Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Pomoć!!!

  1. #1
    alfa099
    Guest
    <font color="red">Kako da si stavim slikicu ispod nicka?
    U detalje, molim, ja sam malo stariji i moždane stanice mi polako odumiru...
    Fala... </font><br><hr>

  2. #2
    S V T
    Guest
    brate to i mene muči, nikako ju ne mogu staviti!

    klikni na profil pa promjena profila i vidjet ćeš što dalje, samo ja nikao to ne mogu ! <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  3. #3
    Manual
    Guest
    Slušaj treba ti slikica, 5x7 ona za pasoš

    pa je fino skeniraj(molim te one ljepše slike, fino izbrijan ..)

    Eh onda uzmeš "OHO" ljepila i zaljepiš ju tamo u gornji lijevi ugao

    I tako to.....onda klikni "attach" i finish

  4. #4
    alfa099
    Guest
    ...molim da djecu vrate u kinderbete...

  5. #5
    T-IE
    Guest
    Dal za avatar isto mora bit slika na netu ili mogu iz kompa stavit bilo koju?<br><hr><font color="red">GTI</font>

  6. #6
    Manual
    Guest
    Dakle Alfa kimbač zove! )

  7. #7
    alfa099
    Guest
    ...mislim da sam na dobrom putu...do kimbača...

  8. #8
    me
    Guest
    ovako

  9. #9
    me
    Guest
    slikas ono sto zelis sa digitalnim ili skeniras sliku ili jednostavno uzmes neku sliku (file), odes u photoshop, smanjis ju na velicinu 65x50 pixela. velicina bi trebala biti negdje oko 4 kg, ako nije uzmes npr. Picasu, posaljes sliku u drugi folder kao za web, ona sliku malo osiromasi i na kraju imas sliku zahtjevanih dimenzija i velicine. nakon toga ides u promjena profila, nades sliku na kompu, uploadas, kada ti se pojavi thumbnail kliknes na njega i to je to.

  10. #10
    VR6
    Guest
    Kao sto napisa "me", prvo na browse, pa kad prikaze sliku onda opet kliknes na nju. Glup sistem pomalo, al sta se moze...

  11. #11
    S V T
    Guest
    e pa problem je u tome sto se meni ne pojavi slika!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  12. #12
    S V T
    Guest
    ma jel ovo moguće?<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  13. #13
    S V T
    Guest
    jeeeeee!! juupi!! jos ju malo operem u photoshopu i bu bila super! ) ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  14. #14
    CLIO SPORT
    Guest
    alfa×××,ja se vec ponadao da te treba slepat....ali izgleda nista od toga!
    ) ) )

    najjednostavnije ti je otici na google,slike i tamo u detaljno pretrazivanje stavis da trazi slike do 4kb! i stavi u searchu CLIO SPORT recimo!

    kada nadjes PRAVU sliku,sejvas to na hard, pa odes na forum na PROFIL i tamo kliknes na BROWSE i nadjes sliku na hardu i kliknes na OK!
    znaci ta slika ispod nicka mora biti na tvom hardu!
    i to je to!


  15. #15
    Girrari
    Guest
    Važno je samo da je slika 65x50 pixela ili manja te da nema više od 4 Kb.

    Uostalom, dođi u petak na sjednicu, pa bumo ti sve objasnili. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  16. #16
    alfa099
    Guest
    ...ma...petak je prošao, ja sam radio do ponoći...
    ...kužim ja cijeli sistem, bar se nadam da kužim, al nikak da si nađem odgovarajuću slikicu...
    ...ma ko ga ××××...
    Fala svima!

  17. #17
    Girrari
    Guest
    Ma znaš da SZ "radi" i debelo poslije ponoći. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  18. #18
    alfa099
    Guest
    ...ma znam...malo sam umoran i iscrpljen zadnjih dana jer pripremam event za "Alfa Club"...to bi trebalo biti iznenađenje, nekakav Road show, pa se ××××× s tim ko mladi mačak, a rokovi su "jučer"...

  19. #19
    Girrari
    Guest
    Ma samo ti radi. Ako to zaživi, sve ti je oprošteno.


    Sorry za onaj put kaj sam prekinul, mob mi je krepal.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  20. #20
    alfa099
    Guest
    ...skužil sam...a nadam se da si član Alfa Cluba...bit će ti sve jasno u iduća dva tjedna...
    ...mene malo jebu majice i kape kaj moramo napravit da poklonimo članovima, pa se s tim naganjam i natežem...no sve bu OK...

  21. #21
    Girrari
    Guest
    Nisam. Znaš ti da sam ja Fiatovac u duši. Imam ja svoje breme u obliku FIAT kluba, ali teško to ide. Moram ti iskreno priznat da mi se tokom pokušaja organizacije FIAT i Punto kluba, puno toga zgadilo. Nekak sam jako blizu da dignem ruke od svega.
    No bum ti sve ispričal kad se trevimo na kavi.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  22. #22
    CLIO SPORT
    Guest
    alfa×××....probaj ove ikone!








  23. #23
    CLIO SPORT
    Guest
    alfa×××.......na koju adresu da posaljem racun za ovu uslugu????

    se vediamo oggi in VG???????



    e da,valjda znas da treba sejvat one ikone na hard pa onda ih puknut gore!

  24. #24
    rale
    Guest
    evo i mene sad ××××


    htio sam si zamijenit slikicu al neide,stalno ostavlja staru...pazio sam na size?!<br><hr><font face="Times New Roman" size="+1">0-100 17sec</font>

  25. #25
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Emoj Rale, i ja idem do stotke za samo 17 sekundi, e Rale moj.
    Evo za tebe i samo za tebe:

Slične teme

  1. Pomoć
    By vw in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-09-2004, 18:18
  2. Pomoć
    By rs turbo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 05-09-2004, 23:01
  3. Pomoć
    By GostZG1 in forum Računala i internet
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-08-2004, 21:49
  4. Pomoć!!!!
    By Zli ja in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 24-02-2004, 22:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •