Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Novi Marof?

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    0210M
    Guest
    Pozdrav svim ljudima iz Novog Marofa i blizeg podrucja! Prica se da u Vasem kraju ima odlicnih komada i odlicnih mjesta za izlazenje. Pa ako netko ima neki prijedlog kako se zabaviti u Marofu, gdje izaci i provesti subotnju vecer slobodno iznese svoj prijedlog ili komentar! Hvala!

  2. #2
    vnvn
    Guest
    Pa cuj ja sam ti iz Marofa i bas dobro da je konacno postavljena i tema o nasem gradu. Moram priznat da se bas i nema gdi izac i da ako se hoces dobro provesti moras ici u VZ ili u CK. Jel tako Marofcani?

  3. #3
    kris
    Guest
    cuj a kaj bi ti u toj ××××noj selendri htel delat tu se samo nalaze picke kaj nose visoko nose i neznaju se niti prav jebati najbole otidi u Kljuc kod Yenkia
    napi se ,legni si u grabu pa ti nek pesi ××××× izlizu pa ce ti biti bolji osjecaj nego da si Marovcanku pjebal! :URL=null:null:/URL:

  4. #4
    Osvetnica
    Guest
    E Kris pa kaj je s tobom? Kako mozes slati ljude u tu birtiju, pa tamo piju samo lokalni decki i cure koji ni sami nisu svjesni kako je to jadan nacin zabavljanja. Ali kad bolje razmislis neki od njih i ne zavredjuju bolje, ustvari vecina njih ne zavredjuje ni bolje od tih slatkih zivotinja koje spominjes, jer sto ce njima neke dobre cure ili decki kad to ne znaju cjeniti.

  5. #5
    Stef
    Guest
    LJUDI!

    NOVI MAROF RULEZ! BIL SAM TAM 1 000 000 PUT I MOGU VAM RECI DA JE CITY ZWER! PICKI IMA KO SALATE,A LJUDI SU SUPER ZA ZAJEBANCIJU... SLUSA SE ROCK I PUNKERIJA.. I LIKE! GEMSTI RULEZ! POZDRAV SVIMA Z NOVOG MAROFA! )

  6. #6
    Hans Quentin
    Guest
    novi marof je najveca rüpa

Slične teme

  1. Novi A3
    By INTCP log dead in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 179
    Posljednji post: 11-02-2003, 14:14
  2. Novi M3 E30
    By sepra in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 16-01-2003, 23:47

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •