Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 118

Tema: Kladionica

  1. #26
    Fresh
    Guest
    Nije li Renault bio jedini koji je pratio tempo Ferraria na zadnjoj utrci, dok je najbliži Williams zaostao minutu i kusur za pobjednikom.

    Uostalom ostavio sam dvije utrke neriješene - možda ih osvoji Williams.

    To je moje predviđanje, ne moraš se složiti s njim, zato se tema i zove KLADIONICA.

  2. #27
    Initiale
    Guest
    MP4-18 Renault ce gotovo sigurno pobijediti u Monte carlu zbog izvrsne aerodinamike i izvrsnog lezanja bolida,a mozda i u Francuskoj kada im dolazi novi motor,koji bi trebao smanjiti manjak u snagi na oko 30 do 40 konja

  3. #28
    mika 4ever
    Guest
    slažen se da bi i re4nault moga uknjižit koju pobjedu ali san isti tako sigurna da će mclaren s novin bolidon moć puno više od te tvoje predviđene 4 pobjede,a ni williams ne triba zanemarit!

  4. #29
    T-IE
    Guest
    Tko će pobijedit u Austriji?

    Opet 100kn na Schumija...

    Al' ću bit bogat... <br><hr><font color="red">GTI</font>

  5. #30
    piquet
    Guest
    ne znam baš. čovjeku ne leži ta staza.

  6. #31
    Fresh
    Guest
    Ljudi , tema je KLADIONICA

    Očete se kladit, iznesite svoja mišljenja i vidjet ćemo na kraju sezone.

  7. #32
    piquet
    Guest
    izašli su kofići u psk i izgledaju jako lijepo. izgleda da je prošlu utrku bio lijepi utržak kada su tako digli kofiće.
    rubens je prošle godine bio brži od schumia pa je on na pp 4,0.
    recimo neke lude kombinacije kao williamsu u prvom redu kofić 81.

  8. #33
    T-IE
    Guest
    Neka na ovoj temi svatko prije svake utrke iznese mišljenje tko će pobijedit. A na kraju godine ćemo vidit tko je najbolje pogađao. Dakle, ponavljam, Schumi pobijeđuje u Austriji...<br><hr><font color="red">GTI</font>

  9. #34
    mika 4ever
    Guest
    DAVID COULTHARD

  10. #35
    T-IE
    Guest
    Ustvari mala ispravka. Pošto je na toj stazi pobijedio samo jednom i to zna se kako, rađe se kladim na opciju 1-2 mjesta za Schumija. Ispod toga mi vjera ne dopušta da se kladim. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  11. #36
    piquet
    Guest
    našao sam kladu gdje primaju bet na kval u petak. mislim bubnuti na rubensa kof 5.
    imaju čak i dvoboj po teamovima ali ne može se međusobno kombinirati (kretenizam)

  12. #37
    DesmoSedici
    Guest
    sutra u austriji, prvi michael, drugi montoya, treci rubens

  13. #38
    Grrrr...
    Guest
    Zamalo, 1. je Schumi, ali drugi je Kimi, 3. Rubens. Cuo sam neke dobre argumente za pobjedu renaulta u Monte Carlu ali bojim se da ce Trulli napraviti glupost, a Alonso stradat zbog neiskustva. Najbitnija je startna pozicija... Za Monaco dajem glas Kimiju, pa Coulthardu...

  14. #39
    Fresh
    Guest
    Nisam gledao trku, čuo sam rezultate na radiu. Gdje je Alonso završio.

  15. #40
    Desmosedici
    Guest
    Alonso nije ni zavrsio u austriji, sto se tice Montecarla, mislim da ce na startu opet biti michael, a evo da budem malo takticar, pa odgovaralo bi i drugo mjesto montoye ili ralfa, bitno je da McLaren uhvati malo bodova

  16. #41
    T-IE
    Guest
    Jesam li ja to opet pogodio ishod? Jesam, jesam, tako je to kad se kladim na pravu momčad...

    Monte Carlo,

    Schumi prvi...200kn! <br><hr><font color="red">GTI</font>

  17. #42
    S V T
    Guest
    monte carlo postolar puši! <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  18. #43
    piquet
    Guest
    danas je trebalo probati staviti na trullia. kof 8.
    renault vozi ujutro dodatne treninge a i trulli je brz u monacu.
    vidjećemo...

  19. #44
    Grrrr...
    Guest
    Trulli kralj.

  20. #45
    mika 4ever
    Guest
    T-Ie mislin da se i nećeš baš puno usrićit s ovon prognozon za VN Monaca

  21. #46
    piquet
    Guest
    danas dođem u kladu i stopirane uplate u 10h. pas im mater. opet bi fulao. planirao sam montoyu i coultharda a kimi i ralf naprej.

  22. #47
    T-IE
    Guest
    Mika, vidit ćemo.

    <br><hr><font color="red">GTI</font>

  23. #48
    Hdi
    Guest
    Bravo Montoja i Kimi a vidi di je ono Ferari novi bolid a stvarno probija

  24. #49
    T-IE
    Guest
    Popušio okladu...

    Nema veze, idemo dalje...

    Kanada, Schumi prvi. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  25. #50
    mika 4ever
    Guest
    eto TI-E, baš mi je drago šta je Montoya dobija...glavno je da je Kimi još uvik prvi, nadan se da će tako još dugo i ostat!!!! )

Slične teme

  1. Kladionica
    By TRANS AM in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 21-10-2002, 15:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •