Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Gdje kupiti alu felge?help

  1. #1
    cc
    Guest
    Zanima me gdje se na zagrebačkom području mogu kupit alu felge(oz, bbs, tsw...) i koja bi otprilke bila cijena? Zanima me samo 15 ili 16 cola, te na kojim internet stranicama mogu naći podatke! Unaprijed zahvalan!

  2. #2
    Pocket Rocket
    Guest
    MOMO - molydon

    O.Z. - MAX TT

    BBS - dryden

  3. #3
    Dom-Dom
    Guest
    Rocket u finu "ustanovu" si ga poslal po OZ felge.
    Daj reci koji je auto u igri.Možda P-206 ,vidim da ti je nick cc?

  4. #4
    cc
    Guest
    je,cc.Stavio bi gore 16 cola,oz najvjerovanije,al neznam kome da se obratim i kolko bi me to otprilike koštalo?

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    "AMAREMUS" doo vlasnik Goran Šmit
    mob: ××× / 20 15 505
    Karlovačka 28a , Blato
    Tu traži OZ , on fura robu direkt iz Austrije,a kad vidiš i druge proizvođače za koje vjerojatno ni neznaš , možda se odlučiš za nešto drugo.
    Sretno.

  6. #6
    čedo
    Guest
    odi na aukciju ebay.de
    tamo nađeš felge kakve god poželiš...
    sretno )

  7. #7
    Stribor
    Guest
    Odi kod onog lopova Mislava u TT Tuning. Prekratova ulica u Savskom gaju, ne znam koji je broj ali naći ćeš. Samo nemoj nasjesti i kapariti narudžbu... uzmi samo ono što ima u dućanu ako ćeš uopće uzimat.
    By the way, zašto se ne raspitaš za original Peugeot 16' felge kakve ima 206 S16 kao opciju??

  8. #8
    celica
    Guest
    furlan u dobavi u sloveniji.××××te tt u gaju.mene je trazio za oZ 15 cola 300 dem a kupio istu felgu kod furlana za 150 dem.ZABORAVITE KUPNJU FELGI I GUMA U HRVATSKOJ.odeš u dobavu ili brežice i kupiš pa mozda i duplo jeftinije.pogotovo aku su na akciji.max tt te da ti kaze dobar dan traži 300 kn.treba ga izbjegavat totalno.

  9. #9
    Stribor
    Guest
    Da? A kako da dobijem R1 od tog tvog Furlana!?!


  10. #10
    OS-PUNTO
    Guest
    OZ Superturismo 14 cola su me kod Furlana izasle oko 2500 kuna sa povratom poreza.Definitivno se vise isplati tamo kupiti,a za R1 neznam.

  11. #11
    ma da!
    Guest
    plati stribore carinu i pdv pa knjizi u troskove.i jos ce ti biti jeftinije nego ovdje.

  12. #12
    Stribor
    Guest
    Da tako je. No, ionako nisam na tržištu za alu felge... Hvala na trudu anyway.

  13. #13
    celica
    Guest
    sta ce ti ?i bez pdv-a je jeftinije.najbolje nazovi pa pitaj.kod naših "tjunera" daš novce i čekaš do vječnosti robu.svakako treba izbjegavati dsm-a,a čuo sam da max tt isto radi takve stvari.odes u sloveniju stavis odmah na auto dok stare felge ak ih neces bacit das nekom da ti ih otpelja natrag.

Slične teme

  1. Gdje kupiti???
    By klokan_klokanix in forum Nastavnici
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 14-04-2005, 18:44
  2. Gdje kupiti felge?
    By Niko i Ništa in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-10-2003, 18:03
  3. Gdje kupiti OMP pločice?
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 12-09-2003, 11:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •