Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: GOLF 1

  1. #1
    JAC
    Guest
    GOLF I NAJIZDRŽLIVIJI AUTO 20i21STOLJEĆA

  2. #2
    Kas
    Guest
    Ne bih se složio. Ima boljih. Dizel je ok, ali traktor.

  3. #3
    Domme
    Guest
    ak se hoćeš vozit dugo, jeftino i sporo uzmeš keca. amen

  4. #4
    S16
    Guest
    Dobar je golf 1. Ali benzinac.

  5. #5
    Kas
    Guest
    Traktor, nikakav benzinac. Imao sam onaj 1100, i brate guta ko smuk. 10-12 po gradu, a 50 Ks.

  6. #6
    kq
    Guest
    da benzinac je govno ja sam imao dva 1100 i 1300 oba su trošila 10,5 uz povoljan vjetar i još litru ulja na

  7. #7
    diablo VT
    Guest
    Golf 1 je smeće od šporeta mislim auta!

  8. #8
    S16
    Guest
    Kas, guta jer ima prastari motor sa karburatorom, koji je smeće, iako je Solex. A i sigurno je zreo za generalku.

  9. #9
    Kas
    Guest
    Men9 je motor bio OK. Trošio je ulja možda 2 deci na 1000. Mislim čak i manje. Na otvorenom 7 litara, ali vani.......

  10. #10
    Kas
    Guest
    Moguće da je frgić bio banana.

  11. #11
    S16
    Guest
    Vjerojatno...

  12. #12
    zarobljenik brzine
    Guest
    Ma imao sam ja benzinca 1300,i onako je auto.Nije bas za divljenje.

  13. #13
    CORRADO FAN
    Guest
    Nema nista bez GTI ili VR6

  14. #14
    234Dado
    Guest
    ja sa svojom dvojkom dizelašem prošao 475000 km. Daj te mi recite, s kojim cete takvo sto napraviti? GTI, - to se raspadne za 150 000...

  15. #15
    Dankas
    Guest
    Nikad više niko neće napraviti auto kao što je GOLF 1 dizel.
    Ja sam svojega kupio starog 9 godina i sa 210.000 km. U sljedećih 5 godina s njime smo brat i ja napravili još 250.000 kn sve bez generalke samo uz redoviti servis. Nove dizne i servis bosh-pumpe koštalisu oko 2.500,00 kn što zapravo i nije bilo jako skupo. Prodali smo ga kada nam se nije dalo ulagati nekih 2.000 DEM-a u limariju. Kupio ga je čovjek u Jaski, neki rođak mu je limariju složio u pola cijene i koliko ja znam s njime je napravio još 120.000 km prije nego što ga je zamjenio na novog Clia (valjda su ga onda bacili u otpad). Potrošnja između 5 i 6 litara lože. Takvih auti više nema.

  16. #16
    234Dado
    Guest
    ja sa svojom dvojkom dizelašem prošao 475000 km. Daj te mi recite, s kojim cete takvo sto napraviti? GTI, - to se raspadne za 150 000...

  17. #17
    ZEGA
    Guest
    Jedno je sigurno U to vrijeme Golf I i II su bilo veoma pouzdani i trajni auti (kvaliteta) a danas su se stvari jako promjenile...

    ZEGA

  18. #18
    clark
    Guest
    Dankas, ti si znači jedan od onih seljačina koji su se vozili na lož ulje?

  19. #19
    Dankas
    Guest
    Clark, u to doba i ja i brat bili smo studenti i u ne baš osobitim finacijskim prilkama (mamina mala plaća + još mizernija penzija od pokojnog oca) i jedini dodatni izvor prihoda bilo nam je sviranje po sprovodima. Naravno da nam je stari golfijaner koji bez problema troši ložu bio super rješenje. Naravno ti su dani iza nas. U 307 HDi točim isključivo eurodizel.
    Ali, u to vrijeme loža je bila 2 kune, a dizel čini mi se oko 3.60 - 80% skuplji.

  20. #20
    166
    Guest
    clark jel mozda radi za Greenpeace.sta te boli ××××× sta je covjek tocio.

  21. #21
    ZEGA
    Guest
    Koji greenpeace po ini sastav loze i D1 nafte je indentican kada se gleda kolicina sumpora u gorivu.
    Najbolji su mi brijaci kad vide da auto dimi odmah povlace paralele sa lozom, a u biti se radi o neispravnom autu...
    ZEGA

  22. #22
    Dankas
    Guest
    Ma naravno ljudi. D-2 je ofarbano Lož ulje i pitajte bilo koga tko ima nekave veze sa INOm i to će vam potvrditi.

    Ma loža je zakon i iskreno kad sam vozio na ložu auto je uvjek radio bolje i mirnije i manje je trošio i dimio.

    Ma od jednok tipa koji već neke 2-3 godine vozi Xantiu HDi čuo sam da ju stalno vozi na lož ulje i nema nikavih problema. povremeno ubaci onaj aditiv za čišćenje i redovno mjenja filtere i sve je OK.

  23. #23
    deky
    Guest
    Evo danas sam baš skinuo filter nafte na šefovom XM-u.Nije ga mijenjao 50 000,a uvjek vozi na ložu.Nisam mogao vjerovati kako je bio čist,vjerujem da je točio dizel da bi bio prljaviji.Auto ima 450 000 km,on je s njim napravio 350 000 km i sve na ložu i nikad problema ni s bosch pumpom ni s diznama,jedino je 2 puta servisirao dizne,ali to bi morao i da točiš dizel,zato ljudi točite ložu bez straha

  24. #24
    speed- machine
    Guest
    Svaka ×××××× sad otvara temu za svoje ljubljene golfove1,2,3,4,5(samo fali šestica) Pa valjda sam ja zato otvorio VW club da više ne gledam ove gluposti.

  25. #25
    ZEGA
    Guest
    Glec ako sipas lozu anci da je sipas sam...
    Kad sam sipas gorivo iz recimo veceg rezervoara to radis pretakanjem gorivo u u je mirno i nema mjesanja smeca, voda je na dnu odvojena i smece u njoj, ti crijevom pokupis samo ciiisto gorivo i bok te veseli...
    A na benzinskoj pumpi stalna tocenja, jake pumpe (da se brzo natoci) hrrrpa smeca, ispada da je bolje tocit sam...
    Uglavnom zakon

    ZEGA

Slične teme

  1. GOLF 2 GTI 16V
    By zarobljenik brzine in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 14-01-2004, 23:12
  2. GOLF II 1.6 TD
    By fersy in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-12-2003, 21:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •