Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: što kupiti za 2500 eura?

  1. #1
    Kas
    Guest
    što kupiti za 2500 eura?

  2. #2
    Pocket Rocket
    Guest
    Ak hoćeš juriti GTT
    Ak hoćeš se voziti Tipo
    Ak hoćeš klasu iznad Alfu 164

  3. #3
    doc
    Guest
    pocket, 164 je dvije klase iznad Tipa
    a i tu 164 koju mislis dobiti za 2500 eura je vjerojatno sastavljena iz djelova sa taljanskih otpada.
    Tipo bi se mozda i nasao dobar za te pare.

  4. #4
    Pocket Rocket
    Guest
    Ma ne klasu iznad Tipa, nego općenito.
    A iznenadio bi se kakvu 2.o Twin Spark možeš kupiti za 2,500 - 3,000€...
    Solidno...Vrlo solidno...

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Nemoj Alfu, jer ono kaj kupiš bu u stanju za plakat.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  6. #6
    doc
    Guest
    pa dalo bi se za 3000 mozda i naci nesto, ali jako jako tesko.
    Alfu 164 je za bilo kakvu cijenu tesko naci u dobrom stanju. Vecinom se radi o autima uvezenima iz Italije, koje su vec pred 5 godina imale preko 200.000 km

  7. #7
    Pocket Rocket
    Guest
    Ma za 3,000 nađeš čist OK.Sva sreća da imamo primitivan mentalitet, pa 164 ne vredi kurca, a auto je do jaja.

  8. #8
    doc
    Guest
    ma pocket, pogledaj ipak malo bolje te po 3000 eura. Jedino ako netko stvarno hitno prodaje. Ovo iz oglasnika i po salonima rabljenih je fakat dovuceno iz taljanskih otpada. Napumpali gume, prestancali brojeve i eto ih po 3000 eura.

  9. #9
    Girrari
    Guest
    Istina Dottore, teško je naletit na nekaj kaj valja.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  10. #10
    T-IE
    Guest
    Kupi nekog polovnog japanca. Talijane zaobilazi.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  11. #11
    Denis
    Guest
    Oprosti, a kakav bi ti auto htio?

  12. #12
    delboy
    Guest
    Golf IV 1.9 TDI(di crveno),2001,Silver,Alu.Felge,Klima,Ele.podizaci,A larm,CIJENA EUR 4000.

  13. #13
    HGT
    Guest
    U Crikvenici ti se prodaje bijeli Renault 5 GT turbo za 2500 eura.

  14. #14
    Pocket Rocket
    Guest
    AK JE TO TAJ KOJI MISLIM DA JE,

    BIO JE RAZBIJEN.

  15. #15
    HGT
    Guest
    Teško ćeš naći takav auto a da nije bio lupljen a kamoli razbijen. Dosta dobro izgleda. Kod ovog lika je već drugi put.

    On je sad kupio Bravo HGT za neke sitne novce pa prodaje peticu.

    Meni se petica jako sviđa.

  16. #16
    T-IE
    Guest
    Bio je razbijen...

    ali koga ××××, bio je i moj Golf...<br><hr><font color="red">GTI</font>

  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ja bi si uzeo alfu i gotovo. i to neku razjebanu za 1000 eura. Sredio bi motor za 1000 eura i za 500 eura ostalo što je razjebano na ovjesu, mjenjaču itd. Jedino bi vjerovatno za karoseriju morao nadodati 500 eura. Dakle 3000 eura. Za te 3000 eura nitko ti neće prodati tako sređenu sa perfektinm motorom i svim ostalim kvarovima otklonjenim i skrpanom karoserijom. Al nađe se, barem ovdje gdje ima puno više kripova koji vole voziti sređene pile. Po zakonu ponude i potražnje dođe vrijeme kada takvi auti idu na nj i čekaju jednog mene da ih oženi.

  18. #18
    sepra
    Guest
    BMW 323 81 ili 82<br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  19. #19
    sepra
    Guest

    <br><hr><font face="Courier">Erotski roman: Zaključan u pivovari</font>

  20. #20
    ForeVWer
    Guest
    Golfa dizlo dvojku


  21. #21
    T-IE
    Guest
    Za Golfa dizlo dvojku mu još fali lovice... <br><hr><font color="red">GTI</font>

  22. #22
    GTD
    Guest
    moze naci golfa2 dizel za te novce 84-85 god.

  23. #23
    Kas
    Guest
    Ja bi nešto preko 100 KS. Do oko 130-ak, zbog rege itd, obavezno benzinac,jer bi dizela rasturio, ubacim plinaru, i juri i štedi. Po potrebi. Sad imam asconu 86g. na plin, solidno, koliko vrijedi, ali ju ×××× limarija..... Hrđe gdje i gdje treba i gdje ne treba. Zadnje mulde, krakovi šasije, općenito zadnji kraj je u k.... Gledao sam kockice, ali naći dobru......... Od japanaca možda neku Hondu ili Mitsubishi, ali sam čuo da su dijelovi skupi kao od zlata. Golf dvojka mi je ružan, i ima ih ko dreka. Vectru sam gledao, isti k.... kao i ascona, samo druga vanjština, a ovjes i mehanika isti. (Također trune zadnji kraj)

  24. #24
    DKW
    Guest
    Probaj za te pare japanca ili BMW...<br><hr>

  25. #25
    Kas
    Guest
    Zna li netko zašto se nemogu ulogirati pod nadimkom? Šifra mi je dobra, ali ne ide.

Slične teme

  1. Motor do 2500 eura
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 75
    Posljednji post: 13-10-2004, 05:56
  2. Što kupiti za 10-11 ti. eura?
    By Scorpio in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 19-04-2004, 21:38
  3. ato kupiti do max 10000 eura
    By oliverio in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 07-08-2003, 11:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •