Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Autom kroz Europu

  1. #1
    101
    Guest
    Vidim da ima i svjeta iz inostranstva, pa me zanima imate li nekih savjeta oko putovanja kroz EU? Nisam nikad vozio u "inostranstvu" (zivim u Svedskoj), a imam ove godine namjeru da po prvi put odem autom kroz Njemacku, Austriju i Sloveniju do Makarske...

    Svi savjeti dobrodosli (oko zelenog kartona, sta je "vinjeta" u Austriji i slicno)!

  2. #2
    SAAB
    Guest
    Zeleni karton narucis od svod osiguranja, sigurno moze preko interneta. Vinjetu kupujes na izlazu iz Njemacke ili na ulazu u Austriju. Neka je..na naljepnica bez koje ako te uhvate austrijanci dobro te oderu!!!
    Samo stisni gas i vozi!!!

  3. #3
    SAAB
    Guest
    Hmm.. Umalo zaboravih!
    Provjeri s osiguranjem koju opremu moras imati da bi ti vazilo osiguranje. Mislim da moras imati startspärr i broj registracije na svim staklima.

  4. #4
    101
    Guest
    Hvala na pomoci SAAB, ovo za reg. na staklima nisam znao. Provjerit cu...

    Znas li mozda koji je izlazak iz Svedske najbolji? Ja sam dosao do zakljucka da je Treleborg-Rostock dobra alternativa i da bi mogao odspavati na brodu ako idem ovim putem.

  5. #5
    SAAB
    Guest
    Imas jedan mali i brzi trajekt koji vozi ca. 3 sata. Isao sam njim i nije los. Ista tvrtka ima i par velikih koji voze istu relaciju 6 sati. Malo dugo?!
    Nackdel su cekanja ako dodjes ranije, tijesno parkiranje (odbio sam retrovizor).
    Ovog ljeta mislim ici preko mosta, pa kroz Dansku!!!

  6. #6
    SAAB
    Guest
    Da.. Kada sam isao tim putem kroz istocnu Njemacku, svakih 100km su bile ogromne kolone jer popravljaju puteve.
    UUUZZZZAAAASSSS !!!!!!!!!

  7. #7
    101
    Guest
    Hvala jos jednom!

Slične teme

  1. Autom kroz naselje 149 km/sat
    By VJEKOSLAV in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 26-11-2003, 18:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •