Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: koje gume za fabiu kombi 1.4

  1. #1
    FabiaCombi
    Guest
    htjeo bih skinuti barumice i staviti neke bolje gume 165/70/14, ali ne znam koje. cuo sam za nove ContiEcoContact 3 da su dobre. je li ih netko vec probao ?

  2. #2
    S16
    Guest
    Za tu dimenziju ne možeš nać pristojnu gumu. Šta fali barumu?

  3. #3
    FabiaCombi
    Guest
    tvrde

  4. #4
    Brock
    Guest
    Daj stavi Savu Intensu u dimenziji 185/60/14 . Mislim da je cijena oko 380kn po komadu. Za taj auto sasvim dovoljno, meka je , dobrog profila, dobro drži (valjda bi trebala - ipak je kao najjača guma u njihovoj ponudi), dobro izgleda, povoljna cijena.

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    sava gnoj!
    U toj dimenziji Bridgestone i Continenetal apsolutni pobjednici.
    Zadnji ADAC test.

  6. #6
    Brock
    Guest
    Dom-Dom... pa, bravo!

    To znam i ja, ali mi ovdje razgovaramo o gumi za Fabiju combi 1.4. Pošto sumnjam da se radi o nekom ozbiljnijem ganjanju sa tim motorom i sa tom karoserijom, ta Sava "gnoj" bi bila sasvim u redu. A da ne spominjem da su gume od ovih proizvođaća u rangu cijene oko 600kn po komadu.

    P.S. Se vidimo sutra?

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Gle Brock , čovjek je pitao za Continental i ja mu ih preporučam jer ih je šogor imal i gume su super, a i po svim testovima su među top 5.
    A kaj se tiče auta , vidim da je Fabia , ali nisu gume samo za ganjanje po zavojima , sa dobrim gumama možeš smanjiti put kočenja.Zato nemora biti ako je Fabia , pa nek si kupi Obiličevo , dobra guma je dobra guma.
    A Barum , ja mislim da veče govno ne postoji, možda Hankook.
    Ako bude meeting sigurno dolazim.

    I još nešto moj frend je kupoval za Cordobu 13" gume.Sava Effecta su nekih 300 kuna , a Bridgestone mu ja nabavim za 400 kn.I on naravno kupi Savu.Pa ××××te 100 kn razlike po gumi , pa voziš ,ima ženu i dvoje djece i sad on ×××× sa Savom.

  8. #8
    T-IE
    Guest
    Nije dom-dom, Debica je kralj loših guma. Nevjerovatno, kako od lošeg uvijek postoji lošije... <br><hr><font color="red">GTI</font>

  9. #9
    T-IE
    Guest
    Za vlasnika Fabije...

    Uzmi Toyo R 610 ili Dunlop SP 10 (premda me te Dunlopice i nisu pretjerano oduševile, ali nisu loše) ako baš oćeš u toj dimenziji, ali ja bi na tvom mjestu kupio 15'' i stavio Dunlop sp 9000 195/50/15 i napravio pravi posao.

    Pozdrav.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  10. #10
    faker
    Guest
    šta si zapeo za te dunlop.
    Kormoran, Hankook, Kumho i Barum su klasa za sebe, ostalo je ×××××. )

  11. #11
    S V T
    Guest
    dal se neko sjeća onih starih tigar guma, nenad××××ve su bile, imao sam ih na fićeku i kad bi pala kiša letio bi na sve strane! ma ××××na ludnicaaaaaaa ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  12. #12
    Girrari
    Guest
    A bio je i onaj sladoled Tigar od Pekabele. Izvana preljev od čokolade, pa vanilija, pa naranđa... mljac!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  13. #13
    ico
    Guest
    ja imam na autu 185/60/14 dunlop sport SP 01!

    gume su vrhunske

  14. #14
    FabiaCombi
    Guest
    e3vo u naselje mi je dosao lunic pa cu ja izgleda kupiti dobre stare trajalke i ubaciti se medju one elektro-autice za sudaranje. biti ce ludnica )

  15. #15
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Najbolje gume za Fabiju Combi su ti Continental ContiEcoContact.
    To tije provijereno!!!!

  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Za fabiju combi su barum i više nego odlične gume. Možda da probaš tigar.

  17. #17
    alfa_biz
    Guest
    Preporuka pirelli p 3000 energy cijena oko 450kn

  18. #18
    FabiaCombi
    Guest
    već sam gledao i P3000 i dođu oko 380kn za keš + 15kn balans

Slične teme

  1. koje gume dimenzija 185??
    By igorr in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 29-04-2004, 06:30
  2. koje gume za yarisa??pomagajte
    By upisite vas nadimak in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 02-04-2003, 18:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •