Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 115

Tema: osvrt......street race pula

  1. #1
    fredo
    Guest
    Ovako.

    Raceri koji su došli i trkali se - svaka čast. Nasmijali su me oni idioti u Puntićima koji izgledaju ko Terminator i u onom žutom Polu, koji guli zemlju dok ide...kompa, da si ti došo na pistu stigo bi taman u drugu, a bilo ko od onih koji su se trkali bi bili u Medulinu...

    Yugo...legendarna pila, ima malo frku na startu ali kad turbina počne pumpat leti...Golf iz Vukovara je također zvijer...

    Sve u svemu - jako dobre trke, ××××× publika i loša organizacija do boli...


  2. #2
    Ramone
    Guest
    evo slikice:http://web.vip.hr/elvis.e.vip/streetrace/page_01.htm

  3. #3
    cuore sportivo
    Guest
    nisam bio pa neznam,kakvi su dojmovi,ko je najbolji??

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest




    Ovo se zove prerada. Iz govnjide od kadetta napraviti auto koji ide.

  5. #5
    sepra
    Guest
    ) ) Šta znači ide? Daj nam neke informacije za nas koji nismo bili. <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    Nisam bio tamo. ALi taj auto je bio na slalomu u opatiji. Auto stvarno ide za ragu od kadetta. Kako kroz čunjeve, tako i po ravnom.

  7. #7
    Fresh
    Guest
    Bio sam ovaj vikend u Puli, ali po nićem se nije moglo zakljkučiti da se nešto događa na rivi.

    S druge strane uspio sam doživjeti biser nad biserima
    Auto je Calibra 2.0 a dimenzije guma sljedeće:
    prednje: 195/45 16
    zadnje: 195/65 15

  8. #8
    seyzmo
    Guest
    pa kako i nece ici s motorcinom iz calibre turbo, a auto od 700-injak kila

  9. #9
    S V T
    Guest
    tog kadetta sam vidio u rijeci, ××××no izgleda!

    po meni je općenita glupost organizirati legalni street na 300m!<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  10. #10
    SAAB
    Guest
    Jedino me ona Alfa 147 odusevila!

  11. #11
    600
    Guest
    Ne kužim!

  12. #12
    S V T
    Guest
    ova bijela integralka je bila od HF INT ako je se sjećate !<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  13. #13
    S V T
    Guest
    600 koji je to uopće auto, jako mi je poznat ali nikako se ne mogu sjetiti koja je to marka! <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  14. #14
    pug
    Guest
    cini mi se zx 300

  15. #15
    OS-PUNTO
    Guest
    Nissan 300 ZX.

  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja se je sjećam. I viđam često taj auto.

  17. #17
    S V T
    Guest
    ja sad viđam samo nju, al bez lancie ...šmrc!!! <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  18. #18
    alfist_zg
    Guest
    Pre××××ne su ove integralke...i obadve sa RI tablicama.
    svaka cast rijecani.

    pozdravi mi HF INT kad je sretnes <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

  19. #19
    S V T
    Guest
    no problemo alfist! <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Alfist ZG iam još Delti Integrale sa RI tablicama. Ovo su 8V, A da vidiš one 16V npr. crvena od Gustina što ej bila na skupu alfista i još ona bijela što je bila u auto klubu u okršaju s Imprezom. Ima ih još. jendom sam vidio jednu žutu 16V sa tablicom preseljenom u branik, crvenu 8V, bordo 8V.... Nije to ovdje stran auto. ) ) ) ) )

  21. #21
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja ti kažem da bis e skupilo 5-10 komada integralki sa RI tablicama. Evo za ovu plavu ne znam. Možda ih za još ne znam.

  22. #22
    alfa099
    Guest
    ...i jel buju došli svi ti rejseri u Zagreb na ZTZ 31.5?
    A čeka i Grobnik 13.9.
    ...i sve to legal 402streetrace...

  23. #23
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja ću doći na grobnik, a možda i u VG. Samo više kao promatrač. Ne želim u klasu 1300 gdje ću sa 60 ks biti najsporiji.

  24. #24
    T-IE
    Guest
    Jel netko gledao Glamour cafe? Jeste vidili pravu pilu. ) . To je auto!<br><hr><font color="red">GTI</font>

  25. #25
    Dom-Dom
    Guest
    Crvena Impreza!

Slične teme

  1. OS street race
    By Megane_SB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 185
    Posljednji post: 11-09-2003, 01:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •