Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 40 od 40

Tema: street race subota

  1. #26
    75 ks
    Guest
    ne bum ja išal na race ja bum gledal samo
    da imam pilu onda bi se i trkal al ovak niš imam premalo konja za trku

  2. #27
    S V T
    Guest
    za utrku je dovoljan i 1 pravi konj! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  3. #28
    MEGARANGE
    Guest
    Kak je prošo drag na novoj stazi u ponedjeljak?

  4. #29
    S V T
    Guest
    dragastično! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  5. #30
    Kas
    Guest
    Hoće li biti repriza?

  6. #31
    CLIO SPORT
    Guest
    ne znam kako ce izgledat zbog cirkusa! brijem da ce slonovi,tigrovi i ostale ZVERI podivljat!


  7. #32
    Kas
    Guest
    Trebalo bi promjeniti mjesto. Već i vrapci znaju kad i gdje treba doći. Murja je prebrza.

  8. #33
    driver
    Guest
    molim vas ljudi koji znate gdje i kada se okupljati, napišite i bit će nas u većem broju za gas do bola i zavijanja jakih makina
    pozdrav svim konjima koji vole ljubitelje!
    ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  9. #34
    sepra
    Guest
    slonovi i tigrovi ) ) ) ) ) ) ) ) <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  10. #35
    Weber
    Guest
    Djeco ohladite!Tatice vam kupile aute pa ih dolazite rasturavat!
    pa svaka ×××××× se zna tako trkat-naći 400m ravnine i stisnut gas pa ko prije!
    Seljački!!!
    Uzmite auto i stanite na pistu pa da onda vidimo tko je bolji!
    Po ravnom zna i svaka ×××××× vozit i tu uopće nije stvar u vozaču!
    Zato vi seljačine koji se smatrate velikim facama stanite na pistu kad ste tako veliki reeceri!

  11. #36
    seyzmo
    Guest
    reeceri.. mrak

  12. #37
    S V T
    Guest
    najprije će nam weber pokazati kako se reeca pa ćemo onda mi, mlade nade tatinih sinova! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  13. #38
    bravo
    Guest
    weber ima pravo!!! )

  14. #39
    Jeep
    Guest
    Kada je Weber napisao jednu jako dobru i točnu konstantaciju svi tatini sinovi (čita se i pičkice) nabrzinu su odustali od ove tame i nema ih više niti čut!
    Izgleda da još uvijek vrijedi ona stara poslovica: "ISTINA BOLI!" )

  15. #40
    CLIO SPORT
    Guest
    weber je ocito neki ponosni vlasnik kadetta d ili nesto slicno koji ×××× na streetrace a nemre!

    nije neki ludi adrenalin ali je itekako zanimljivo i nemre bas svaki tutlek na streetrace(moze ali nije tak jednostavno)!!! start je najvazniji a i saltanje mora biti svjetsko!

    ja sam jednom dobio jednog chipiranog dvanulcheka a drugi put izgubio od istog! i mogu reci da i nije tak jednostavno startat,jeb ga ode i lamela i gume i sve,ali treba malo vjezbat na takvom asfaltu (koji je dosta grub u odnosu na pravu cestu)!

    ma fora je,treba probat!

    ako je netko zainteresiran......za besplatnjaka (na zmajevom i to u organizaciji streetrace ekipe) neka se javi na cliosport20@yahoo.com pa cemo se dogovoriti!!


Slične teme

  1. OS street race
    By Megane_SB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 185
    Posljednji post: 11-09-2003, 01:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •