Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 84

Tema: CLIO WILIAMS

  1. #26
    T-IE
    Guest
    Stari moj, dođi kod njega u gumi servis pa pogledaj galeriju slika s kojim se lik slikao. Nabrojit ću neke, Frank Williams, Niki Lauda, Gerhard Berger, vozio je na A1 ringu Arrowsovu formulu...
    a ako i dalje ne vjeruješ kad budeš u Crikvi obavezno otiđi pa vidi...<br><hr><font color="red">GTI</font>

  2. #27
    Dom-Dom
    Guest
    T-IE tko je to?

  3. #28
    T-IE
    Guest
    Vlasnik PIT GUMA u Crikvenici. Sad vozi crnu Imprezu wrx, a prije je imao M3, Clio Williams, Hondu CRX...<br><hr><font color="red">GTI</font>

  4. #29
    Denis
    Guest
    U tom slučaju T-IE povlačim što sam rekao. S druge strane, ja sam s slikao s Claudiom Caniggiom pa nisam preko njega nabavljao dres argentinske repke! To sam htio reći, razumiješ.

  5. #30
    T-IE
    Guest
    Sve ok Denis. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  6. #31
    S V T
    Guest
    ispravak krivog navoda kolege t-iea, impreza wrx sti!

    razlika prevelika da bi bilo zanemarivo! ) <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  7. #32
    T-IE
    Guest
    Točno svt.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  8. #33
    ma da! 2
    Guest
    hvala ti saabe ko bratu!
    eto i starih smajlija.bas me zanima kako izgledaju na forumu kad se vratim preko vidiauta.jer ovdje preko vidija forum izgleda ocajno.

    eto jedne krasne slikice!


  9. #34
    ma da! 2
    Guest
    morao sam dodati nicku dvojku jer preko vidija javlja da je ma da! registriran.pa eto dvice u imenu.

  10. #35
    ma da!
    Guest
    cliofamoznisport jel ti vidis koji su u iti zamjenski smajlici za one stare?ovi koji su gore ubaceni.na vidiju izgledaju ko i prije,a tu ih pretvara u ove!
    a ne u ove!

  11. #36
    CLIO SPORT
    Guest
    ma da......aj, bar se slazemo oko jednog; to da je TYPE R ipak KRAAALJ u toj klasi! nikakav gta,rs,gti ovo gti ono! jednostavno ZNA SE!


  12. #37
    ma da!
    Guest
    naravno da se zna kralj klase!long live the type R!

  13. #38
    SAAB
    Guest
    Nema na cemu!

  14. #39
    celica
    Guest
    sve 5 samo mogli su stavit malo više sportski volan.ovaj kao da je iz clia 1.2

  15. #40
    celica
    Guest
    CLIO SPORT u krivu si.Type R nema šanse s GTA.ne volim alfu al je GTA najjača u klasi.A type R je iznutra na nivu kadeta iz 82 godine.ak su već išli na to da volan bude bliže volanu mogli su stavit tiptronic na volanu a ne ovakvu grozotu.ne postoji automatska klima,nema nikakvu drugu opremu.

  16. #41
    Dom-Dom
    Guest
    Sad da je type R kralj klase , to je jako upitno????
    Prije bi rekao da je Focus RS.Teško je to govoriti kad nisam probao niti jedan od tih auti, ali po testovima je to , vjerovatno, Focus RS.
    Type R ima fantastičan zvuk kod visokih okretaja , ali GTA kao i svaki Alfin šestak budi jezu na drugi način.
    Ma teško je o tome raspravljati......

  17. #42
    Dom-Dom
    Guest
    I slažem se za mijenjač.Ono je KATASTROFA!Sad budu opet govorili o funkcionalnosti , ali onako ga postaviti.Fuj!
    Slažem se da je onda trebalo staviti nešto tipa Selespeed.

  18. #43
    ma da!
    Guest
    kako na××××t kompakta,ako nisi sposoban napraviti mrcinu sa 100 konja po litri?zabij litru,litru i pola zapremnine (147 i 2) vise pod haubu i hrpu opreme ili turbo(rs;puno prihvatljivije).e tak rade oni koji ne mogu napraviti motor s 2 litre i 200 konja u kombinaciji s 3 godine garancije.i naravno ne vrte se ko hondin niti se nikada neće.a to da alfa zvuci super pa bilo bi zalosno da radi ko aparat za brijanje,a ima 6 cilindara!
    pa onda pitanje dizajna.kao civic je ruzna kutija,ocajna pozicija mjenjaca,ruzan volan...sve samo da se na×××× tek toliko.jedva cekam da suprotstave na nekom ozbiljnijem sajtu gta protiv type r pa da vidimo kak se ponasa alfa sa debelom i prezednom svinjom na prednjem kraju!

  19. #44
    Dom-Dom
    Guest
    Čuj ma da! , ti prvo lijepo kupi bilo koju Civic , pa onda nešto pričaj.Ja vjerujem da je tebi type R san,OK, svi mi imamo neki sanak pusti.Nemam ništa protiv Honde , dapače, do ove zadnje linije Civic mi je imao dosta lijep dizajn, ali ova zadnja linije je fakat u banani.To ti govore i zadrti Honda fanovi.O Hondinim motorima netreba puno trošiti riječi , to su vrhunski pouzdani motori razvijani na temeljima F1.
    Na kraju mi nije jasno kog vraga voziš taj "germanski dvanulček" kad tolko obožavaš Hondu.Prodaj tu kramu njemačku i kupi Hondu Civic( može neka stara linija) , pa onda prodavaj nekakve spike.
    Alfin motorin je istina žedan , ali vjeruj mi i da su i drugi motori kad ga teraš isto tako žedni.Pusti te spike proizvođača tipa švaba o nekoj nebuloznoj maloj potrošnji.Talijani su bar pošteni pa napišu kolko taj motor u zbilji troši.

  20. #45
    Pocket Rocket
    Guest
    Slažem se sa Dom-Domom.Živcira me što ljudi pričaju neki ×××××, a nitko od jadnika nije vozio ni GTA ni RS ni Type R.×××× te Type R zadrti...To je meni pre××××n auto, ali je kretenski uspoređivati ta tri auta.4cil, 6cil i turbo!!!
    Svaki ima svoje mane i prednosti i svaki pruža nešto "svoje".
    GTA je ljepotica sirove snage i seksi zvuka, Type R je mlinac za kavu(vrti se u besvjest - i najružnija linija CIVICA ikada!!!, nažalost), a RS turbo pila kultiviranija od EVO ili STi, a ipak je kompaktniji auto i pruža neki WRC osjećaj...
    Dajte prvo probajte neki od automobila, pa onda recite!!!
    Ja sam srao po 206CC ko po ničem, da je auto za pičke, da je smeće, da je govno, pa kad sam ga imao neki dan na 4 sata sam vidio da ipak pruža jedan jedinstven osjećaj!!!
    Jebale vas teorije!!!
    DomDom, mislim da se slažeš sa mnom!!!

  21. #46
    Dom-Dom
    Guest
    Rocket slažem se.Svaki auto daje nešto svoje. Ali popizdim kad neko vozi njemački auto , a obožava Honde.U redu , ali onda vozi Hondu , ili je to zbog susjeda koji vele Švabo je švabo.

  22. #47
    Pocket Rocket
    Guest
    Mrzim kad ljudi ×××× po nečemu što nisu ni probali...Ja sam naišao na toliko ×××××× glede GTTa, a kada sam ljude provozao u njemu ili ima dao da probaju, bilo je drugačije...
    Ja sam Type R probao, doduše na kratko, ima ga moj frend(stoji kod Cibone i ima velike natpise na boku Type R) i auto je pila, nema šta.
    Ali nekad to vrćenje u nedogled ide na ×××××.Auto je do 5,000u min MRTAV.Ne ide.A onda krene.Sorry, ali ja više volim Turbo udarac u leđa na 2,000 ili kontinuirano nabiranje od 2,000 do 6,000.Toliko.

  23. #48
    doc
    Guest
    Alfa je radila 2.0 i 200 KS kad Honda jos nije niti znala sastaviti vozilo sa 4 kotaca.
    Nije svima cilj izvuci 100 KS po litri. I 80 ks po litri je dovoljno za pravog sporatasa.
    Civic type R i nije neki konkurent sa 147 GTA, ali zato je i jeftiniji dobrih 5000 Eura. U svojoj cjenovnoj kategoriji je odličan auto. Mislim da u italiji novi kosta oko 22.500 Eura, sto je samo malo vise od 156 1.6

  24. #49
    doc
    Guest
    Type R je ruzan izvana, RS iznutra, R32 od kud god pogledas, a na Alfi se nema sta komentirati. Remek djelo u svakom pogledu.
    250 KS

  25. #50
    Pocket Rocket
    Guest
    Lijepa je...
    Slažem se...
    Ali...
    TURBOOOOO!!!

Slične teme

  1. CLIO 93`
    By leffe in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-10-2004, 13:49
  2. CLIO V6
    By devil in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 130
    Posljednji post: 10-09-2002, 23:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •