Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 112

Tema: pocket

  1. #1
    S V T
    Guest
    ×××5045166 obavezno se javi! t-ie i hgt su utekli za uskrs, nema ih 3 dana , do ponedjeljka uveče.

    <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  2. #2
    CLIO SPORT
    Guest
    svt.....ti si iz crikve ili rijeke-opatije??????
    znam da je prophy iz opatije, a intcp???? rijeka,jel tako?

  3. #3
    S V T
    Guest
    clio ja sam iz crikvenice, intcp je iz uže okolice rijeke!

    jel stižeš i ti sa pocketom?<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  4. #4
    CLIO SPORT
    Guest
    ne nego pocket stize samnom!!
    ) ) ) )

    a super onda jer mi cemo prespavat u crikvi kod njega a navecer smo u opatiji!

    vidimo se sutra!

  5. #5
    S V T
    Guest
    ok vidimo se sutra popodne!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  6. #6
    DKW
    Guest
    SVT, od kad si ti na forumu? Znam da je TI-e iz Crikvenice , ali za tebe ne znam.
    Ja, naime imam obiteljsku kuću iznad Crikvenice (Grižane) od 1884. pa smo si, nekako, zeme.... (znaš ono... đes zemo...)<br><hr>

  7. #7
    S V T
    Guest
    dkw ja bio club italia pa malo mjenjo nick! sad sam gledo jednu crvenu 156-icu sa zg- regama pa se odma sjetio tebe!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  8. #8
    Dom-Dom
    Guest
    Moram priznati da mi Club Italia puno ljepše izgleda.
    BTW a kaj znači SVT?

  9. #9
    S V T
    Guest
    joj..kako da ti objasnim... to ti je ja mislim paket opreme ili model , više se ne sijećam, jednog fordovog pick up-a!

    malo radi promjene!!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  10. #10
    600
    Guest
    Jedva čekam ljeto da upoznam ovu ekipu iz Crikve i okolice, vidim da bu nas ko Rusa! )

  11. #11
    rale
    Guest
    svt je oznaka nabrijanih serijski auta za forda u americi(odnosi se na sve modele a ne samo pick-up)...mislim da znaci special vehicle team

    nesto kao opc za opel

  12. #12
    DKW
    Guest
    "Jedva čekam ljeto da upoznam ovu ekipu iz Crikve i okolice, vidim da bu nas ko Rusa" - kaže 600, a mene ćete eventualno vidjeti kako nosim 342 torbe sa voćem, rezervnim kup. kostimima za 1 kćer, 2. kćer, one ××××ne ležaljke od spužvaste gume za gospođinu rit, 21 novinu i časopis, 523 mlijeka za sunčanje i ne znam da li sam izostavio još koji rekvizit za ljetovanje jedne građanske obitelji....

    ( ××××... gdje je otišla mladost...)

  13. #13
    S V T
    Guest
    dkw ma nis se ne sekiraj, pomoći ćemo ti!

    btw upoznah clia i pocketa!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  14. #14
    ŠULE
    Guest
    Mladost tek dolazi DKW!!

    Ima li tko stariji?

  15. #15
    Dom-Dom
    Guest
    DKW kaj se sekiraš ,ima nas mlađih pa ti budemo pomogli.
    SVT , i kaj veliš na naše izaslanstvo iz Zagreba, ne boj se , mi ostali smo pametniji.

  16. #16
    alfist_zg
    Guest
    DKW ) ) )
    znao sam da ces nesto provaliti u svom stilu ali sam samo cekao kada hehe.

    SVT, poslali smo ti ove luđake dole, ali ne brini , mi ostali smo relativno normalni <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

  17. #17
    S V T
    Guest
    ma alfist dečki su super, ima kod nas i puno gorih! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  18. #18
    S V T
    Guest
    RALE gledo ja malo po netu u svezi glede SVT oznake i imaš pravo! Focus za am. tržište sa oznako SVT je isto što i kod nas ST !<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  19. #19
    T-IE
    Guest
    Clio sport, odličan zvuk ti ima auto.

    Javi drugi tjedan za Grobnik i ST...<br><hr><font color="red">GTI</font>

  20. #20
    HGT
    Guest
    Zvuk je stvarno do jaja, kad ga je razvukao... ludooo!

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    Evo i ja sam se vozio u dvanulčeku. Al nije bilo ceste da ga razvuče. Zvuk je naravno odličan.

    T-IE. Vidiš tako ti se čuje razjebana Alfa 75 1.8. A jedina prerada koju moraš napraviti je da skineš filter zraka. ) ) )

  22. #22
    Dom-Dom
    Guest
    Clio i Rocket , vidim da ste okupili kompletnu primorsku forumašku elitu.
    Jeste bili pristojni?

  23. #23
    75 ks
    Guest
    dom dom. jel se pocket vratio jel složio fučkalicu jel si se čuo s njim možda?

  24. #24
    Dom-Dom
    Guest
    Neznam ti da li je složio auto.Išli su sa Cliom Sport.
    A sad sam se sjetio , nije sigurno složil auto , jer su kod Gustina furali turbo na reparuturu.

  25. #25
    75 ks
    Guest
    da ali je rekao da se trebaju vratit danas i da bu odma je složil
    btw. nema veze sutra če se sigurno pojaviti na forumu

Slične teme

  1. pocket 2
    By S V T in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 23-04-2003, 02:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •