Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Hrvati slavili svoju nacisticku i genocidnu ulogu u WW2

s - pirovi
    Guest
    Deo hrvatskih desničara obeležio stvaranje ustaške države

Godišnjicu NDH slavili u pivnici

ZAGREB - Deo hrvatskih desničara obeležio je godišnjicu stvaranja Nezavisne države Hrvatske, kvislinške tvorevine, koja je proglašena po dolasku nemačkih tenkova u Zagreb, 10. aprila 1941. godine.

Osim na privatnim sedeljkama, 10. april proslavljen je prekjuče i u pivnici "Milenijum" u industrijskoj zoni grada, uz nekoliko stotina prisutnih, koji su se veselili uz muziku Marka Perkovića - Tompsona, čije su pesme obavezan dekor svih hrvatskih desničarskih i proustaških mitinga.

Mada su NDH formirali i održavali nemački nacisti, smatra se da je njen represivni aparat imao potpunu autonomnost u istrebljivanju Srba, Roma i Jevreja, a krvoločne metode, kojima su se ustaše koristile, izazivale su zgražanje čak i kod Nemaca i Italijana.

Prva masovna ubistva Srba u Hrvatskoj izvršena su već krajem aprila i početkom maja 1941. u selu Gudovac kod Bjelovara, u kordunaškoj varošici Veljun i Glini na Baniji, a u te tri masovne likvidacije stradalo je preko 1.000 ljudi, od čega veliki broj žena, dece i starijih lica.

ali smo...
    Guest
    ...vas Srbadiju meli...kao stoku!! Kao i sad prije 10-ak godina...i opet cemo!!

1,5 miliona u 40-im, a sad?? kojih 500 000??

Jasenovac je spreman...

FREDO
    Guest
    Ma koga ste vi pomeli ××××× li ti mater u usta zvalava ??? Ubijali ste zene, decu i starce sto vama mongolodinim monstrumima jedino i pristaje, mulac neopevani smrdljivi!

Da vam nije bilo Amerikanaca najebali bi vam se majke za sva vremena, ××××× li vam materina usrana! Kakva steta sto vas nismo sravnili sa zemljom odmah na pocetku, nego sve stani-kreni, sve dok vam se zapad nije umesao i pomogao, djubradi jedna nazisticka!!!!

Pa zar ne pise...
    Guest
    ...u naslovu teme o svim zlodjelima i klanjima koja su nacisticki Hrvati radili?? Sta je sad? Jesmo ili nismo??

Ja kazem da smo vas sibali na svim poljima.... SIBALI, smo vas...i sibali... A sad ti (koji su prezivjeli), i pobjegli u maticu, sad se hoce vratiti, jer im je IPAK bilo lijepo (u lijepoj nasoj) ili barem bolje nego u matici!

Dat cemo im kruha i slamarice...ajd i nama je bio dosta...

TOŠKO
    Guest
    ja sam ubio deset srba u Ilincima 91.

interesantno
    Guest
    Zaista interesantno kako Srbi - skoro jedino sto govore (i uvjek su govorili) o nama je da smo Nazi, fasisti, genocidni, da smo ih pobili, poklali, iscerecili na stotine hiljada (do 1,5 miliona), a stalno se i dalje vrte po nasim stranicama, odbjegli se vracaju u to "ustasoidnu nazi drzavu", itd.

Pomeli smo vas... Srbine...pomeli! to tvoje "stani-kreni", je izgledalo tako, da ste vi racunali samo na "kreni", jer na putu nece biti niko osim mozda pokoji seljak sa lovackom puskom...(Jer, potpuno ste nas razoruzali)...kad je bilo MALO vise od toga...bilo je odmah "STANI"...pa novi pokusaj, sa novim snagama itd...Dok niste ispucali skoro sve sta ste imali na Vukovar...a mi smo se stigli donekle u medjuvremenu naoruzati...
    ...i onda nam je trebalo neko vrijeme da se malo pripremimo...i da rastjeramo one "UNPROFORCE" - (Srboforce), koji su vas stitili...poslije se zna...

Vidim je da ce Jasenovac opet morati proraditi...

Jovica
    Guest
    http://www.crnalegija.com/images/kalendar.jpg

Ćiro Blaževič
    Guest

JURE FRANCETIC
    Guest
    General Draza Mihailovic

Duke Momcilo Djujic

Part of the Protective battalion of the Dinara Chetnik Division(DCD) with its commander Jandrija(laying), behind him are Bjelotomic, Duke Djujic's bodyguard and Mirko Kuruc,commander of the protective squadron,both kneeling

Chetniks from the First brigade of the Bosnia core

Duke Djujic with his bodyguards at the scouting point

jure francetic
    Guest
    evo jos malo slika

SERBIAN CHETNIKS LOGO

Serbian Chetniks were Serbian (actualy Yugoslav) Army during the times of Kingdom Yugoslavia (until 1946) and were battling against the Nazis and communists in WW2. Their leader, Gen. Dragoljub "Draza" Mihajlovich was executed by communists after the end of WW2, and was awarded a Legion of Merit by the U.S.A. for saving american pilots during WW2.

cccccc
    Guest
    koja psihopatska djubrad sacuvaj boze covjeka od tih sotona .

sta je...
    Guest
    ...Fredo??? Sta te smeta...sta si pocinjeo apsolvirane teme??

Ako nastavis pocet cu slati brojke i istinite price prezivjelih...iz WW2 i sad prije 10-ak godina...imam toga kolko hoces... za bljuvanje...

Puuu
    Guest
    vi i dabas dan ste jedini koji se busate zlocincima i proglasavate ih pocasnim kvazi gradjanima ili seljacima jer ste svi teski seljoberi i po ponasanju i po izrazavanju.

Pjevate pjesmu ;
    ja ustasa i moj dida bio svom sam sinu zanat ostavio i kome li vi imate ista reci , od vas nikad covjeka dok je svijeta i vijeka.

dzš
    Guest

LICKI OSIK
    Guest
    JELI TI OVO TATA NA SLIKI

LICKI OSIK
    Guest
    Stete sto su tebe izostavili

blento
    Guest
    Zivela Srbija!
    Zivelo SRPSTVO!