak ono ide... Corolla ili 307...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  18. #18
    piquet
    Guest
    u ac sam osobno pitao i čovjek mi kaže da ne primaju narudžbe za stari model.
    dva trgovca sam pitao i kažu da nema narudžbi za stari model. daj provjeri još jednom , a i ja ću još jednom slijedeći tjedan.

  19. #19
    alfinjo
    Guest
    Šrot jedan i drugi.....

  20. #20
    Guzo
    Guest
    Genijalci kako ste otišli opet na FIAT?!

    Nevjerojatno je kako se neki ljudi ne mogu kontrolirat.

    Ja glasam za japanca, japanac je ipak japanac.

  21. #21
    piquet
    Guest
    307

  22. #22
    na dugi period
    Guest
    T-IE; razmišljal sam i o Mazdi 323f DITD,ali ona ima jako skupe servise pa je auto ispal iz igre.Ako netko zna,recite mi da li su otklonili nedostatke na 307(lupal je zadnji ovijes i škripale su kočnice)...

  23. #23
    na dugi period
    Guest
    T-IE;još mi reci kada točno stiže Mazda3,tj.,kada će se auto moći naručiti!?.

  24. #24
    na dugi period
    Guest
    Reci mi Manki što ti se tako sviđa kod Corolle kad veliš da je Corolla nadauto,daj malo napiši dojmove.

  25. #25
    VR6
    Guest
    Corrola mora u servis na promjenu sijalice, sjajno...

    Nije mi jasno, jeli stvarno tako tesko dobiti automobil na test voznju?! Pa ako si ozbiljan kupac, trebali bi tebe ganjati sa autom za test...

Slične teme

  1. Clio 1.6 90ks-PRODAJEM
    By clio 1.6 in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 14-10-2004, 18:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •