Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: seat ibiza 1.4 16V

  1. #1
    znatiželjni
    Guest
    Kaj mislite o tom autiću,ima li ko kakva iskustva ???

  2. #2
    CLIO SPORT
    Guest
    vozio sam ga! nije los autic....ali vjeruj mi....nema apsolutno nikakve razlike izmedju 1.4 16v 75ks i 1.4 16v 101ks!

    razlika je minimalna! vozio sam i jedan i drugi ali na jako kratkoj relaciji......vozio sam i 1.9 tdi 100ks....i to bi bio moj izbor!

  3. #3
    andrejslo
    Guest
    jaz sem lastnik seat ibiza 1.9 TDI in sem z vozilom zelo zadovoljen . Tudi bencinski motorji so dobri, sam zaenkrat se dizel bolj splača.

    LP

  4. #4
    jhouzpoi
    Guest
    clio...kaj misliš kad bi se to malo nabrijalo....!!ima li to smisla.., auspuh, čip, filter...ima li nade do 100 KS !!!??

  5. #5
    CLIO SPORT
    Guest
    tesko.....jer ni onaj od 100 konja ne ide nikako! bez zajebancije, mislio sam da ce biti mali zvrk, ali nista...treba ga razvrtiti a onda buci kao da ce se raspast! neznam, nisam nikako bio zadovoljan sa benzincima!?

    to je onak,solidan motorcic za po gradu,van grada ali nista zahtjevnije!

    mozda da poradis na lezanju umjesto na motoru!? neznam, nemrem ti dat nikakav pameta savjet!?


  6. #6
    ja!
    Guest
    Hvala prethodniku...!
    dali ima netko da je imao kakvih problema u vezi tog autića....!, na nešto što se nevidi a treba obratiti pažnju.....!??

Slične teme

  1. nova seat ibiza??
    By INTERCOOLER in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 30-11-2004, 16:56
  2. seat ibiza nova
    By 594krešoah in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 04-07-2002, 22:34

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •