Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 51 do 58 od 58

Tema: Dojmovi o cliju 1.6 16 v

  1. #51
    Calibra Zender
    Guest
    Pocket, slaži ti i poklapaj sve kaj ti odgovara, ali daj me se molim te kloni i kolji se s god želiš. Da li ti je to takav problem? Pa da li ti mene i sanjaš? Imaš pametnijeg posla nego se glupirati na forumu?<br><hr>

  2. #52
    S16
    Guest
    Alo ekipa, oladite malo!

  3. #53
    krešo 594
    Guest
    Zašto je je calibra pocketu ×××× mater? Pa svi znamo da to nije uredu i da se to ne radi. i sad se on čudi što je pocket ljut???

  4. #54
    Girrari
    Guest
    Ajde dečki, sad stanite na bremzu jer se i meni već tlak diže, a to nije dobro.

    Prepucavajte se, podvaljujte si, ismijavajte jedan drugoga..., ali bez ili sa što manje psovki!!! <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  5. #55
    Pocket Rocket
    Guest
    Girrari, ma daj...Sve je 5!!!
    TURBO dolazi danas u 22h!!!



    FIVE ALIVE!!!

  6. #56
    Denis
    Guest
    Sport, da sam te uhvatio za volanom bez vozačke i ispod 18, navukao bi te za uši propisno!!


  7. #57
    55kw
    Guest
    na ovom postu se govori o cliu 1,6 16v a ne o glupostima i prepucavanja. trebate samo iznjeti svoje mišljenje o tom autu, a ne je... mater svima, s oproštenjem. bacite te gluposti na cestu npr. sa cliom 2,0 i seatom ibizom cuprom, za koju nez nam da li je uopće na hrvaskom tržištu.

  8. #58
    206-os-
    Guest
    Clio 1.6 16v je najbolji omjer ulozeno-dobiveno po pitanju performansi i opreme. To moze vidjeti i sljepac a sto se tice ostalog (kvaliteta, ponasanje u voznji itd.), to znaju oni koji su ga vozili-ja nisam, pa necu o tom!

Slične teme

  1. Dojmovi o redizajniranom portalu Vidi.hr
    By IgorS in forum Obavijesti
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 02-07-2022, 08:33
  2. Jel tko vozio C3, 1.6??Dojmovi?
    By cannon in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 10-12-2003, 14:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •