Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: gasoline

  1. #1
    pug
    Guest
    Zanima me dali neko nesto zna o gasolinu,cuo sam da auto brze ide,kosta oko 3 kn litra. Samo je pitanje kaj veli motor na to,molim komentare

  2. #2
    Dodo1
    Guest
    motor kaze ok samo ako napravis dobru smjesu benzina inace kaze gecrk.Moraš ga mješat s dvotaktolom za pomazivanje i s obicnim benzinom 98 i onda je ok.Ide ko lud vjeruj mi

  3. #3
    S V T
    Guest
    <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  4. #4
    Benzin
    Guest
    Koliko se ja razumijem u medicinu,gasoline je engleska rijec za benzin!

  5. #5
    Dodo1
    Guest
    gasoline mnogi ljudi u zargonu koriste za visoko-oktanski benzin, tj. neke ilegalne benzine s kojima autici popizde i idu ko mali zmajevi )

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Dodo jesi ti imal na Mondeu naljepnicu Dodo na zadnjoj šajbi?

  7. #7
    Kas
    Guest
    Koliko oktana bi imao benzin sa tim gasolinom? Točim u autek super 98. Treba li još nešto dodavati da mašina nebi zaribala ili nešto drugo? Hoće li mi izgoriti ventili?

  8. #8
    S V T
    Guest
    pa imaš raznih aditiva za povćanje oktanske vrijednosti benge! mislim da je jedna bočica od 2dl oko 60kn i dostatna za oko 60l benge, ali je bi rađe stavio dvije bočice na 30l pa kud puklo da puklo! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  9. #9
    S V T
    Guest
    p.s.
    ventili će ti izgorit kako god okreneš, samo je pitanje vremena i načina vožnje! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •