Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Mazda 323 ditd ili WV golf IV TDI?

  1. #1
    Micron
    Guest
    Molim savjet, iskustva i sl. Koliko je dobra mazda i isplati li se uzeti polovnu staru 2-3 god? Razmišljao sam o Golfu 4 TDI ali što je skuuup...i onda one priče o Mazdinoj nepoderivosti i eto me u nedoumici. Pomagajte, pliz!

  2. #2
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Ako nemas para onda uzmio MAzdu sa kojom ces imat dosta velikih problema kao i svi drugi jer su nekvalitetne.
    Ako volis auto za sebe i da traje onda kupi kompaktnog bestsellera mislim Golfa koji je najbolji u kompaktnoj klasi. Nema bez Golfa!!!
    Ako ti trebaju neke podatke za Mazdu ili za Golfa pitaj i odgovore ces pronac na ovoj stranici.
    Jedno pitanje, Golfa sa kojim motorom kupis, dali I crveno, DI ili TDI crveno odnosno sa 90, 110, 130 ili 150 ks. Moj savjet je DI crveno i 130 ks!!!

  3. #3
    vw-fan
    Guest
    Fabia Tdi,kad si nabrajao zaboravio si tdi-a sa 101 ks.Naime,u prodaji više nema tdi-a sa 110 ks.sad se nude 90,101,130 i 150ks te sdi od 68.
    Benzinci su:
    1.4 16v-75 ks
    1.6-----101 ks
    1.6 16v-105 ks
    1.6 fsi(u njemačkoj)---110 ks
    2.0---115 ks
    1.8 t---150 ks
    1.8 t---180 ks
    i v6 top model 3.2 sa 204 ks i nanj top model 2 sa 245 ks.........
    slaba ponuda motora,zar ne???

  4. #4
    Blue
    Guest
    Mislim da za cijenu Golfa mozes kupiti 2 Mazde, pa sat ti razmisli...

  5. #5
    Hrga
    Guest
    Pa i jedan i drugi auto su dobri, svaki ima svoje nedostatke i prednosti. A opet ovaj gore nemre tak popljuvat mazdu, ja vozim mazdu 323 82' pa ide ko beba bez ikakvih generalki masine i sl. a neznam di ces vidit nekog golfa 1 u boljem stanju osim onih koji su stalno u garazi kod nekih penzica!! A ove novije mazde su jos bolje, neznam al jos nigdje nisam naso u nekom auto casopisu komentare da nis ne valja. Tak da ak zelis ipak manje para potrosit Mazda ditd 110 Ks i vozi!! a golf je isto zvijer al zato i kosta!!

  6. #6
    Blue
    Guest
    Ja nisam htio popljuvati Mazdu, upravo suprotno, mislim da za tako male novce ne mozes dobiti tako dobrog dizelasa kao sto je Mazda 323, pa koliko god pljuvali po japancima, to je tako.

  7. #7
    Hrga
    Guest
    Sory Blue izgleda da je doslo do nesporazuma, ja sam mislio na onog seljaka iz ceske od kud je vec fabia sdi elegance..kolko sam vidio svugdje na forumu pise kaj je skoda zakon a svi drugi ××××××!! nek malo pogleda oko sebe!!

Slične teme

  1. golf IV SDI
    By bare in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 26-08-2004, 15:30
  2. golf IV SDI
    By edo in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-08-2004, 14:46
  3. VW golf
    By širokobriježanin in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 25-10-2003, 15:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •