Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 154

Tema: Alfetta GTV - project car

  1. #1
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ovdje ću vam izložiti moj plan za project car alfettu gtv.<br><hr><font face="Impact">Blackened Is The End</font>

  2. #2
    INTERCEPTOR
    Guest
    Prva stvar će biti da se nabavi Alfetta GTV 2000.

    Auto će morati biti u dobrom stanju tako da restauratorski zahvati budu što manji. Nakon što izbrudsim i pošpricam kompletnu rastavljenu školju u metalik crno otraga ću na mjestu branika izšpricati slovima od 10-15 cm
    I N T E R C E P T O R. U podnožju vrata ovo što piše u potpisu. Svi komadi poput brtvi vrata, prozora, farova maske, znakova biti će izmjenjeni ukoliko ne izgledaju kao novi. Branici će biti odstranjeni, ali isto tako će se morati vratiti u roku odmah ukoliko bude potrebno (a nalaziti će se učvršćeni u bunkeru). Isto tako neće biti prednjeg malog spoilera uopće. Zadnja svjetla biti će špricana lakom za svjetla u crveno ili će biti nabavljena bijela, kao i prednji žmigavci. Brisači će biti kromirani.

    To je sve što se tiče vanjskog izgleda karoserije. Dakle čiste linije bez spoilera. Crna boja, crna stakla, crvena zadnja svjetla, bijeli žmigavci, bez branika, kromirani brisači. Zaboravih i retrovizore tipa California.

  3. #3
    INTERCEPTOR
    Guest
    Evo i slikica.





    Na ovoj slici vide se i felge ronal a1 kakve će biti ugrađene. Pašu jako na taj auto jer su izbačene do ruba i imaju alfine rupe.

  4. #4
    INTERCEPTOR
    Guest



  5. #5
    INTERCEPTOR
    Guest
    Retrovvizori.


  6. #6
    did_kleco
    Guest
    i onda ti samo jos treba kazeta halida beslica i onda si KRALJ SELJAKA )

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ajde ti lijepo u PIZDU MATERINU.

  8. #8
    VR6
    Guest
    Kad si vec ovdje, da te pitam, jel ovo neka posebna 75-ica?!

    Jednu ovakvu potpuno istu (cak je i boja ista) vidjam ovdje...


  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne to je samo Kit spoilera evoluzione. Meni odvratan.

    Imaš posebnu alfu 75 turbo evoluzione. 1.8 Turbo i 260 KS. Slični ružni spoileri.

    Tražiš po netu alfe 75. ) ) ) ) )

  10. #10
    INTERCEPTOR
    Guest
    Evo ti malo pa slini.


  11. #11
    VR6
    Guest
    Spominjali ste na nekoj temi 75 Turbo, pa trazio ubrzanje do 100 km/h, i tako nadjem ovu sliku, i sjetim se te Alfe.

    Imam ja podvozje kockice, nemoj da te postidim?!

  12. #12
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa stavi podvozje kockice. Nema ništa u njemu. S čime češ se boriti protiv dvostrukih trokutastih ramena??? Sa McPhersonom. Ne bih rekao. Protiv De Diona. Sa običnim nezavisnim sa poprečnim ramenima, ne bih rekao. De dion ovjes ujedinjuje prednosti zavisnog i nezavisnog ovjesa. Tu je još i mjenjač smješten straga. ) ) ) )

    Upravo printam workshop manual za alfu 75.

  13. #13
    pipe
    Guest
    vidi li se kuka na podvozju od kockice?! ili je to neka obicna verzija...

  14. #14
    alfist_zg
    Guest
    bravo Interceptore.
    Odlicna makina...
    upravo smisljam nesto da si i ja nabavim staru GTV. Nasao sam nesto slicno i mozda je kupi moj stric. A onda kad otplatim motor sto sam kupio sada novi,e onda ide na redu ovakva zvjercica. To je sve sto mi treba.<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

  15. #15
    alfist_zg
    Guest
    Ali ja si nebi stavljao niakkve natpise.

    i sta ti znaci to bleckend is ded, ili kako vec?<br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne znam ni ja točno koje je ubrzanje. Negdje ispod 6 sekundi.


  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    citat

  18. #18
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ovo ti je link najbolje stranice o alfi 75. Ima svega. Od nasa do teh. podataka posebne vrste opreme. Ima i usporedni test 75 turbo 155ks sa M3 i sierom cosworth. I još testova. Al je trenutno under construction.

  19. #19
    INTERCEPTOR
    Guest
    :URL=http://www.alfa75-milano.com/:75 - Milano:/URL:

  20. #20
    alfist_zg
    Guest
    ej , a mehanika? oce biti kakvih tjuninga?
    ovjes barem haha
    ozbiljno pitam?

  21. #21
    VR6
    Guest
    Ovo bi trebalo biti od kockice, sliku ovu kao sto si ti dao za Alfu 75 imam na racunaru, ali sve to u komadu, ne mogu naci na netu, izgubio mi se link...


  22. #22
    INTERCEPTOR
    Guest
    To na kockici, dobro znam,. Taj ovjes ima i Z3 (imao ga moj barba) i stari compact.To je običan nezavisan ovjes sa uzdužnim ramenima. mana uzdužnih ramena je što se ne mogu odupirati silama kao poprečna.

    Zaključak je da to nije bolje od De Diona koji već sam rekao ujedinjuje prednosti zavisnog i nezavisnog ovjesa.

  23. #23
    INTERCEPTOR
    Guest
    Alfist ZG čekaj malo. Drugi put je mehanika na redu

    vr6. Evo linka o 75 turbo evoluzione. Doduše tu se spominej 240 KS. Ja sam naišao na 260 negdje. Natjecateljske su imale 285. I cw 0.30

  24. #24
    INTERCEPTOR
    Guest
    :URL=http://www.alfisti.net/english/magazin/tuning/tuning04.htm:web stranica:/URL:

  25. #25
    INTERCEPTOR
    Guest
    Napravljeno ih je samo 500 komada.

Slične teme

  1. project nomads
    By zok in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 16-01-2004, 19:23

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •