Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 32 od 32

Tema: Street Race 'Pula 300'

  1. #26
    CLIO SPORT
    Guest
    gletajte na to ovako: svi cemo biti sretni na kraju....netko ce pokupiti lovu, netko peracice i tako....nece biti potrebe za bilo kakvom tuzbom!

    onda???? da se odmah dogovorimo, tko ce lovu? toko peracice? (ne zaboravite da ce ih biti oko 10tak)!

    evo....da rijesim sebe prvo, meni 30% love i 2 crne, tamnije peracice!


  2. #27
    Girrari
    Guest
    Meni 45% love i jedna peračica po izboru.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  3. #28
    Girrari
    Guest
    Ma ×××××, zapravo, dajte meni 50%, a vi obrađujte peračice...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  4. #29
    CLIO SPORT
    Guest
    eeeeeeee,pa nemoze to tako!?

    ja kao vlasnik te autopraone imam pravo na najveci postotak!

    ti girrari, kao fiatist imas pravo na 1 blondinu i 20% love!

  5. #30
    Girrari
    Guest
    Zakaj bi ti bio vlasnik? Ti kao nosioc ideje nemožeš preći 25%. Jedino ako i ti budeš investitor.

    Ja mjenjam blondinu (osim toga, neću plavuše!!!) za 5% para više.

    Dakle, ekvivalent je 5% para za jednu ženu. Pa vi birajte. Ko će lovu, a ko će harem...
    <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  6. #31
    ???.
    Guest
    Zar se ovdje nebi trebalo pričat o street race-u, a ne kao mala djeca slinit i maštat o nekoj auto praonici i curama u tooplesu!Pa nije vam ovo film naivci!Ajde udarite se dvaput po glavi i vratite u stvarnost!!!

  7. #32
    Girrari
    Guest
    Kak si ti samo pametan i trezven... svaka ti čast, a nas slinave i balave balvane ostavi da se zajebavamo. <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

Slične teme

  1. 402 Street Race
    By S3T_Style in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-04-2003, 08:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •