Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Alfa 158 - Brera s 4 vrata

  1. #1
    INTERCEPTOR
    Guest



    <br><hr><font face="Courier">Blackened Is The End</font>

  2. #2
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Izgleda nice a dali ce bit naslednik 166?
    Daj jos podatke za nju!!!!!!!!1

  3. #3
    INTERCEPTOR
    Guest
    motori vrlo vjerovatno iz dosadašnjeg spominjanja serije JTS. 1.6 - 130 KS, 1.8 150 KS, 2.0 165 KS. Za jače nije još definirano. Ovjes. NADAM SE DA NEĆE BIT IZ VECTRE JER BI TO BIO KORAK UNAZAD.

  4. #4
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Ako bude ovjes is Vectre to bi bio 4 koraka unazad (4 kotaca).
    Ovo je najlepsa Alfa koju sam dosad vidio, Brera znam da je bio najlepsi automobil 2002 ali mene se ne svidja ali ovo je VVVVVVVVVVVVVVVVVVRRRRRRRRRRRRRRRRRRRHHHHHHHHHHHH

  5. #5
    Dom-Dom
    Guest
    Auto je prekrasan , baš zato jer je "brerasti", kak je neko napisal.Meni je Brera nešto prekrasno.
    Pozdrav Fabii i drago mi je da su "izljevi emocija" iza njega.

  6. #6
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ne znam zašto bi presađivali ovjes iz Vectre.

    Nekog podsjeća na Thaliju možda zbog oblika c nosača. Al meni ja baš taj C nosač zakon. Isto tako mi ej zakon taj brerasti dizajn. Giugiarovo viđenje novih alfi s agresivnijim, namrgođenim dizajnom oštrih brzopoteznih linija me oduševio. Nisam znao da može bolje od 156 i 147. Ali sad vidim da može. GT Coupe može proći (Bertone), ali ipak ovaj dizajn me oduševljava.

    Sve u svemu nova 158 će se oslanjati na Breru - to ej sigurno. A mislimd a su i ove slike sigurne u većoj mjeri. samo što mi se čini da će i ova alfa biti manja od mazde 6, accorda i mondea. A to znači da će biti lakša - yupiii


  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest


    Sad sam na Italiaspeed naišao na podatak od 3.6 V6 Biturbo od 480 ks.

    Iz svega najavljenog Brera će biti veći sportaš od osnove Maserati Coupea.

  8. #8
    INTERCEPTOR
    Guest
    Stvarno ej pun k.. elemenata preslikano s Brere. Ko kod da je to radio u Photoshopu, dobro je napravio posao.

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Budući da će imati 3.6 V6 24V biturbo i 480 ks. Maserati 4.2 V8 i 390 ks.

    Ovjes će biti jednak u sva 4 auta kao i prijenosni mehanizam sa mjenjačem na stražnjoj osovini.

    Ali to nije sve. Uz ovu prekrasnu breru dobijete i 4X4.

  10. #10
    INTERCEPTOR
    Guest
    U međuvremenu.

    156 4x4
    156 GTAm 4X4 300 KS.

    OPA, PAZITE OVO. pRVI PUT VIDIM I NE MOGU VJEROVATI.

    Alfa Romeo 156Ti "Touring" version of 156GTA with 220bhp 2.0-litre JTS engine.

    166 redizajn
    166 GTA 4x4
    147 redizajn

  11. #11
    alfist_zg
    Guest
    Velicanstveno!

    i dalje dobre vijesti iz Aresea.
    <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

  12. #12
    Girrari
    Guest
    Ne znam zašto nekom smeta to što je auto Brerolik. Brera je Alfin KONCEPT koji lepo zgleda, dapaće, prekrasno. Ako žele koristiti elemente tog KONCEPTA za nove aute, neka, to je njihovo pravo. Nije to neki VW ili postojeći Alfin model, pa da je riječ o nekakvom kopiranju.

    BTW, meni izgleda fantastično!!!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  13. #13
    D0mi
    Guest
    Sumnjam da ce stavit biturbo sa 480 ks, to bi bilo fakat ××××no jako, i uz to jos 4x4...
    Ova TI verzija sa 2.0 220 ks atmosfercem ce bit prava ludnica

  14. #14
    INTERCEPTOR
    Guest
    jejej to bi bila zvjerčina. Samo što bi taj 4x4 bio istinski pravi 4x4, vjerovatno s 3 torsena, a ne ono ×××××× poput od haldexa ili visco.

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    Taj 2.0 sa 220 atmosferskih konja bi pobio na stazi GTA sadašnju GTA u hipu, zato za V6 GTA je obavezan 4x4. A ovo može bar sa šperom, ali i bez nje bi bilo dobro.

  16. #16
    Stil
    Guest
    A kaj je sa Alfom 157? Kad će se ona pojaviti? I koja Alfa je ustvari nasljednica legendarne Alfe 156???

  17. #17
    mara
    Guest
    alfa 158 nije losa ali meni osobno nije bas ni nista posebno

  18. #18
    D0mi
    Guest
    INTCP, jel znas mozda kada se otprilike pocinje osjecati prednost 4x4 nad prednjim pogonom u vezi ubrzanja??? Dal to ovisi o nabrijanosti motora ili samo o snazi. Pitam to zato sto kad gledam tvornike podatke motora, onda oni slabiji motori s prednjim pogonom imaju dosta prednosti kod ubrzanja nekad i do sekundu

  19. #19
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Za mene taj C stub je zakonnnnn!!!

  20. #20
    INTERCEPTOR
    Guest
    Auto od 200 ks npr. je definitivno u prednosti nad prednjim pogonom samo. Pogledaj koliko npr. kako lancia delta integrale kreće katapultirana sa 4x4x dok neki drugi 4x4 moraju ubrzavat pod kuplungom dok kotači ne zagrizu asfalt.

    Audi RS4 dere Ferrari Modenu u startu samo zato jer ima 4x4, barem prve metre dok ferrari ne zagrize asfalt. Tako da je kod o brere 4x4 prednost, kako u zavojku tako i u startu.

  21. #21
    passenger57
    Guest
    Zasto Taliju spominjati u istoj recenici gdje i ovu ljepoticu!
    158 super izgleda

Slične teme

  1. Daewoo Lanos 1.4 s 3 vrata
    By sina in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-07-2003, 17:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •