Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 112

Tema: pocket

  1. #51
    Pocket Rocket
    Guest
    CLIO SPORT



  2. #52
    ma da!
    Guest
    ajde sad podvucimo crtu i napravimo jedan malo rezime.pocnimo od toga da su gusti svima razliciti.meni novo i i-vtec kosooko,a drugima campus na 1.2 bara.i to je meni prihvatljivo i razumljivo.ali ajde da se slozimo i oko toga da je campus na 1.2 bara vreca bez dna.znaci to je ipak stari auto u koji neminovno treba ulagati.konstantno ulagati sto zbog godina teskih nogu vlasnika,sto zbog ipak nesto,ajmo reci,sumnjivije kvalitete.i isto tako napomenimo da price s promijenom ulja na 5000 kilometara,ganjanjem samo na radnoj temperaturi,ostavljanjem da radi naokon ganjanja i ostale tajne dugorocnosti ipak nisu svemoguce.ne da nisu svemoguce nego samo odgadjaju neminovno.uostalom to su sve recepti koji vrijede za sve,a posebice aute s turbom.

  3. #53
    S V T
    Guest
    kaže se da svakoj budali svoje veselje tako je i sa automobilima

    ja osobno ću biti najsretniji ako uspijem složiti capria sa v6 tri nulček motorom rootsovim chargerom i N.O.S.-om pa neka on troši 45l na 100km i kvari se svakih 28km al gušti su gušti! <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  4. #54
    T-IE
    Guest
    SVT, tako je. Nisu svi vozači isti, nekom je puno bitniji gušt i zadovoljstvo u vožnji od pretjerane pouzdanosti. Ja bi nekako najsretniji bio s kombinacijom pouzdanosti i gušta.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  5. #55
    T-IE
    Guest
    Intcp, još jedanput svaka čast.

    Evo ja sam baš danas skinuo filter zraka (prljav je bio do bola) i onda sam išao isprobavat auto. Zvuk se promijeni tek iznad 5000 okr ili kad je gas do kraja. Ali ni približno nije zvuku dvanulčeka Clija sport.

    Eto, sad pred nekih 20-ak min sam u jednom ful blagom zavoju napucao gas do poda u 2. brzini i usljed laganog understeera sam skoro uhvatio rinzol. Malo je falilo...

  6. #56
    75 ks
    Guest
    nemoj sebe precjenjivat apogotovo svoju alfu koliko sam skužio model 75radije čuvaj hladnu glavu

  7. #57
    Pocket Rocket
    Guest
    ma da!, tj CALIBRA ZENDER, od××××.Kretenska ti je fora i ti si kreten!!!OBJAVLJUJEM TI RAT!!!
    Nabije mna ××××× i tebe i tvoju Hondu Type R, kad ju kupiš, dođi, pa da vidiš šta je auto!!!KRETENU sirotinjski,ljubomorni, iskompleksirani!!!

  8. #58
    Stribor
    Guest
    Čovjeka veseli turbo šus u leđa, pa šta onda... Ko jednom proba, teško se toga odriče, jedino ako je stvarno jak karakter...

  9. #59
    ma da!
    Guest
    rat?kakav?izgleda da od tebe pocket nije realno ocekivati da normalno odgovoris.jednostavno nisi to u stanju.

  10. #60
    ECOTEC
    Guest
    stribor....sjetio sam se necega kada si napisao ovo da jede malu djecu!

    izlazim iz autoputa kod popovace i zaustavi me murjak....bila su dvojica! ja stanem i vadim prometnu i dozvolu, a murjak kaze: ma ne trebate vaditi dokumente....samo bi malo pogledao auto! i pita me lik JEL JEDE MALU DJECU NA CESTI? rekoh: JEDE I VELIKU! poceo se murjak smijati i kaze: DAJ GA MALO STISNI DO NAPLATNE DA VIDIMO KAKO TO IDE, ALI SAMO DO NAPLATNE! a naplatna bila jedno 150m dalje!

    CLIO st aje bilo kad si se probudio.jesi se upiskio ili ???? )

  11. #61
    CLIO SPORT
    Guest
    ecotec.....vidim da si neki balavac koji se upiski kada vidi muriju na cesti!

    znam lika koji je u imprezi kod obrovca pokupio murjaka koji je stopirao i provozao ga po zavojima 150-160 da je lik iza srao! i nije mu nista rekao!

    ma murjaci su nekada OK!

    trebas jos puuuno uciti o nekim stvarima!


  12. #62
    Dom-Dom
    Guest
    Tip u Imprezi pokupio murjaka koji je STOPIRAO???????????????
    Pa ja ću umrijeti od ovih brija, pa drage francuske kolege na kojem ste vi speedu. Dajte i meni malo koji petak da mogu ovo provariti?

  13. #63
    Dom-Dom
    Guest
    ) ) ) ) ) ) ) ) )

  14. #64
    CLIO SPORT
    Guest
    dom dom.....da, pitaj i bullita! taj koji je vozio imprezu je inace dedek od nekih 50tak godina!


  15. #65
    Dom-Dom
    Guest
    To mi nekak tak smiješno izgleda , ko recimo scena iz "Ima li pilota u avionu?" ili film Leslie Nielsena.
    Dobar je taj dedek , volil bi ja biti takav deda.
    Nego kaj naš prijatelj Bullit zvani diskmen priča?

  16. #66
    ECOTEC
    Guest
    Dom-DOm neznam koje to filmove decki gledaju da imaju ovako razradjenu mastu!!
    A i to je neki jaki policajac bio..koji stopira.....pazi a murija ima badave javni prijevoz!!!!!

  17. #67
    ECOTEC
    Guest
    I pazi zavoji kod obrovca...........koji.oni kad se spustas prema maslenici.ili iz obrovca prema glinici.........150-160 moze samo da leti po onim zavojima....zbilja nemoj takve gluposti pricati......bolje...........nemoj se sramotiti...........kad sam nesto probas........ok........al sta ti drugi napricaju...........JAOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

  18. #68
    Pocket Rocket
    Guest
    ma da! ili CALIBRA ZENDER, ti si kreten.
    I točka.
    Zavidna ××××××.

  19. #69
    Calibra Zender
    Guest
    Pocket mater ti ××××× dižeš mi tlak danima sa svojim provokacijama na forumu. Daj se ohladi od komentiranja i povezivanja nickova meter ti ×××××!!! Raz×××× si me totalno. Kači se s kim se hoćeš na forumu, ali daj me više u ××××× ostavi s prozivanjem u svakoj ××××noj temi!

    Pukli su mi živci pa isprika ostalim koji čitaju ove odvratne vulgarnosti koje je iz mene izvadio ovaj balavac Pocket Rocket!

  20. #70
    Pocket Rocket
    Guest
    CALIBRA ZENDER, debilu svih debila!!!
    Kretenu neuki, primitivni, seljački, jadni...
    Teraj u svoje selo odkuda si se i dovukao dotepenčino prljava.
    Mama ti je balavac konju jedan bijedni.
    Od×××× sa foruma!!!
    Debilu MRTVI, dođi u ZG pa mi to reci.
    Sa svojom sirotnjskom vektricom ili sa svojom ciganskom seljačkom CALIBROM!!!
    DEBILU PREMRTVI.

    Isprike ostalima, ali ipak je to CALIBRA!!!


  21. #71
    Pocket Rocket
    Guest
    Pardon, CALIBRU ti je tatica prodao, pa si dobio vektricu karavan.
    MESARČINO MRTVA!!!

  22. #72
    Sport
    Guest
    A vi 2 ste stvarno optimisti! )

  23. #73
    Calibra Zender
    Guest
    Majko mila! I ja se onda spustim na granu s majmunima. Žali bože vremena i tipkovnice. Stvarno sam se spustio na najniži mogući nivo kad ti se obraćam tvojim jezikom. Neću više sigurno.
    Pa jesi ti pročitao kakve gluposti pišeš?

  24. #74
    Pocket Rocket
    Guest
    D E B I L U

  25. #75
    krešo 594
    Guest
    ovo meni ništ nije jasno?? Kako Calibra može biti mrtav a poslije je pisao. I kave veze imaju kamioni sa mesarima?
    neka mi netko to objasni.

Slične teme

  1. pocket 2
    By S V T in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-04-2003, 02:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •