Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: Kako postati Alfist

  1. #1
    Forum Master
    Guest
    Eh ima i za to naputak a ne treba vam zlica vegete .
    Paj sad, prvi i SUDBONOSNI potez je dan iliti trenutak kad kupish jednu ) !
    Dakle sad ju imash uuu jeeeee, postao si Alfist i pocinjesh kruziti i vozati se trazeci poglede ostalih na tvoj novi ponos....ALI AVAJ
    Tvoj dzep je sve laksi i tanji bogami posjeti servisu i crpki su ko i na kaficu...sad te vec i pozdravljaju (mislim u servisu).
    Ali ti mudro sutish i svakako na sav glas falis tu svoju kupovinu.
    Nemalo zatim donosish odluku "ma prodacu je"...ne mora niko znati bar da pokusham ...Sta onda pokusaj se pretvorio u 5-6 oglasa i svasta nesto ali slabo tko zove...ali ti jos uvijek u drustvu a bogami i ovdje na forumu na sav glas velicas svoju "Quatro stagione"...i s ceznjom gledash te ponosne vozache Golfova oko sebe i u sebi kontas ...sto mi je sve ovo trebalo??? Bogami i zena lagano vadi zivac.
    Dakle, prica se blizi kraju a ti vidi cuda postajes zagrizeni Alfist jer vec 1-2 godine niko ne zeli kupiti Alfu od tebe....Grozno i bolno...nema vise ni uzivanja u voznji.
    Nakon milion molitvi i skrusenosti desava se cudo.....
    Telefon je zazvonio rodila se nova nada....covjek ti nudi sleper "malo koristenih kondoma", kao kompenzaciju za tvoj ponos ) Nakon duzeg razmisljanja odbijash ponudu i prihvatash onu ponudu od komsijskog sina (inache kretena) da ti da 1000 Eura i svoj "dobro ocuvani Fiat Uno-dizel".
    Uffff i prici je kraj vec imash 35 godina..jedno veliko iskustvo vishe i ponos da si nekad bio ALFIST.
    A danas polako sjedash u svog Golfa dvojku dizel..ponosno slusash roktanje te mashine koja troshi 4.5 ltr dizela i onako sa visine na semaforu gledash "neke nove klince u Alfama".
    ) ) ) )
    Eto narode moj tako vam je to...a sad vi nastavite dalje

  2. #2
    Forum Master
    Guest
    S obzirom da nema edit ja cu ovako.


    ...Mobitel vam opet zvoni...ne znate ciji je to broj na displeju, davno ste "prodali" Alfu tko je sad u p. mater...
    Kad ono cudo ili miracle..ljubazni glas s one strane se uctivo predstavlja kao revnosni sluzbenik INA-e i najljubaznije pita: Sto vas to u zadnje vrijeme nema"

    Vi s osmjehom spustate telefon i opet zurite na cevapcice i baklavu koja je opet slatka kao nekad

  3. #3
    T-D-I
    Guest
    Ovo ti je ziva istina samo sto ti to oni nece zivi priznat.Najcesce im je izgovor je da VW vise nije sto je bio a sami znaju da je alfa ono sto je uvijek bila-poluproizvod i da je zato cijela italijanska industrija propala

  4. #4
    Black Knight_
    Guest
    Ja mislim da su za to potrebne i genetske predispozicije

  5. #5
    PIZZA
    Guest
    QUATRO STAGIONE
    ) ) ) ) )


    DOBRA DOBRA

  6. #6
    Bravo majstore!!!
    Guest
    Ne mogu vjerovat...Odavno se nisam ovako nasmijo ) ) ) ) ) Nesto se ne javljaju Alfisti...Vjerojatno ih je pogodila istina!!! ) ) ) )

  7. #7
    ma da!
    Guest
    cijenim dobru salu! a mislim da su se i alfisti nasmijali!

  8. #8
    ma da!
    Guest
    mada mi je golf kao varijanta malo pokvario dojam.u biti dosta.

  9. #9
    Best ever
    Guest

    GOLF JE MOJA

    a text je LOL

  10. #10
    VR6
    Guest
    ) )

  11. #11
    Dudek-Alfista
    Guest
    yahooooooooooo )

  12. #12
    Dom-Dom
    Guest
    Kaj danas su alfisti na tapeti.
    Dobro, dobro.

  13. #13
    ŠULE
    Guest
    Pa zar će te se samo tako predati, alfisti!

  14. #14
    Dom-Dom
    Guest
    Šule moj umoran sam od borbi, star sam već.Prepuštam Forum mlađim snagama.

  15. #15
    V6
    Guest
    za mnoge bolesti lijek još nije otkriven. Neznam jedino što gore dotičnog da oprostite "××××" ta alfa ?
    što radiš na pumpi, pereš prozore svi te gnjave i još alfe prolaze pokraj nosa ??? To je jal onda ništa drugo. I što ti ono znaći ssshata ?? jesi nepismen i jalan, i još najvjerojatnije golf dvica dizel ! Ajme čovjeće.
    Pusti ljude nek se vesele od servisa do pumpe, što te briga. Kuda bi došli da bi svi vozili golfove, bili bi ko u bosni. Mada tamo je novi hit:
    ŠKO-DI-LAK !!
    Bosna ili Češka di sam bogati ??? ) ) )

  16. #16
    Feri
    Guest
    Da bi postal pravi alfist prvo moraš kupiti Fiata i odbaciti govna od japanskog drekoprevozničkog pomagala - fuj japanjeroski auti!

  17. #17
    NIKAD VIŠE GOLFA
    Guest
    za telca koji se odaziva na ime forum master ,a živi u đunglama bosne- da si ti ikada sjeo u neku ALFU ovakove nebuloze ti ne bi padale na pamet.

  18. #18
    Forum Master
    Guest
    Hvala....hvala svima

    Da u pravu ste, ne znamo mi u B&H >shta< je to Alfa...srechom vi Hrvati to znate

    Eh da mi je sjesti u jednu novu ) ) )

  19. #19
    Dr.Nele
    Guest
    Master ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  20. #20
    Dr.Nele
    Guest
    Sta je bolje-nova Alfa ili polovan Mercedes?Zna se,Alfa.Novo je novo,to znaju svi koji su kupili nov auto.Tako je i svaki Skodilak koji Bosanci danas kupuju bolji od svih Alfi,Fiata,Golfova i ostalih da ih sve ne nabrajam koje vozite vi sa foruma koji ××××te po Skodi iz prostog razloga sto je NOV!!!Ne vidim nista lose u tome sto je Bosnu lako zamijeniti za Cesku,barem se zna da je sigurnost u prometu na visoj razini jer je vozni park mladji,ili neko ima drugacije misljenje?!!Mozda Skode ne valjaju jer nemaju jebacki ovjes i dvije bregaste??Mozda,ali barem im je zaustavni put kakav treba biti u auta te klase.To je jal,kada ××××s po necemu sto bi htio imati a ne mozes jer ti je novo preskupo,a polovno ti se ne kupuje,a oni tamo preko Save mogu jer im je pojeftino,ali ko je kriv sto Hrvatske vlasti nece malo da se potrude i pobrinu oko svoga naroda i da velikoj vecini olaksaju kupovinu novih auta,nego oni mlate lovu od uvoza i novih i polovnjaka,a obicni ljudi napuhani od muke i jala sto moraju kupovat polovne kante jer nemaju za novo,pa reze na sve oko sebe.I onda Skoda ne valja,a Bosna je ko tamni vilajet,a sve zato sto vas vasa vlast koju ste sami birali ×××× u mozak i cijedi iz vas i zadnju paru.Mozda sam malo i pretjerao,ali ne mogu vise ignorisati postove u kojima se ×××× po Bosni kao da je Tunguzija.Tamo se barem voze NOVA auta pa makar to bile i Skode!!!

  21. #21
    Forum Master
    Guest
    Odlicno Dr.Nele svaka cast na postu

    Ovdje mnogi odmah krenu u nezeljenom pravcu a najcesce Bosna ili tamni vilajet koja by the way u Decembru 2003 pocinje "proizvoditi/ko fol - Golfa 5".
    Mislim cilj onog posta je da se malo nasmijemo a ne odmah Bosna bla, bla uostalom kako uopste zna kom narodu ja pripadam ili to ocjenjuje iz moje ljubavi prema baklavama )

    A sto se tice Alfi lijepe su i kao sto neko rece nek se brate vozaju od servisa do pumpe i to me ne smeta, nek im je sretno ali ne moj mi je faliti..zivota ti i ovdje hvalospjeve pisati (mozda i malo bolesno).
    Pozdrav svima

    P.S. VR6 uzeo si mi text i posto ga auto.ba...jel mogu kakvu naknadu dobiti..znaju oni mene tamo(mislim moj broj z.racuna)

  22. #22
    Forum Master
    Guest
    Opet Edit ali vrlo vazan i mozda bi svi o tome malo trebali diskutovati:

    Ta ista Alfa citaj Fiat koncern u Sarajevu prodaje auta znaci "salon" im je kao radnicka baraka sto rade na izgradnji autocesta ...o servisu da ne trosim rijeci

    Dakle mozda bi se malo svi trebali zapitati dokle ce mo mi sa ovih prostora biti krave muzare "europejaca..slovenaca..."

    Pogledajte malo Reanult, Hyundai pogotovo Skodu i VW,(mislim njihovu postenu politiku ulaganja)odmah su i rezultati visi od ocekivanog.

  23. #23
    INTERCEPTOR
    Guest
    Alfe nisu za istočna tržišta. ) )

  24. #24
    INTERCEPTOR
    Guest
    Kretenjaro kamenjarska.

  25. #25
    T-D-I
    Guest
    Iskreno se nadam da ce kada Opel preuzme Alfu biti popravljen kvalitet auta a dizajn bi kod Alfe mogao ostati isti jer je vrlo dobar dok bi kod Fiata i Lancie trebalo poraditi i na dizajnu a kod Fiata pogotovo na kvaliteti. Dizeli bi bilo bolje da ostanu od Fiata JTD jer su bolji od opelovih ali ostalo ce italijanima dobro doci.

Slične teme

  1. Cini se da cu opet postati opel-fahrer
    By Black Knight in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 88
    Posljednji post: 30-11-2004, 13:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •