Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 99

Tema: zamjena filtera - povećanje snage

  1. #1
    Fresh
    Guest
    Da li se članku objavljenom u Auto blicu može vjerovat ili je to samo reklama za naivne kupce.
    Ako je sve napisano točno da li su cijene relane ili postoji nešto bolje.

    Da ne otvaram novu temu još jedno pitanje. Gdje se u Zagrebu može zakrpati ili zalijepiti plastični odbojnik. <br><hr>

  2. #2
    CLIO SPORT
    Guest
    fresh, ja sam stavio od greena otvoreni filter i osjeti se da na nizim okretajima auto lakse povuce!!!!

    e sad,ta 3-4 konja ne osjetis ali osjetis kako auto jednostavno lakse potegne na nizim okretajima!
    treba vidjeti kakav je raspored ispod tvoje haube.....najbolje je staviti gljivu sa kucistem! (u auto blicu je onaj carbon nesto....kod greena se to zove twister itd!)

    cijene su tu negdje, 100kuna gore dolje!

    za odbojnik pitaj pocketa, njemu je neki lik zakrpao svjetski branik i nije puno platio!

    pozdrav

  3. #3
    Stribor
    Guest
    Fresh, probaj VAROPLAST u Bestovju, prema Samoboru, drugo selo poslije Jankomirskog mosta. Imaš tablu-putokaz na Betonskoj cesti. Oni mogu pokrpat sve živo. Za cijene ne znam.

  4. #4
    Girrari
    Guest
    Je, ja sam isto čuo da su ovi u Verplastu fakat dobri, a vele da imaju i fer cijene.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  5. #5
    Pocket Rocket
    Guest
    Krpao sam cijeli branik u VAROPLASTU, Bestovje.
    Vrhunski napravljen posao, cijeli branik pokrpan, ja sam mislio da je nemoguće - 400 kn.

    Što se tiče filtera, zaboravi mjeriti konje.Auto samo bolje diše i ima bolji odaziv na gas...A tu je i zvuk...

    POZDRAV!!!

    FIVE ALIVE!!!

  6. #6
    Fresh
    Guest
    Znam da 4,5 konja gore dolje se ne mogu osjetiti, ali čim kažeš da auto bolje diše i ima bolji odziv na gas, to je dovoljan razlog da ugradnju filtera stavim u proračun za sljedeći mjesec.

    CLIO, kako si sam rekao da treba zaviriti pod moju haubu i pogledati šta bi se najbezbolnije moglo ugraditi, bilo bi lijepo kad bi to što prije izvidili.

    Hvala i za VAROPLAST, nema panike nije za mene, već za kolegu s posla, ali dobro je i to znati. Na prijašnjem autu sam promijenio tri branika jer mi nitko nije rekao da se mogu zakrpati.

  7. #7
    Brock
    Guest
    Sam ti rekao kako ćeš najbrže saznat podatke koji te zanimaju? Pa na kraju krajeva - forum i služi za takve stvari.

    Ja još nisam uspio uhvatit frenda da ga pitam gdje je on krpao svoj odbojnik. Ako štogod saznam - javim ti se.

  8. #8
    CLIO SPORT
    Guest
    fresh, evo i friske informacije....K&N ima kit za focusa 1.6 i kosta nekih 900-1000kn! ceka se cca tjedan-dva!
    eto,kod kita nije bitno kako izgleda raspored ispod haube zato jer je kit SAMO za taj odredjeni model, tako da nije bed!

    bio sam danas nesto kod gabreka pa sam pitao i za to!

    e da, znas da se ne baca vec ga samo operes svakih 30-50 tisuca km? tako da dugorocno gledajuci....i nije neki trosak!

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Daj Fresh nemoj slušati nikoga. Više te ne bu žena pustila k nama kad čuje kaj sve košta.Bolje deci kupi neku pametniju igračku od otvorenog filtera za zrak.

  10. #10
    INTERCEPTOR
    Guest
    Dom Dom ima pravo koji će ti k... filter od 1000 kuna na focusu karavnu?

  11. #11
    ŠULE
    Guest
    Fresh ako misliš našto započet na autu, onda je promjena filtera prva stvar, ali ako samo to napraviš i ništa drugo onda bolje te novce spiskaj u petak sa nama na cugi.
    Jel ti onao voziš Focusa? U zadnjem Ford performance-u zapanjujuć rezultat glede sprint filtera. Najveći prirast snage pokazalo je zdravoseljačko drilanje originalnog air boxa i to nevjerojatnih 9 (čitaj devet ks).

  12. #12
    Dom-Dom
    Guest
    Pa to sam i ja mislio.Samo filter je drek , pa onda spuh , pa federi , pa amortizeri , pa gume , pa felge.....
    pa sve u p.m.

  13. #13
    Pocket Rocket
    Guest
    ŠULE, daj pitaj frenda koji ima GTT bez TB jel ima TB za njega još uvijek?
    Ja sam riješio problem, ali ako ima, uzeo bi još jednu.

  14. #14
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ali ako misliš nešto raditi dalje na autu focus karavan je loša baza.

  15. #15
    Pocket Rocket
    Guest
    Ma niš nije loša baza!!!
    ZAMISLI SAMO KOLIKO MJUZE STANE U ONAJ GEPEK KAD SE HITE SICEVI VAN!!!


  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Je, al ipak je to teški van, sa dugim prevjesom.

  17. #17
    Pocket Rocket
    Guest
    Ma stavi filter Fresh.Radi se o tome da ćeš dobiti zvuk za svoj gušt, smanjiti troškove, K&N možeš prati čak svakih 50,000-60,000 km!!!To je ušteda od ko zna koliko papirnatih filtera!!!Stavi ga i uživaj.Super zvuk, bolji odaziv na gas i vjerojatno JEDINI FOCUS CARAVAN sa GLJIVOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



    FIVE ALIVE!!!

  18. #18
    Pocket Rocket
    Guest
    ŠULE, ovaj post gore za Turbo.

  19. #19
    ma da!
    Guest
    vidi pocket skuplja dijelove.hehe treba misliti i na buducnost!pametno dete! ) sve samo fino trpaj u gepek pa nek se nadje! ) ) )

  20. #20
    ma da!
    Guest
    ...jer nikad se ne zna! ) ) )

  21. #21
    Dom-Dom
    Guest
    Ma da ! jesi zločest.Ko ima takav auto , to je nešto najnormalnije da ti otiđe turbo.Pogotovo kad ga nadrukaš.Meni je normalni sa 120 KS išao jako dobro , i uopće mi nije jasno koji k.... ga treba još drukati.Ali .....

  22. #22
    ma da!
    Guest
    ma sala domdom.ali u svakoj sali je malo istine!


    ...zato ipak nek se nadje! )

  23. #23
    ma da!
    Guest
    pa kaj nije pocket pricao da se campusa ne da nadrukati na 1.2 bara?da odlazi sve skupa lagano u ×××××?pa jos je i s honda pravio budalu i ismijavao ga na toj temi.ili?

  24. #24
    Dom-Dom
    Guest
    Ma sve se da napraviti , samo je pitanje kolko bude trajalo?

  25. #25
    Hondo
    Guest
    Hej,hej!!! Ko me spominje?
    On je pokušavao mene ismijati, al mislim da se je na kraju malo sapleo sam o svoje tvrdnje. )
    Nego ma da!, jel ti na kraju jesi Calibra ili nisi?

Slične teme

  1. Cijev do kutije filtera zraka
    By INTERCEPTOR in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 27-10-2003, 02:22
  2. povećavanje snage na automobilima?
    By puntos in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-09-2003, 18:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •