Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Novi Marof?

  1. #1
    0210M
    Guest
    Pozdrav svim ljudima iz Novog Marofa i blizeg podrucja! Prica se da u Vasem kraju ima odlicnih komada i odlicnih mjesta za izlazenje. Pa ako netko ima neki prijedlog kako se zabaviti u Marofu, gdje izaci i provesti subotnju vecer slobodno iznese svoj prijedlog ili komentar! Hvala!

  2. #2
    vnvn
    Guest
    Pa cuj ja sam ti iz Marofa i bas dobro da je konacno postavljena i tema o nasem gradu. Moram priznat da se bas i nema gdi izac i da ako se hoces dobro provesti moras ici u VZ ili u CK. Jel tako Marofcani?

  3. #3
    kris
    Guest
    cuj a kaj bi ti u toj ××××noj selendri htel delat tu se samo nalaze picke kaj nose visoko nose i neznaju se niti prav jebati najbole otidi u Kljuc kod Yenkia
    napi se ,legni si u grabu pa ti nek pesi ××××× izlizu pa ce ti biti bolji osjecaj nego da si Marovcanku pjebal! :URL=null:null:/URL:

  4. #4
    Osvetnica
    Guest
    E Kris pa kaj je s tobom? Kako mozes slati ljude u tu birtiju, pa tamo piju samo lokalni decki i cure koji ni sami nisu svjesni kako je to jadan nacin zabavljanja. Ali kad bolje razmislis neki od njih i ne zavredjuju bolje, ustvari vecina njih ne zavredjuje ni bolje od tih slatkih zivotinja koje spominjes, jer sto ce njima neke dobre cure ili decki kad to ne znaju cjeniti.

  5. #5
    Stef
    Guest
    LJUDI!

    NOVI MAROF RULEZ! BIL SAM TAM 1 000 000 PUT I MOGU VAM RECI DA JE CITY ZWER! PICKI IMA KO SALATE,A LJUDI SU SUPER ZA ZAJEBANCIJU... SLUSA SE ROCK I PUNKERIJA.. I LIKE! GEMSTI RULEZ! POZDRAV SVIMA Z NOVOG MAROFA! )

  6. #6
    Hans Quentin
    Guest
    novi marof je najveca rüpa

  7. #7
    plavuša iz zg.župani
    Guest
    moja frendica je imala dečka iz novog marofa...

  8. #8
    milki
    Guest
    kaj imate protiv marofa?
    i mogu reci da cure nemaju velike noseve kak kažeš mali.nisam odande ali sam svaki vikend tamo vani i odlično je.nema se u marofu gdje izić van ali ima u vž koji je 15km udaljen,ima za svačiji ukus po nešto

  9. #9
    l
    Guest
    l

  10. #10
    error
    Guest
    Jedino pravo dogadjanje u Marofu je ...::::MOVING::::... Kuruza je bed bila i ostala.Samo agresiva,razbijanje i sl. A i ljudi su za zabavu-Svaka cast Marofffff

  11. #11
    ninaaaaaaaa
    Guest
    e ljudi a jel ima kakve zabave u Stubici???

  12. #12
    wtf?
    Guest
    Jedina dobra stvar u Marofu je staro kino. Kad nam to rasture, niš nam nebude ostalo...

Slične teme

  1. Novi A3
    By INTCP log dead in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 179
    Posljednji post: 11-02-2003, 14:14
  2. Novi M3 E30
    By sepra in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 16-01-2003, 23:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •