Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: Koji auto kupiti za do 22.000 EUR?

  1. #1
    Blue
    Guest
    Moj uzi izbor:
    1. Mazda6
    2. Honda Accord
    3. Toyota Avensis
    4. Renault Laguna
    5. Ford Mondeo (mozda cekati novi model)
    6. Volvo S40 (cekati novi model 2004)

    U svakom slucaju, benzinac.
    Prijedlozi, komentari, sugestije su dobro dosle.

  2. #2
    Girrari
    Guest
    Meni su top 3 u tom izboru:

    1. Renault Laguna
    2. Honda Accord (nije mi lepa, ali bar ima neki stav)
    3. Mazda 6 (ljepša mi je od Honde, ali je nakek bljedunjava i nedovoljno uvjerljiva)<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  3. #3
    piquet
    Guest
    od kud si stavio mitsubishi s40 u izbor?

  4. #4
    Dom-Dom
    Guest
    Po meni Accord ili Laguna.

  5. #5
    Blue
    Guest
    Novi Volvo S40 ce izaci krajem ove godine i biti u prodaji slijedece. Napravljen je na platformi Forda Focusa i nove Mazde3. Dakle za jedan razred nize nego ostali navedeni auti, ali ipak, prve slike su mi super,...

    (Dakle nema vise nikakve veze sa Mitsubishi-jem)

  6. #6
    SAAB
    Guest
    Volvo, volvo i samo volvo!!!

  7. #7
    Pocket Rocket
    Guest
    DEFINITIVNO:
    1. HONDA ACCORD
    2. RENAULT LAGUNA
    3. MAZDA 6

  8. #8
    Blue
    Guest
    Volvo ima prilicno prihvatljive cijene, npr. S60 (iako je meni preskup) je jeftiniji od osnovnog modela BMW3 i Audi A4.

    E sad, da stavite ta tri auta jedan do drugoga,...S60 mi djeluje najopakije

  9. #9
    Dom-Dom
    Guest
    S60 je i meni krasan auto.Ali on nije na popisu želja.

  10. #10
    Blue
    Guest
    HONDA Accord mi je inace super, samo straznja svjetla su ni odvratna. Na su barem preslikali zadnji dio od Mazde6.

  11. #11
    Blue
    Guest
    VOLVO S60 mi je nazalost preskup. Osnovni model je 27.500, sa jos nesto opreme smo na 30.000, a to mi je za sada ipak previse.
    Kada bih mogao birati za do 30.000, prvi i jedini izbor bi mi bio VOLVO S60.

  12. #12
    Dom-Dom
    Guest
    Od svih auti koje su gore naveo Volvo S60 je uvjerljivo najbolji auto.×××× ga sve ima svoju cijenu, znam da je velika razlika, ali probaj nekak nategnuti, ako ga misliš imati duže vrijeme.

  13. #13
    Blue
    Guest
    Problem mi je sto radim 25-30.000 km godisnje, pa moram mijenjati auto svake 4 godine jer, po dosadasnjim iskustvima, poslije 100.000 km uglavnom pocinju ××××××.
    Auto star 4 godine sa 100.000 km ne mozes prodati za dobre novce, tako da je veliki gubitak.
    Kad bi radio do 10.000 km godisnje, onda bi probao nategnuti do S60.

  14. #14
    INTERCEPTOR
    Guest
    A što da ti preporučim kad se svi zaključci zasnivaju na subjektivnom mišljenju. Sve su dobri auti i zavisi što ti se više sviđa.

    Ja Avensis ne bi uzeo ni u snu jer liči na kontejner. Niti Accord nije neki ljepotan, ali je definitivno teh. najsavršeniji.Na Mondeo i Mazdu 6 nemam nekih velikih primjedbi osim jadne motorizacije. Kod Lagune mi se ne sviđa mekano podešen ovjes. Inače, ja bi uzeo Mondea. Ne znam zašto. jednostavno mi je nekako više high od mazde koja je već postala bezlična. Honda je sve naj osim dizajna koji mi se nikako ne sviđa.

  15. #15
    Blue
    Guest
    Sto se Avensisa tice, nemam primjedbi na unutrasnjost, kvalitetu, pouzdanost i motorizaciju. Jedino me muci sto izgleda kao Vectra sa iskrivljenom haubom.
    A Vectra mi je trenutno najruzniji auto u toj klasi...

  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Možda je ipak Mazda 6 najbolji izbor ako ti je njena motorizacija dovoljna i ako nemaš nekih velikih sportskih apetita. Mislim da 6 pruža najviše za uložen novac, možda čak i jači motor. Ne znam kako su cjene, ali vidim da je dosta jeftinjava.

  17. #17
    Blue
    Guest
    S obzirom da se puno vozim po lokalnim cestama i da nemam vise 19 godina, dosta mi je 120-130 KS za takav auto.

    Mazdu sam htio naruciti poslije nove godine i rekli su da se ceka 6 mjeseci !!!!!
    Pa sta smo mi u Yugi prije 20 godina kada se islo u Novo Mesto sa hrpom DM za Renault 18 i cekalo cijelu noc u redu!
    Osim toga, jucer sam cuo da ce Mazda6 "zbog neocekivano velike navale" korigirati cijene (sigurno ne na dole)

  18. #18
    OS-300
    Guest
    Definitivno Laguna!!!

  19. #19
    Blue
    Guest
    Kad bi radili Lagunu i u verziji sa 4 vrata (sto vjerojatno nikad nece) umjesto samo sa 5, i ja bi se vjerojatno odmah odlucio za Lagunu.

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Mondeo 1.8 ambiente dođe koliko i mazda 6 2.0 sport. Tako da Mondeo izbaci odmah. Toliko je i Accord 2.0 koji je uvjerljivo najbrži. Ne znam što podrazumijeva njegova comfort oprema. Laguna 1.8 16V isto je tu negdje. Avensis 1.8 Luna je malo preko 22 000. Tako da bi i ja njega izbaci po hitnom postupku da gledam tvojim očima.

    Dakle definitivno mazda 6. Dobiješ sport paket opreme koji vjerovatno podrazumijeva dosta toga što za tu cijenu kod konkurencije koju si naveo možeš samo sanjati. Isto tako za istu cijenu dobivaš 2.0 motor.

  21. #21
    Blue
    Guest
    Da li netko zna kada ce izaci potpuno novi Mondeo (na platformi Mazde6), 2004 ili tek 2005?

  22. #22
    INTERCEPTOR
    Guest
    Idi van kupi auto, ×××ך naše dilere. Isto tako neki dileri rade po principu da nabavljaju aute iz vana, a ne preko glavnog zastupnika. Tako smo mi uzeli Alfu 156 97. preko hrv. dilera, ali u Slo.

  23. #23
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne znam baš da li će tako skoro novi Mondeo.

  24. #24
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa koliko se tek ovaj radi??

  25. #25
    Blue
    Guest
    Novi Mondeo izlazi sigurno u 2004 ili 2005, samo nemam detaljnjijih informacija.
    Zanimljivo je da je Ford novu platformu najprije probao na Mazdi6 (valjda ako nesto ne bude OK), da se ne osramoti Ford, pa ce tek poslije 1-2 na njoj napraviti novi Mondeo.

    Isto je i sa Mazda3, poslije 1 godine dolazi Volvo S40 a tek poslije 2 godine potpuno novi Focus.
    Ziher je ziher.

Slične teme

  1. Koji novi auto kupiti? Molim vase misljenje!
    By Oli in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-04-2003, 18:30
  2. Koji skuter kupiti?
    By Vectra in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 14-01-2003, 15:50

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •