Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 64

Tema: Thalia ili Fabia!??

  1. #1
    Thalia RS
    Guest
    po izgledu i baznoj opremi definitivno thalia!

  2. #2
    T-IE
    Guest
    Ružni su mi jedan i drugi, ali rađe Fabiju. Ili Cordobu ako nije riječ o dvoumici...<br><hr><font color="red">GTI</font>

  3. #3
    ma da!
    Guest
    kupi radje dvogodisnji pokaz za tramvaj.mozda trecu godinu dobijes gratis.

  4. #4
    T-IE
    Guest
    To je još i najpametnije ma da!. ) <br><hr><font color="red">GTI</font>

  5. #5
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Ma Fabiju, tu kupis VW-a pod Skoda logo.
    Imas komfora, vrhunska kvaliteta, najkvalitetni Evropski automobil, dizajn straznjeg kraja je jedini problem u Fabiju.
    A Thalia, da spavas kod mehanicara, proizvodi se u Turskoj, nikakav dizajn i tako dale...
    Ja imam 2 Fabije, vrlo sam zadovoljan i sa jednom i sa drugom ali imam i razloga jer su uvezene iz Njemacke pa imaju Extra opremu. Oba su dizelske, a ako to kupis bices sretan kao i svi drugi V.A.G. vlasnici!!!

  6. #6
    mc
    Guest
    Bazna Thalia je daleko jeftinija od Fabie s istom opremom... Daj malo preciziraj koliko mislis potrositi. Iskreno ja ne bi rado ni jedan od ta dva auta.
    Imas na akciji Mazdu 323f/1,3/73ks s full opremom za 12 i kusur uraca...

  7. #7
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Hajde zamislite, bazna Thalia kosta 8 800 eura a bazna Fabia kosta 10 267 eura. Najskuplja Talia kosta 10 800 eura a najskuplja Fabia kosta 17 770 eura.
    Tu se vidi kvaliteta, tu se vidi sta je Njemacka i sta je Turska i Francuska!!!
    Imas da kupis Ladu 110 i kosta 7 100, imas Accent 8648 eura, imas Cordobu 10 890 eura, imas Astru 10 928 eura, imas Rio Sedan 9 349 eura a od svih ovih ja bih kupio Fabiu pa Cordobu...

  8. #8
    CLIO SPORT
    Guest
    fabia, Rio Sedan nije 9 349 eura vec 9353 eura.......nemoj lagat! daj to malo bolje pogledaj!

  9. #9
    thalia RS
    Guest
    AKO NISI ZNAO NAJSKUPLJA THALIA KOŠTA 11880 EURA

  10. #10
    thalia RS
    Guest
    mislio sam na mašine jače od 100 konja! tu mi bolje paše thalia 1,6 16v. škoda je lijevo smetalo na cesti.

  11. #11
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Aj Clio Sport za 4 eura???
    Thalia RS, dali Fabia 2.0 ili 1.9 T(di) ili 1.4 16V sa 101 ks ne ide bolje od Thalie 16 16V????
    Tu se vidi da nikad nijesre vozili Fabiju i nikad procitali za nju!!!!!!!!!!!1

  12. #12
    thalia RS
    Guest
    fabia 2.0 i thalia 1.6 16V ne mogu se mjeriti zato jer skoda iz 2000ccm izvalaci 115 konja a thalia iz 1600ccm izvlaci 105 konja, a konacna brzina im se razlikuje za 5 km/h

  13. #13
    INTERCEPTOR
    Guest
    talija i fabija su drekovi.

    Dacia Solenza je za njih Batina. Dizajnerski, brzinski kako god hoćete. Solenza je zakon. Kako to drži u zvaoju u odnosu na ove kurce. Pa opere cordobu joooj. Kakva zvjer.

  14. #14
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Dacia bolja od Skode, ma nemoj Interceptore molim te, ako je bolja od VW onda od Alfe ili Fiata je bolja najmanje 99 puta!!!!!!

  15. #15
    INTERCEPTOR
    Guest
    VW je danas unazađen, da gotovo cijela europska autoindustrija osim opela radi bolje aute od njega. I naravno ljepše.

  16. #16
    INTERCEPTOR
    Guest
    Koristiti 4x4 poput 4 motiona je sramota. Pogotovo znajući da neki koriste tri torsena. TDI koji rikavaju. Kad VW shvati da je common rail budućnost biti će kasno. I sad je već kasno. Očajni mcphersoni skloni understeeru i polukrute osovine koje poskakuju i preseljavaju se za 20 cm u zavojuma. Multilink jedino uz 4x4. Da nema audija, vw bi pojela zemlja. Kvarovi koji vozače vag koncerna ostavljaju bespomoćne uz cestu uz novčanike praznije za 5000 kn. Bezobrazno skupe cijene za modele koje nemaju ni el. prozoru. Klima koja se doplaćuje u autu od 25 000 eura. Odvratan dizajn koji i kad izađe izgleda nezgrapno i zastarjelo (Polo).

    Da ne duljim VW je precijenjeno vozilo sklono neočekivanim skupim kvarovima koje nudi siću od opreme za velike novce, očajnih performansi (najčešće), slabašnih motora kiji puno troše (benzinci), drndavih dizela, lošim ovjesima, odvratnim dizajnom.

    Alfa, Fiat, Lancia, Renault, Honda, Ford, Peugeot, Citroen, Mazda,. Si ti auti su bolji, brži, pouzdaniji i jeftiniji od VW-a. Pa ti budi jedna od milijuna ×××××× koji kupuju ono što živi na slavi bube, a u biti danas su stvari bitno drugačije. Zna se da na svjetu ima najviše ××××××. Ka bi svui bili pametni ne bi se moglo reći za njega da je pametan jer je većina pametna. To ti objašnjava prodaju vw-a.

  17. #17
    INTERCEPTOR
    Guest
    Zaboravio sam da je Dacia bolja od VW-a, Škode i Seata. Pa taj VWj potpuno u kurcu. PoGLEDAJ SOLENZU I NAKON TOGA POGLEDAJ GOLFA. Pa iskreno priznaj koliko je Dacia ljepši i sportskiji auto.

  18. #18
    T-IE
    Guest
    INTCP, ovaj svoj post si trebao poslat u Arenu, na stranicu VICEVI, a ne na forum. Bar biš zaradio 200kn za najbolji vic.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  19. #19
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    T-IE, ja sam mislio da Interceptor stvarno zna o automobilima ali ovakav post????
    Ja odsad Interceptora priznam kao "NAJGLUPI REGISTROVANI KORISNIK VIDIFORUMA".
    Ajde T-IE da posaljemo ovaj vic i da zaradjujemo nesto!!! ) ) ) ) ) )

  20. #20
    thalia RS
    Guest
    INTERCEPTOR je u pravu. sve ono što padne pod ruke francuza(renaulta) bolje je od bilo kojeg napuhanog švabe, naravno uključujući i škodu! a ti Fabia SDi Elegance kad se budeš vozio u thalii, javi kakav je osjećaj, kakav se zvuk motora čuje na 3000 okretaja u minuti... da ne nabrajam dalje, i zapamti da renault thalia ima direktno ubrizgavanje goriva(benzinac), što škoda naravno nikad nije čula za takvo što.

  21. #21
    doc
    Guest
    Ovisi za sta ces koristiti auto. Ako ti auto treba za šumu, gorice i ribičiju onda bolje uzmi škodu jer je češki lim malo čvršći. A ako ti treba za šminku onda uzmi Thaliu. A i nju poslje mozes super srediti, ubacis 2.0 iz Clia RS i imas pravu sportsku limuzinu!

  22. #22
    Girrari
    Guest
    Thalia za šminku!!! ) ) )


    Lud si Dottore!<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  23. #23
    ....................
    Guest
    ISTI DREK. NAJBOLJE NIŠTA OD TA DVA

  24. #24
    T-IE
    Guest
    Od Thalije ne znam auto na tržištu koji je ružniji. A Cordoba mi je još i najljepša od tih guzonja. Premda nebi kupio ništa od navedenog.<br><hr><font color="red">GTI</font>

  25. #25
    thalia RS
    Guest
    DOC, potpuno se slažem s tobom. ne mislim vozit auto po oranicama kao što čine svi švabe sa precijenjenim škodama, vw-ima... neću trošit pare na tuning auta. mislim pričekati još koju godinu, možda dođe i thalia 2,0, naravno da će biti slabija od clia rs. za sad ću se zadovoljiti sa 1,4 litrenim agregatom kojeg vozim, a kad dođe zvijer na cestu, ovog ću ostavit starom.

Slične teme

  1. Thalia ili Swift
    By zuki in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 14-08-2003, 07:31
  2. Thalia i nova Vectra
    By Black Knight in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 08-05-2003, 10:03
  3. Thalia potucena do koljena...
    By mc in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 03-04-2003, 07:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •