Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: hyundai accent 99 ili golf III 93

  1. #1
    cilindar
    Guest
    Šogor mi je kupil golfa 1,9 TD,1993 g. od opreme ima centralno i servo,prešel je navodno 180000km,registriran je do 10 mjeseca a platil ga je 5500 eura.
    Baš me briga kaj je on kupil golfa, ali ja sam uzel accenta 1999 1,3 motorom sa istom opremom,auto je provjereno prešel 49000 km,registriran je do 3 mjeseca 2004 i platil sam ga 4700 eura,stvar je u tome da mi šogor neda živit ,da kak sam se ja za××××,da bum ja več čul njegove riječi,pa da ko vozi hyundaia,pa pogle kak je grdi i takve stvari.Prije sam imal kadetta 91 sa 75 konja i stvarno je accent puno udobniji od kadetta niš nutra ne škripi na rupama i bolje ide.Stvar je u tome da moj šogor veli da sam trebal još nekaj novci dodati i kupiti si golfa dizela 93 godinu,a ja mu velim da je moj kadett bil auto prema tom njegovom golfu te da nikad nebi kupil auto stariji od 5 godina bilo koje marke.
    Kadetta sam vozil 8 godina a i accenta ću vjerojatno tolko jer radim oko 13 000 godišnje i ne volim često mijenjati aute.Pitanje je da li sam se ja za×××× kak šogor veli,popušil novce ili se on za×××× sa svojim golfom dizel.

  2. #2
    znalac
    Guest
    On se za××××! Glup ti je sogor ko FabiaSDIelegance@yahoo.com

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    ...pitaj šogija za pola godine, godinu.. kolko je uložio u održavanje auta i servis... i usporedi sa svojim troškom.. čak možeš i uključit cjenu benge.. da bude interesantnije...

  4. #4
    konza
    Guest
    I pitaj ga nakon 0.5 godine kolko mu je pomogla generalka, koju ce morati da uradi.
    I pitaj ga dal ce opet da govori "golf je golf".

  5. #5
    milko
    Guest
    I pitaj ga dal je dovoljno 25sec o-100 da bi se preteko kamion.

  6. #6
    Girrari
    Guest
    Ma nemoj ga niš pitat, pusti ga nek se pati.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    ×××× ga kad ti je šogor mesar ili zidar.
    Nemoj se ljutiti , ali da ima malo mozga nebi ti takve kretenarije govoril.Meni Accent nije sa linijom nekaj bogzna kaj , ali to je jedan dobar i pouzdan auto.

  8. #8
    Brock
    Guest
    Moj frend već 5 godina vozi Lantru i auto je stvarno OK. Toči i vozi! Jedino mu je servis na 100000km malo skup, al' zato mijenjaju sve živo. U svakom slučaju - za preporučit'.

    Po Zagrebu se da vidjet par Accent-ića koji su lijepo sređeni (audio, vizuelno i ispod mašine).

  9. #9
    S16
    Guest
    Toliko platija za dizela?!
    ) ) )

  10. #10
    cilindar
    Guest
    Nije mesar nek vodoinstalater.
    Kad je me onak ljepo popljuval odlučih ja uzvratiti udarac,pa velim ja njemu dobro a zakaj je taj tvoj golf tvrdi ko ××××× a zakaj se tak kokpit trese pa pogle kak motor buči,nato stiže tast i veli da, golf je zbiljam tvrd ali to se da negde otraga poštelat a armatura trese kod svakog dizela.
    Polako sam ja već počel pizdit i potrpam ja njih dvojicu u accenta i pravac do birtije,voze se oni i vele je malo je mekši i dobro ide,ali se slože u konstataciji da je svaki novi auto udoban i brz,ali da budu oni vidli accenta za jedno 10 let i nasmiješe se oni od srca.
    Parkiram ja kod birtije i vani nova laguna i velim ja njima kaj, to nije dobro ha?
    Nema kaj švabo napravi,delal sam ja tam ne razmeš ti to..veli šogor
    Dobro velim ja u pičku materinu pa kaj stvarno za tebe ne postoji nijedna druga marka,pa kaj ti je taj VW kraj svijeta.
    On meni lepo veli da je ,za njega je VW kraj svijeta.Velim ja njemu kaj ti nije žal žene i klinci kaj se moraju voziti u tom tenku,pa jebala te potrošnja i dugotrajnost pa kaj ti je to zbilja u životu najbitnije.Trgnem ja na to pivicu i bi mi lakše,ali moj šogi da ga ×××ך nije niš skopčal.

  11. #11
    Dom-Dom
    Guest
    Cilindar , moj šogi bar vozi BMW-a. Ali u duši je Alfista , ali ×××× ga, žena hoče BMW.Ma boli te Šiljo , ti se samo vozi , ali znam kak ti je, treba izdržati sve te pametnjakoviče.

  12. #12
    75 ks
    Guest
    cilindar tvoj auto je star 4 god a njegov 10
    dugoročno ak auto ne mjenjaš nisi niš fulal.a ti sam čekaj da on dojde negdi na 200000 pa buš onda krepaval od smijeha kak je golf pouzdan pogotovo bosch pumpa i hrvatska nafta.
    e sam me zanima jel rekao da mu golf troši možda 4 litre nafte.
    ak da reci jeje ali samo u leru

Slične teme

  1. hyundai
    By gest in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 08-03-2004, 22:59
  2. hyundai accent GT
    By GT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 13-09-2002, 19:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •