Stranica 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 118

Tema: Kladionica

  1. #76
    piquet
    Guest
    montoya, alonso.
    renault me jako zanima jer bi im ova staza trebala odgovarati.

  2. #77
    diablo VT
    Guest
    Scumacher, a može i montoya

  3. #78
    T-IE
    Guest
    Piquet si planirao šta za trening? Ja stavio na Schumija i Barrichella. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  4. #79
    piquet
    Guest
    mislio sam staviti na kimia pp ali mi je bilo pregrbavo. da bar jesam.
    već nisam kladio 3 utrke.

  5. #80
    bLUe_dWARf
    Guest
    Amo Francuska.....

    1. ?
    2. ?
    3. ?

  6. #81
    diablo VT
    Guest
    1. Raikkonen
    2. Montoya
    3. Barichello

    scumacher će ispasti

  7. #82
    piquet
    Guest
    konačno sam nakon malezije dočekao i taj dan. ponovo dobitak. pogodio sam ralfa na pp i još jedan listić williamsi među prva dva. juuuhuuuu!

  8. #83
    mika 4ever
    Guest
    1. Montoya
    2. Raikkonen
    3. Schumacher

  9. #84
    diablo VT
    Guest
    1. Raikkonen
    2. Montoya
    3. Barichello

  10. #85
    bLUe_dWARf
    Guest
    E eto ga Ralf pobjedio a nitko se nije na njega kladio....

  11. #86
    diablo VT
    Guest
    pogodio sam da je Montoya drugi!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  12. #87
    VR6
    Guest
    BMW Power...

    I sljedecu utrku ce vjerovatno biti isti raspored...

  13. #88
    S V T
    Guest
    Samo nek bude kimi ispred mihaela i sve je super, btw sljedeću trku bi trebali vozit sa mp4-18, da konačno vidimo koji ××××× su u meklarenu radili!<br><hr><font size="+1" color="blue">Let the good times roll!</font>

  14. #89
    diablo VT
    Guest
    mp4-18 nije prošao crash test! Odgodili su ga za monzu!<br><hr><font face="Courier" color="red">Do you feel that a Ferrari is too soft, too civilized for you? Then go for a Lamborghini Diablo. The historic Italian marque keeps producing a car as cars were meant to be until some years ago. The Diablo is an object of desire!</font>

  15. #90
    mika 4ever
    Guest
    Ne mogu virovat! Pa koji ku... onda oni nasi komentatori ×××× da će se mp4-18 pojavit u VB

  16. #91
    VR6
    Guest
    Postoji mogucnost da MP4-18 nece uopste nastupati ove sezone...

  17. #92
    mika 4ever
    Guest
    nemoš virovat1

  18. #93
    Richie
    Guest
    Mika_forever zašto malo ne komentiraš svoje prognoze s početka godine tipa "ove godine McLaren će rasturiti Ferrarija i definitivno pobjeđuju Coulthard i Mika"
    Obriši suze no mislim da ove godine nemaju nikakve šanse, bolje da se ne nadaš previše bit ćeš razočaran

  19. #94
    T-IE
    Guest
    Prognoza za Englesku?

    1. Schumi
    2.?
    3.?
    Ulog 5kn. ) <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  20. #95
    mika 4ever
    Guest
    ne mogu pobjeđivat Mika i Coulthard kad Mika ne vozi više (nažalost), valjda misliš Kimi. )
    Vidit ćemo još, nije gotova sezona... )

  21. #96
    piquet
    Guest
    t-ie si vidio kofiće za kval?
    katastrofa.

  22. #97
    mika 4ever
    Guest
    iako ne volin Ferrari drago mi je šta je dobija Barrichello, još da je Kimi bilje obavija posa sve bi bilo super

  23. #98
    T-IE
    Guest
    Nisam Piquet.

    Danas sam se kladio da će Barric. bit prvi (kof. 4.00), Schumi od 1-6 mj. (kof.1,15) i Montoya od 1-6 mj. (kof. 1,45) i dobio. Konačno.

    Odlična je bila utrka. Da je više takvih... <br><hr><font color="blue">Umbrella corp.</font>

  24. #99
    piquet
    Guest
    bravo t-ie, baš mi je drago da si pogodio.
    jedino ja nikad ne bi stavio kof. 1,15 jer je jako mala razlika, a bez veze je zbog toga izgubiti listić.

  25. #100
    bLUe_dWARf
    Guest
    www.lupiga.com
    Utrka je bila odlicna... U Njemackoj bi na staroj stazi bio Williams u prednosti...

Slične teme

  1. Kladionica
    By TRANS AM in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 21-10-2002, 15:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •