Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 101 do 118 od 118

Tema: Kladionica

  1. #101
    T-IE
    Guest
    ...bi, da smo u 2001 godini i eventualno 2002, ali ove...<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  2. #102
    piquet
    Guest
    dosta su dobri kofići za hockenhaim.
    moramo baciti neku kombinaciju.
    prijedlozi t-ie.
    ako će biti vruće bmw williams mi se čini dobra komb.
    renault kaže da im treba "čisti zrak" da bi bili brzi pa će možda ići na pp eventualno sa manje goriva.

  3. #103
    DesmoSedici
    Guest
    bez daljenjega Ferrari ce da opere sve u Njemackoj, iako im pista bas i ne pase kao proteklih godina, ....prognoza 1.Ferrari 2.Ferrari 3.nitko 4.kimi

  4. #104
    T-IE
    Guest
    Na jednom listiću ide Ferrari, na drugom Williams (kvalifikacije). A za utrku ću vidit.<br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  5. #105
    bLUe_dWARf
    Guest
    Mislim da ce gume biti presudne... Prica se da ce Montoya 2005 u McLaren, da ce skartat Coultharda, Montoyu bi zamijenio Webber, a Ralf bi ovog vikenda treba osigurat Williams do kraja karijere...

  6. #106
    r 23
    Guest
    Mislim da se reneult u ovoj utrci solidno držao. Čini se da se Trulli malo trgnuo i u zadnje vrijeme vozi vrlo dobro. Alonso je malo pao sa formom ali i 4 mjesto je super rezultat. )
    Ali kada je Shumacheru pukla guma, bio sam najsretniji čovjek na svijetu.

  7. #107
    bLUe_dWARf
    Guest
    Ja sam svrsavao kad mu je pukla guma... Trulli se totalno izmorio nakon utrke. Ali svaka cast Montoyi koji je vozio kraljevski...

  8. #108
    piquet
    Guest
    dobro sam prognozirao za williamse i renault!

  9. #109
    r 23
    Guest
    Piquet
    Za koga ti navijaš ?

    RENAULT

  10. #110
    mika 4ever
    Guest
    ajme kako m9i je bilo drago kad je Schumacheru pukla guma, ne mogu van opisat )

  11. #111
    piquet
    Guest
    za nikoga baš ne navijam u klasičnom smislu. zadnje sam navijao za nelsona piqueta.
    pozitivni su mi vozači tipa montoya i villeneuve koji se ne boje napasti i prestići nekog na stazi a i ne srame se reći šta misle.
    kimi,alonso i fisi su mi ok.
    michael i ferrari su mi u zadnje vrijeme negativci.

  12. #112
    bLUe_dWARf
    Guest
    Vise se nije ni na sta sigurno kladit. Ali rec cu da mislim da ce na Monzi glavnu rijec imat Montoya!

  13. #113
    piquet
    Guest
    sutra bi mogli baciti na montoyu ili barichella. danas je kof za sutrašnje kvalifikacije bio 13 na rubensa što je ekstremno puno. da nisam bio na poslu malo bi bacio na tu mogučnost.

  14. #114
    bLUe_dWARf
    Guest
    Sta mislite ko ce bit prvak dogodine? Raikkonen?

  15. #115
    piquet
    Guest
    i meni se čini da bi kimi mogao biti glavni kandidat za naslov. ali opet se uvode nova pravila što znači i nove mogučnosti za ostvarivanje prednosti.

  16. #116
    piquet
    Guest
    nevezano za motorsport jučer sam prvi puta u životu digao lovu na nogometu.
    sistem 4/6 i pogodio sam pobjedu arsenala, deportiva i neriješeno monaco i olympiakos.
    promašio sam jer sam stavio pobijedu bayerna i neriješeno lyona.
    sve u svemu solidno. )

  17. #117
    ALONSO
    Guest
    Ti se klubovi pisu velikim pocetnim slovom.

  18. #118
    piquet
    Guest
    ljudi izašli su nam parovi za australiju.
    uz uobičajene likove još je ponuđen alonso ali ne i trulli koji je fantastičan na kvalifikacijama. znači svi ostali u melbornu mi opet mogli igrati. još nema kofića. vidjećemo za koji dan koje su interesantne kombinacije.

Slične teme

  1. Kladionica
    By TRANS AM in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 21-10-2002, 15:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •