Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: audi 80(jaje) PROBLEM

  1. #1
    necko-sa
    Guest
    VLASNIK SAM VOZILA AUDI 80(91g). PRILIKOM VOZNJE PO NERAVNOJ CESTI OSJETIM LOSU AMORTIZACIJU I NEKO KUCKETANJE, ALI KADA POSTANE HLADNIJE ILI KADA PADNE KISA AMORTIZACIJA SE MNOGO POBOLJSA I KUCKANJE SKORO DA NESTANE.PITANJE: DA LI JE DO AMORTIZERA,OPRUGA ILI ...? HVALA!!! :URL=null:null:/URL:

  2. #2
    kree
    Guest
    to ti je ta poznata njemačka kvaliteta, baci niz liticu i zapali.
    ×××× te Tvoj Švabo )

  3. #3
    Audi fucker
    Guest
    Audi, ma ××××te ×××××× od auta.Onom rikne turbo nakon 3 godine, tebi ovo....
    Ma dobro ti ovaj veli , baci u Savu ili ga zapali

  4. #4
    necko-sa
    Guest
    OK to sa kritikama na racun svaba, ali ja bih da rijesim problem a da ne bacam svabu u Savu Pa ako neko moze pomoci sa savjetom bio bih

  5. #5
    Vedo
    Guest
    Ne slušaj "ove" iznad.Bit će im bolje da oni svoje japanske,francuske,talijanske....bace u Savu.Bar će oslobodit posla gradsku čistoću.

  6. #6
    Dom-Dom
    Guest
    Švabo je švabo.Majmun je majmun.Seljak je seljačina. ) )

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    Ovo nisam ja napisao.Ograđujem se od ovog bisera.Mislio da su nickokradice odlepršale...

  8. #8
    Vedo
    Guest
    Ovaj Doom-Doom iznad tebe je deklarirani idiot.

  9. #9
    necko-sa
    Guest
    Pa ljudi ja jos uvjek nisam dobio konkretno misljenje vezano za problem koji imam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #10
    Forum Master
    Guest
    Evo ti konkretno

    Vozio sam isti 3gd i u globalu gledano mislim da je super auto.
    Sto se tice iznesenog problema mislim da je navedeni razlog suho-mokro cisto pogresan psiholoski dojam a da je u stvari rijec o tkz. gumama na soljama amortizera (i sam sam ih bio mjenjao) nista narocito.

    Inace lose su mu strane kocioni cilindri i sagorijevanje..trza-vakum pumpa.
    Da i potrosnja, barem onog mog 1.8E 11-12ltr grad.

    U globalu dobar i pouzdan auto. )

  11. #11
    Vedo
    Guest
    Hvala bogu da se netko pametan javio.

  12. #12
    necko-sa
    Guest
    Najprije se zelim zahvaliti "Forum Master" na ponudjenom konkretnom odgovoru. Sto se tice moga vozila, radi se o turbo dizelu i sto se tice ostalih stvari, zadovoljan sam. Ti si spomenuo gume na amortizerima? Predpostavljam da si mislio na gume u kojima se nalazi lezaj za amortizer ili si mozda mislio na odbojne gume ispod opruga amortizera.

  13. #13
    kree
    Guest
    forum master, hahaha ko neki "turbo" balavac. Ti boga i 11,12 litri, ×××××× na cesti.

Slične teme

  1. Trabant 601 L protiv gojpela jaje 1.3
    By trabant gt in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 10-09-2004, 19:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •