Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 112

Tema: pocket

  1. #26
    Dom-Dom
    Guest
    Vjerujem da je onda već u garaži.

  2. #27
    T-IE
    Guest
    Intcp, svaka čast ako ti se Alfa čuje kao Clio 2.0 16v od Clija Sport i to samo uz skidanje filtera.
    Ja bi poskidao pola auta za taj zvuk.

    <br><hr><font color="red">GTI</font>

  3. #28
    T-IE
    Guest
    Pocket, mogu ti pitat Matu za rotor. On je imao gtt-a i djelova. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  4. #29
    Dom-Dom
    Guest
    T-IE hebi ga kad imaš Golf.
    Ajde postani bar francuski kolega , ako več nečeš biti talijan.Evo kupi Clio.
    Prodaj taj Golf!

  5. #30
    T-IE
    Guest
    Ha, ha,

    A njemački kolega vam ne odgovara? ) <br><hr><font color="red">GTI</font>

  6. #31
    Dom-Dom
    Guest
    Ma odgovara, ali daj onda kupi bar BMW , ajde molim te bar to.

  7. #32
    T-IE
    Guest
    Ajde dobro, nać ćemo neki kompromis.

    Daj doleti i ti sa svojom V6 do Crikvenice, možda promijenim mišljenje o Alfama. ) <br><hr><font color="red">GTI</font>

  8. #33
    Dom-Dom
    Guest
    Budemo se jedamput na Grobniku našli, ako uopće bude kaj na njemu ove godine.

  9. #34
    T-IE
    Guest
    Za 2 tjedna počinju utrke. Vozi se standardno, svi kupovi osim Octavije, CEZ.
    Doleti.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  10. #35
    S V T
    Guest
    75 ks ništa od pocketove turbine, totalno je skurena! <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  11. #36
    Dom-Dom
    Guest
    Kaj mu je turbo tak u kurcu?

  12. #37
    S V T
    Guest
    nažalost da! on će ti reć u detalje!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  13. #38
    Girrari
    Guest
    A joooj. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  14. #39
    FRENCH TERROR
    Guest
    T U R B O ! ! !

    ) ) ) )

  15. #40
    ma da!
    Guest
    nije da sam se dosao nasladjivati,ali reci ti meni pocket sta ti sada imas od tog pocket rocket?mrtvo puhalo eto sta!

  16. #41
    Girrari
    Guest
    Sigurno bu sve OK s autom. Takav auto se ne ostavlja samo zato kaj je turbina ruknula. Kad se skupi love, nabavila bu se nova i bok. A onda bu auto pila i pol!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  17. #42
    Kas
    Guest
    Jel mi može netko reći kako doći do Gustina? Frend bi htjeo malo urediti turbinu na Unu.

  18. #43
    Pocket Rocket
    Guest
    T-IE, daj pitaj Matu za rotor!!!
    Ja sam ga zaboravio pitati!!!
    ma da!, TURBO ĆE SE SLOŽITI, budi uvjeren u to!!!
    Moram pohvaliti dečke T-IEa i S V Ta na velikoj gostoljubivosti!!!
    INTERCEPTOR,pozdrav i tebi!!!

    OSTALI, bez brige, već pred kraj tjedna plavi GTT izlazi iz radione i onda slovi za najočuvaniji primjerak GTTa u HR!!!KLADIM SE U TO...Sve će biti novo...

    Čak razmišljam o novom GARRETTu T2 za 550€...

    FIVE ALIVE!!!


  19. #44
    Pocket Rocket
    Guest
    Regulator pritiska goriva nije funkcionirao kako spada, pa je auto dobivao premalo benzina.Automatski je temperatura ispušnih plinova na ispuhu bila strahovito visoka, te je dobio rotor i termička izolacija...

    ŠULE, tvoj frend ima GTT sa kojeg je skinuo TURBO.MOLIM TE, pitaj ga ima li još tu turbinu, pomogao bi nam...JAVI CLIU SPORT, please...

    ŠULE, thnx unaprijed, imaš pive koliko god ti srce poželi!!!
    ) ) )

  20. #45
    CLIO SPORT
    Guest
    kako bi malnar rekao: "ja i moj prijatelj smo obisli cijeli svijet i evo nas natrag u civilizaciju"

    jeb ga pocket, ja sam ti rekao: raiffeisen je tvoje rjesenje i dvanulcek phase I!

    e,ali trebate cut zvuk na recimo 6-7000 okretaja, ono je bilo do nekih 5000 u prvoj i 3-4000 u drugoj.......skoro zgazio one penzice ) ) )

    eto,mozda doletimo opet za koji tjedan dolje kada bude toplije!

    pozdrav svima dolje! odoh raditi nesto!

  21. #46
    ma da!
    Guest
    nije stvar u tome da se ne moze popraviti nego u tome da taj auto guta i guta lovu.i to bez kraja!popravci se vezu jedan na drugi unatoc visemjesecnom hvalisanju glede kvalitete...samo treba redovito servisirati,ulje najkasnije na 5000 kilometara,ne gasiti odmah nakon ganjanja,ne ganjati hladan...ma prodavanje magle i nista vise.to je stari auto,prastari cak i kvari se.to je ××××na neminovnost.a moj ormar i dalje gura kilometre sretno i sigurno sve dok ga ne zamijeni japanska i-vtec tehnologija.a i taj ce ici i ici i ici...

  22. #47
    Pocket Rocket
    Guest
    Jedino što ja moram napraviti na tom autu je reparirati turbo, što je u tijeku, jer je pronađen NOVI ROTOR.Ništa drugo nije uloženo u auto, niti će biti.Automobil je vrhunski, a to što ja ulažem u njega, to tebe boli ×××××.Mogu si priuštiti, pa je to moja stvar.Uživam u svakom kilometru i osjećam se beskompromisno najbrži, kao što to i jesam.1,2 bara pritisak i CIVIC TYPE R do 140km/h je u strahovitim problemima...

    ) ) )

    By the way, pored GT TURBA, kupuje se CLIO SPORT Phase 1 172ks, ICEBERG BLUE boja...

    ) ) )

    FIVE ALIVE!!!

  23. #48
    Stribor
    Guest
    Istina, turbak se lako nadere bez većih investicija, a onda jede malu decu... Meni se kod cijele te priče jedino ne sviđa to što auto postaje nevoziv...ali IDEEEE....


  24. #49
    INTERCEPTOR
    Guest
    T-IE, stvarno se čuje, ja nisam previše obraćao pozornost. Al nakon što su me odvozili do auta i onda sam sjeo u 75 uvidio sam da se čuju dosta slično. Samo što nisam čuo na Cliu onu promjenu zvuka. E toga možda na Alfi nema. Al inače grmi. Baš doslovno čuješ kako sisa zrak.

  25. #50
    CLIO SPORT
    Guest
    stribor....sjetio sam se necega kada si napisao ovo da jede malu djecu!

    izlazim iz autoputa kod popovace i zaustavi me murjak....bila su dvojica! ja stanem i vadim prometnu i dozvolu, a murjak kaze: ma ne trebate vaditi dokumente....samo bi malo pogledao auto! i pita me lik JEL JEDE MALU DJECU NA CESTI? rekoh: JEDE I VELIKU! poceo se murjak smijati i kaze: DAJ GA MALO STISNI DO NAPLATNE DA VIDIMO KAKO TO IDE, ALI SAMO DO NAPLATNE! a naplatna bila jedno 150m dalje!

    ) ) ) ) )

Slične teme

  1. pocket 2
    By S V T in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-04-2003, 02:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •