Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 84

Tema: CLIO WILIAMS

  1. #1
    REN
    Guest
    Da li neko ima iskustva sa Clio Wiliamsom? Ima jedan na prodaju iz 94 godine, pa me zanima vase misljenje? Kako se ponasa na cesti, odrzavanje itd.

  2. #2
    REN
    Guest
    Kakav je CLIO Wiliams u usporedbi sa drugim slicnim malim (a i vecim) "pilama"?

  3. #3
    dj darko
    Guest
    ako nije razjeban...........pila!!!!
    pitaj Pocket Rocketa

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest
    U usporredbi sa ostalim pilama je u vrhu. Dobar je i Punto GT, ali mi je clio ljepši (širi i niži).

  5. #5
    REN
    Guest
    Ovaj je navodno u izvanrednom stanju, to cemo jos da vidimo, a cijena mu je 3400Eura!

  6. #6
    Pocket Rocket
    Guest
    CLIO WILLIAMS, vrhunski i izuzetno rijedak primjerak najsnažnije inačice CLIA.

    2.0l motor sa 4 ventila po cilindru i 150KS.
    0-100:8,0sec, 215 km/h.

    Za 3.400€ isplativa je kupnja bez obzira na stanje u kojem je.

    Moram skrenuti pozornost da na našim prostorima ovih automobila ima sve desetak i svaki je izuzetna rijetkost.

    Jedan se prodaje 93', 1.vl, usčuvan, kao nov za 10.000€!!!A to je realna cijena tog automobila.

    Kupi ga ako je dobar, motor je vrhunski, mjenjač također, super koči, svaki ima svoj broj i šifru!!!

    SRETNO, UŽIVAJ!!!Ako nećeš ti, BUDEM JA!!!


  7. #7
    Pocket Rocket
    Guest
    Ako te zanima nešto, detalji, samo piši.

    CLIO WILLIAMS je LEGENDA.

  8. #8
    turbolimac
    Guest
    pazi da nije laznjak. Prodavao se jedan crni za puno love.. al se crni nikad nisu proizvodili, samo plavi.
    inace, taj motor voli "masno" tako da pazi na nivo ulja. vole im i volidice ventila proplivat kad ih idioti prevec vrte i dopustaju da se pregriju...

    Inace, to ti je jedina dostojna renaultova zamjena za GTT-a, obican clio 1.8 16V nije mu ni blizu.

  9. #9
    S16
    Guest
    3400eura To je prejefino. Pazi!

  10. #10
    S16
    Guest
    Pardon, prejeftino.

  11. #11
    Stribor
    Guest
    Viđam po Zagrebu jedan Clio Williams Kutinske registracije. Na autu se već izvana vidi da je imao burnu karijeru, a iz auspuha dimi ulje tako da ometa niskoleteće avione. Vozi ga neki dečko s Castrolom u kosi koji očito nema love da uredi auto kako treba ili mu je svejedno. Prava šteta.

    Ako je to taj auto, zaobiđi ga u najširem radijusu! Radije si nabavi jedan dobro očuvani Clio 1.8 16V sa 15' ventilator felgama.

  12. #12
    SAAB
    Guest
    Zar nije najsnazniji Clio V6?!

  13. #13
    turbolimac
    Guest
    je al:
    1. ujedno je i najtezi
    2. daleko je najskuplji
    3. opasan je po zdravlje, zbog groznog drzanja ceste (uslijed rasporeda tezine...)
    4. Clio sport 2.0 je samo malo sporiji...

  14. #14
    Pocket Rocket
    Guest
    WILLIAMS jedini
    dostojni nasljednik GTT-a!!!
    ) ) )

  15. #15
    pug
    Guest
    meni se cini da taj clio kt tablica uopce nije williams,nego 16v ali da trosi ulje bome trosi!!!

  16. #16
    SAAB
    Guest
    http://www.bytbil.se/images/bilformedlmos/TBG556-1001.jpg

  17. #17
    SAAB
    Guest

  18. #18
    SAAB
    Guest

  19. #19
    SAAB
    Guest

  20. #20
    SAAB
    Guest

  21. #21
    SAAB
    Guest
    Ali je klasa za sebe!!!

  22. #22
    ma da!
    Guest
    saab ajde daj mi reci na koju foru stavljas slike posto si gost tako da i ja tijekom vremena koje je potrebno da mi srede situaciju s registracijom mogu ubacivati slikice!

  23. #23
    SAAB
    Guest
    Odes na www.vidi.hr i udjes na forum. Izgleda kao stari!

  24. #24
    T-IE
    Guest




    Odličan auto, kad ga je imao lik u Crikvenici, onda je govorio da ih u cijeloj Hrvatskoj ima samo 4. Inače lik ga je nabavio preko Franka Williamsa.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  25. #25
    Denis
    Guest
    Ja mislim da taj u Crikvenici kenja kvake. Kakav Frank Williams! Dovoljno je bilo otići kod ozbiljnog dilera u Italiju. Nemoj vjerovati svemu što čuješ.

Slične teme

  1. CLIO 93`
    By leffe in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-10-2004, 13:49
  2. CLIO V6
    By devil in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 130
    Posljednji post: 10-09-2002, 23:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •