Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: Da li su Alfe stvarno loši auti?

  1. #1
    Blue
    Guest
    Osobno nemam ništa protiv Alfi, u njima sam se vozio možda 2-3 puta, i nemam ni posebno pozitivno ni negativno mišljenje.
    Znam da su Alfe zakon za klince koji se pale na "Koliko je od 0 do 100" i sl. (barem sa ja takav bio prije 15 godina) ali me zanima, koliko su to pouzdani auti za napraviti 100.000 km u 3-4 godine bez ijednog kvara? (Jer to je ono što meni treba).

  2. #2
    ma da!
    Guest
    e ××××ga s takvom spikom.idi se pretplati kod croatie airlinesa pa nizi kilometre.a imas odmah i dobro vrijeme od nula do sto!

  3. #3
    Blue
    Guest
    To ti je cudna spika.
    Ne mogu svi zivjeti u Zagrebu, ici na posao tramvajem i koristiti auto samo subotom navečer (eventualno i jednom godišnje za na more ili u Trst)

  4. #4
    turbolimac
    Guest
    mislim da ako kupis recimo novu 156 icu da nes imat nikakvih problema, naravno ako ju ne vozis bez razmisljanja pa je ganjas na hladno itd...
    određena doza problema moguća je sa svakim autom, a ja sam se dosad naslušao isti broj horor priča i o nijemcima, talijanima, francuzima, itd...
    Problem nastaje ako kupiš rabljenu 156 diesel iz italije koja je napravila 200000km, a tebi je prodaju kao "curicu" s 80000....

  5. #5
    Blue
    Guest
    Ne, mene zanima samo novi auto. Npr. 156. Dizajn, interijer i motorizacija, sve mi je to OK, ali jedino me brine pouzdanost.
    Čini mi se da puno ljudi koji govore o Alfama nisu objektivni, ili su 100% ZA ili 100% protiv.
    Mene ne zanimaju 15 godina stare Alfe sa svim mogućim doradama u kućnoj radinosti,dakle, samo iskustva sa novima, molim lijepo.

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Blue , sad da ti ja napišem da je Alfa bezgrešna, slobodno me steraj u ×××××.
    Alfa je kao i svaki auto sa manama i vrlinama.Mada ima više vrlina.Talijani su ti takav narod , boli ga ××××× jel škripi plastika , bitno je samo da machina ide dobro i ×××× mu se za potrošnju.Ako prihvatiš takav auto , onda si kupi Alfu ili bilo kojeg talijana , a ako te to smeta onda kupi švabu.

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    A kaj se tiče pouzdanosti , tu samo nek nevjernici ne ××××.Alfa 156 kompletnu elektroniku ima Bosch (fuj!).I dijelovi ovjesa su Made in Germany.

  8. #8
    alfist_zg
    Guest
    Mislim da je Alfa sto se tice mehanike pouzdana , pogotovo u tim okvirima sto ti govoris, jer 100 tisuca u 4 godine nije neki pretjerani napor.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    Slažem se !

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Hear, hear!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  11. #11
    Dom-Dom
    Guest
    Girrari?????????????????????

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Ma samo potvrđujem. Stara engleska.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  13. #13
    Max Power
    Guest
    ?

  14. #14
    S V T
    Guest
    po alfama ×××× samo zadrti švabofili koji su alfu vidjeli samo na reklamama a nikad nisu ni sjedili u njima! kao i svaki auto ima svojih mana i vrlina! <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  15. #15
    Alfist_ČK
    Guest
    Kupio sam Alfu 157 distinctive za 19.500 Eura i za taj novac je NEMOGUĆE dobiti tako krasan, pouzdan i tehnološki napredan auto, a da o kvaliteti materijala ne govorim! Od kako je Alfa 156 redizajnirana i koristi materijale od 147-ice, to je jedini auto koji je vrihedniji od mog!!!

  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Blue u 100 000 koliko je prošla 156 1.6 kupljena 98. krepao je varijator faze i prednji silenblokovi u gornjim vilicama. Ali stavljene su gume s profilom 45.

  17. #17
    Blue
    Guest
    Koliko je stara ova zadnja 156, 5-6 godina (?) Kada izlazi potpuno novi model (ako netko zna)

  18. #18
    Dom-Dom
    Guest
    156 je izašla 97 godine , a nasljednica bi navodno trebala doči druge godine.
    A nova 156 po pričama bude sve samo ne Alfa, možda jedino karoserija bude Alfa.
    Ali treba pričekati i vidjeti kaj bude.

  19. #19
    Blue
    Guest
    Sta to znaci? Da ce sve preuzeti od GM ili si mislio nesto drugo?

  20. #20
    Dom-Dom
    Guest
    Čuj priča ima svakakvih.Motori V6 bi trebali biti GM , što bi bila katastrofa , jer Alfini šestaci među najboljima na svijetu.Ovjes bi Alfa isto dijelila s nekim od GM.Ali velim još jedamput da su to za sada priče , koje se toplo nadam neče nikada ostvariti.

  21. #21
    Blue
    Guest
    Jel' su vec negdje izasle nove slike ili skice nove 156-ice?

  22. #22
    Dom-Dom
    Guest
    Pogledaj na www.italiaspeed.com
    Možda tamo nešto ima.

  23. #23
    600
    Guest
    italiaspeed.com

  24. #24
    600
    Guest
    ) Brz si nema šta!

  25. #25
    Blue
    Guest
    Dvije su slike, ali je totalno zamaskirana tako da se slabo kuzi..svjedno hvala.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •