Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Street Race 'Pula 300'

  1. #1
    spenser
    Guest
    U organizaciji AK Pula-Rovinj 13.4. održati će se utrke ubrzanja na zaobilaznici ispred željezničke postaje Pula.
    Kako je kružna utrka u Puli otkazana, organizator se odlučio za zainteresirati ljubitelje automobila utrkom ubrzanja. Dužina staze na kojoj će se utrka održati je 300 m, širine 3 metra za svako vozilo.



    Startnina za ovu utrku iznosi 250 kn.

    Program natjecanja:

    08.00 - 10.00 Tehnički prijam i verifikacija
    10.30 - 12.30 Slobodni treninzi i kvalifikacije

    13.00 - 14.30 Eliminacijske vožnje
    15.00 - 16.00 Finalne vožnje
    17.00 Dodjela nagrada

  2. #2
    ma da!
    Guest
    pa kaj niste mogli dostukati jos 102 metra?pa to je ko da kozulj pliva na 38 i pola metara ledjno. )

  3. #3
    Miro.
    Guest
    ma tko organizira te gluposti?U V Gorici 402 metra,na Grobniku 200,u Puli 300,sta je sljedece 150?

  4. #4
    alfist_zg
    Guest
    pa onda mozemo i trcati )

  5. #5
    Brock
    Guest
    Može, može! Tu i ja mogu bit' konkurentan! ) ) )

    Dakle, nakon sljedeće sjednice SZ - svi na parking i utrka na 50m (brijem da za dulju stazu nemamo ni volje, a ni snage,...)

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    ) ) ) Može ja ću si staviti stolac i cugu i budem vas gledal. ) ) )

  7. #7
    seyzmo
    Guest
    jel ide netko mozda ?
    ja bi zapalio na more, dosta mi je ove hladnoce u ZG.

  8. #8
    Mirko.
    Guest
    Ma to je patka,trebalo je bit na avionskoj pisti ali odgodjeno je!
    Nista od toga!
    A i Riječani se opasno spremaju-Purgeri oprez mogli bi opet dobit po repu!

  9. #9
    ,,
    Guest
    )

  10. #10
    Fresh
    Guest
    Ja ću ovaj vikend provesti u Puli, pa ćemo vidjeti jel patka ili guska.


  11. #11
    Brock
    Guest
    Dom-Dom... ti buš nam dodaval cugu, mjeril vrijeme prolaza pored birtije i zval neke zgodne bolničarke da nas pokupe sa asfalta kad se srušimo od nemoći.

  12. #12
    Fresh
    Guest
    Br0ck
    zaboravio si da treba organizirati i kusur peračica automobila u toplesima koje će na cilju prati naše limene ljubimce.

  13. #13
    CLIO SPORT
    Guest
    ej.....ja vec godinama govorim da treba otvoriti auto praonu koja ce raditi samo prek ljeta! cure bi bile u toplessima,glasna muzika i udri!

    10 cura je dovoljno,moraju stvarno dobro izgledati ali to nije problem ima ih ko dreka! auto praona mora biti zagradjena da se bas ne vidi pretjerano sto i kako cure rade, a cijena......jeb ga, 150 kuna vanjsko i unutarnje pranje ali cure stvarno trebaju dobro oprat auto!

    onda......jel tko zainteresiran za biznis?????? pocetna investicija je nekih 20tak tisuca kuna! dnevno ako bude 150 auta (to znaci svakih sat vremena 12 auta, i to je realna brojka!)= znaci 22500 kuna + 1500 od cuge (treba hladiti vozace)+ od izmjene ulja jedno 1000kn, balansiranje gume 500kn (jeb ga,koja auto praona u granu pored nema i vulkanizerstvo!?)! cure cemo poslat na dodatni trening "prodajne tehnike u vulkanizerstvu"!

    i tako cemo lagano siriti posao, budemo napravili i istrazivanje trzista pa ako rezultati toga budu pozitivni, budemo i neki mali motelcic otvorili i tako siriti posao!

    onda? ima zainteresiranih????


  14. #14
    Girrari
    Guest
    Ideja je odlična, ali bi imao zajeb sa registarcijom firme zbog tih toplesa. Mislim da ne bi mogla ići kao neki obrt u stilu praonice, nego bi trebalo koristit neku glupu formulaciju.
    U oskudnim bikinijima već bi lakše prošlo.
    Ali onda dolazi potucanje po novinama, feminističke udruge, napadi sa svih strana... zgubiš volju.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  15. #15
    mc
    Guest
    Moze, ali pod uvjetom da vodim training department (skola pravilnog postupanja s gumama i ventilima) ili servis djevojaka (balansiranje toplesa i ostalog potrosnog materijala)...

  16. #16
    Girrari
    Guest
    Može, ja bu sam došel pobrat pare.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  17. #17
    R5 GT
    Guest
    To bi bila stvarno dobra stvar!
    Niš clio,napravi malu anketu po zg i u onom dijelu gdje bi to otvorio,raspitaj se kod tih feminističkih udruga što misle o tome,nađi dobar prostor,negdje uz prometnicu gdje ima dosta prometa.... i spreman sam ulagati!!

  18. #18
    CLIO SPORT
    Guest
    girrari, pa ti napadi mogu samo dobro doci! gle, s marketinske strane: nasi klijenti su ovak i onak tipovi,tako da ovo s feministicke strane ce dignuti medijsku frku sto je nama besplatni marketing!!!!

    ma to ziher moe profunkcionirat....samo treba hrabrosti, a manje love!

    MC, moze! samo sto neces biti placen za taj posao,jos ces ti meni morat platiti za balansiranje peracica!!

    ×××× me p ako iduce godine to ne otvorim!


  19. #19
    _Stevo
    Guest
    Ja bum bil žiri pri prijavi za posao. Ipak mora neko vidjet kakve vještine posjeduju buduće zaposlenice. <br><hr><font face="Impact" color="blue">Zoom Zoom</font>

  20. #20
    Girrari
    Guest
    Je, istina je da je to marketing, ali onda ti dođe nekakvo solidariziranje, pa počnu ×××××rije, pa svako malo financijska uleti...<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  21. #21
    CLIO SPORT
    Guest
    ma nek uleti financijska.....budu i oni dobili profesonalni tretman u svlacionici!

    ma to se kod nas lako sredi!
    MITO & CORUPCIJA RULEZ!


  22. #22
    Girrari
    Guest
    I to kaj veliš.<br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  23. #23
    Fresh
    Guest
    CLIO SPORT

    Sve ste lijepo zamislili, ali zaboravljate jednu stvar. To što ti o tome razmišljaš već duže vrijeme je tvoja stvar, ali slijedom postova čini mi se kako sam ja spomenuo potrebu pranja autiju uz pomoć toples djevojaka.

    Drugim rječima zaštićujem svoje autorsko pravo na javno obznanjenu ideju.
    Trećim riječima, Se bum vas tužil.

    Uz pristojan postotak od zarade, sve se možemo dogovoriti. )

  24. #24
    Girrari
    Guest
    ) <br><hr><font face="Courier" color="blue">Viva FIAT!!!</font>

  25. #25
    mc
    Guest
    E moj CS, razocaral si me... Ja se pozrtvovno ponudio za tako zahtjevan posao, a ti ovako...
    U stvari sve ovisi o Stevi - ako ima dobro oko razmislit cu i o placanju...
    Samo trazim da mi se refundiraju materijalni troskovi...

Slične teme

  1. 402 Street Race
    By S3T_Style in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-04-2003, 08:03

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •