Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 74

Tema: Slike

  1. #1
    _Stevo
    Guest
    Evo ekipo...ko hoće može mi poslat slike svojih pila, i ja bum ih metnul na net. Imam pun ××××× prostora tak da nije bed. A onda kad ih ja metnem, ak mi pošaljete, moći ćete ih pokazat svima na forumu a i šire ) U početku bum samo metal slike u direktorije, a poslije dok napravim stranicu će doć i odgovarajući opis vaše makine, naravno ako vi to hoćete

    Do subote će slike koje primim bit definitivno na net.

    Mail je klun@net.hr pa ko hoće nek šalje.

    Samo da znate, Girrari se već rezerviral ) ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  2. #2
    HGT
    Guest
    Ako mi sljedeći tjedan dođe zadnji spojler odmah ću slikati Punta i šaljem ti slike. Jel može?

  3. #3
    _Stevo
    Guest
    Afkors da može.
    Da nemože nebi otvaral ovu temu...<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  4. #4
    T-IE
    Guest
    Stevo, ostavi malo mjesta u direktoriju za GTI-ja.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  5. #5
    _Stevo
    Guest
    Ma nemaš frke. Sam reko da ima mjesta ko u priči. Samo šaljite više te slike, nemojte tu pričat u prazno a ništ ne slat ) <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  6. #6
    T-IE
    Guest
    Možda drugi tjedan slikam auto pa ti sendam slike. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  7. #7
    doc
    Guest
    Stevo, a koja je adresa stranice?

  8. #8
    _Stevo
    Guest
    Doc zasad još ništa nije na toj stranici jer mi još nitko nije poslo slike, a ja nemam ništ pametno za stavit gore jer nisam stranicu još napravil. Kad mi neko pošalje slike onda bum metnul gore pa ću staviti i link tu na temu.
    <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  9. #9
    T-IE
    Guest
    Stevo, slikao sam auto. Stižu ti slike drugi tjedan najkasnije.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  10. #10
    S V T
    Guest
    stevo ja ti šaljem slike svojih lipih plavih najkica s obzirom da mi je to trenutno prevozno sredstvo! )
    <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="green">JAGUAR COSWORTH F1</font>

  11. #11
    Dom-Dom
    Guest
    ×××× vas patak , pa gdje su te slike???????????????

  12. #12
    _Stevo
    Guest
    ne pitaj mene. Reci to ovima kaj još nisu auto slikali ) Čim mi slike dodju idu na net. Inače, link je

    :URL=http://ucenici.ssivanic.hr/~lklun:tu:/URL:

    Gore su slike sa jedne fešte i onaj zadnji tip sa salatom na glavi sam ja ) (makar trenutno nisu slike gore, malo sredjujem stvari, al tijekom noći će opet biti uploadane)<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  13. #13
    75 ks
    Guest
    a tko je ovo na ovoj crvenoj slici

  14. #14
    Denis
    Guest
    Stevo, koji si ti na slikama??

  15. #15
    206-os-
    Guest
    Stevo, sta si se malo razbio?

  16. #16
    _Stevo
    Guest
    Da malo... ) Prekršil sam obećanje samom sebi i tomsona zapjevo. Poslije sam se grizo od muke

    Nego, kad će mi kakve slike stić ?<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  17. #17
    _Stevo
    Guest
    Evo, OS-Punto je poslo slike svoga puntića i one su na stranici.

    :URL=http://ucenici.ssivanic.hr/~lklun:link na stranicu:/URL:<br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  18. #18
    OS-300
    Guest
    Ha,ha slikao si auto na ××××dromu.
    Legendo! ) )

    BTW, Puntić u tvojoj i u onoj ajmo reći zlatnoj boji mi je najljepši. Felge mu super stoje.
    Mislim da su i Moza i F1 Cup puni pogodak za Punto.

  19. #19
    SAAB
    Guest
    Server je nenormalno SPOR!!!

  20. #20
    Chips
    Guest
    A meni kompletna stvar izgleda ovako


    The page cannot be displayed


    i to puta 6...dosadi pokusvati

  21. #21
    _Stevo
    Guest
    SAAB to za server znam i nažalost nemogu pomoći. A za ovo drugo, da se stranica nemože prikazati neznam. Meni šljaka, a i ljudima koji su do sad bili...Vidjet ću još u čem je problem, server bi se možda mogo ubrzat, makar čisto sumnjam <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  22. #22
    T-IE
    Guest
    Stevo, u subotu dobiš slike. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  23. #23
    VR6
    Guest
    Meni radi...

  24. #24
    OS-PUNTO
    Guest
    Meni radi,normalno i brzo mi se otvaraju slike.Hvala Stevo.

    OS-300,osjecki ××××drom mi se ucinio kao idealna lokacija ze slikanje ) ,ali nisu bas sve tamo slikane.

  25. #25
    OS-PUNTO
    Guest
    OS-300,pa ti imas potpuno identicne felge kao i ja.

Slične teme

  1. Slike 207
    By 594 krešo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-02-2003, 20:33
  2. Slike
    By SAAB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 29-11-2002, 02:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •