Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: ZALOSNO!

  1. #1
    ?SanDMAn?
    Guest

    I tako ja kupim Vidi-travanj,pa mi za oko upadne jedan textić maleni.Ono o testiranju Nec-ovog prijenosnika.Naime,u dotićnom textu stoji da je velik odaziv na tu akciju,pa je stiglo ~1000 prijava,uglavnom menagerskog profila.I ja sam poslo prijavu,mali čovjek,bez mjesećnih prihoda,bez ikakvih prihoda uopće,ja koji moram živjeti sa svojom krntijom od kompj. starom cca 9 godina,jer nemam novca za novog.I tako,kladim se da će biti izabran za testiranje neki gospodin manager koji ima love do krova,ali on će dobiti ovo sjajno i meni nedostižno računalo.Tko kaže da nisam kompetentan za testiranje,pa pisanje tih textova?!
    Iako imam 19 godina,znao bih se uhvatiti u koštac sa tom tehnologijom.Ali budući da ipak živimo u Hrvatskoj,zemlji koja pruža "SVE" samo ne nadu,sreću i egzistenciju mladim ljudima.Meni je stvarno žao što je tako i nadam se da jednog dana i mali,mladi ljudi dobiju priliku pokazati svoj potencijal,svoje mogućnosti,i omogućiti sebi i svojoj obitelji život dostojan čovjeka 21 st.
    I tako moj gosp.manageru,sretan ti otkup računala za 100 Kn.Nadam se da nisi bankrotirao!!!
    Pozdrav ekipi VIDI-a!!

    By ?SanDMAn? from CRoatian SOUTH PARK

  2. #2
    tvalic
    Guest
    Nije odabran manager, već doktor. No, mi tu nismo imali nikakvog utjecaja, jer je selekciju vršio žiri sastavljen od zaposlenika Microlinea te NEC-ove centrale u Cipru.

    T.
    Urednik hardvera - PC Play
    Voditelj testiranja - VIDILab

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •