Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: Da li su Alfe stvarno loši auti?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Blue
    Guest
    Osobno nemam ništa protiv Alfi, u njima sam se vozio možda 2-3 puta, i nemam ni posebno pozitivno ni negativno mišljenje.
    Znam da su Alfe zakon za klince koji se pale na "Koliko je od 0 do 100" i sl. (barem sa ja takav bio prije 15 godina) ali me zanima, koliko su to pouzdani auti za napraviti 100.000 km u 3-4 godine bez ijednog kvara? (Jer to je ono što meni treba).

  2. #2
    ma da!
    Guest
    e ××××ga s takvom spikom.idi se pretplati kod croatie airlinesa pa nizi kilometre.a imas odmah i dobro vrijeme od nula do sto!

  3. #3
    Blue
    Guest
    To ti je cudna spika.
    Ne mogu svi zivjeti u Zagrebu, ici na posao tramvajem i koristiti auto samo subotom navečer (eventualno i jednom godišnje za na more ili u Trst)

  4. #4
    turbolimac
    Guest
    mislim da ako kupis recimo novu 156 icu da nes imat nikakvih problema, naravno ako ju ne vozis bez razmisljanja pa je ganjas na hladno itd...
    određena doza problema moguća je sa svakim autom, a ja sam se dosad naslušao isti broj horor priča i o nijemcima, talijanima, francuzima, itd...
    Problem nastaje ako kupiš rabljenu 156 diesel iz italije koja je napravila 200000km, a tebi je prodaju kao "curicu" s 80000....

  5. #5
    Blue
    Guest
    Ne, mene zanima samo novi auto. Npr. 156. Dizajn, interijer i motorizacija, sve mi je to OK, ali jedino me brine pouzdanost.
    Čini mi se da puno ljudi koji govore o Alfama nisu objektivni, ili su 100% ZA ili 100% protiv.
    Mene ne zanimaju 15 godina stare Alfe sa svim mogućim doradama u kućnoj radinosti,dakle, samo iskustva sa novima, molim lijepo.

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Blue , sad da ti ja napišem da je Alfa bezgrešna, slobodno me steraj u ×××××.
    Alfa je kao i svaki auto sa manama i vrlinama.Mada ima više vrlina.Talijani su ti takav narod , boli ga ××××× jel škripi plastika , bitno je samo da machina ide dobro i ×××× mu se za potrošnju.Ako prihvatiš takav auto , onda si kupi Alfu ili bilo kojeg talijana , a ako te to smeta onda kupi švabu.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •