Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 30

Tema: BMW JE STVARNO KANTA

  1. #1
    hehehe
    Guest
    ×××ך ti taj bmw već 5 godina ni kurca ne sišu a jedu govna sada i iza renolta i saubera. Bijeda bijedan, bmw power bmw drek. Montoya je kreten prepotentni pitaj boga iz koje selendre i de mu vozačku daju, a ralph je dokazao da je ××××× na onom skupu ×××××a i još ktome nosi leće jer mu je dioptrija 50 Slepi ×××××ski idiot, i taj će vozit bmw power na 17 mjestu. ) ) )

  2. #2
    T-IE
    Guest
    Daj ne drobi. Ne navijam za Williams, ali svejedno. BMW nije kriv što šasija Williamsa nije na nivou Ferrarija. A što se tiče motora koji potpisuje BMW smatra se jedan od najboljih u F1.

  3. #3
    Montoya
    Guest
    A ti hehehe; iz koje si ti selendre izašo da tako ×××ך
    Svaka čast na odgovoru T-IE

  4. #4
    loeb
    Guest
    Ljudi vi razgovarate o 900 konja koji su ove godine imali udese i to ne svojom krivicom. Citajte dnevne casopise i politiku bolje bi vam bilo.

  5. #5
    T-IE
    Guest
    Treba pošteno priznat. BMW je u F1 od 2000.g. i od samog početka su bili dobri i osvajaju bodove. Kažem, da je samo šasija malo bolja ono BMW POWER na stražnjem spoileru bi dolazilo više do izražaja i većina bi ga gledala od iza i to redovito.

  6. #6
    ma da
    Guest
    bmw je godinama od kada je došao u totalnom kurcu. Nemci pojma nemaju kako funkcionira F1. Williams je godinama momčad u vrhu, čak i sa onim ××××××m megachrome su bili tu negdje. A sada im ide sve lošije i lošije i to sve odkada je bmw motor. šta ti misliš da williams nezna raditi šasije ??? Pa ti nemaš blage veze pogledaj kako su drmali devedesetima. A sada ×××××, ××××× i 900 ks kada je (navodno) motor neiskoristiv, umire u visokim okretajima i previše troši. Takav motor i lada napravi, nabij ga konjima i teraj. i sada kada puše sada kao šasija ne valja, ma ××××× ne valja. Adio bmw loše je to, da u tri, četri godine ne naprave šasiju ma daj molim te. Neka idu i neka williams nabavi drugi motor, pa da vidiš rezultate. A ne ovako bmw power a smijurija. To je ko na ladi kada piše najbrži sam. hahaha. jesi odostraga. )

  7. #7
    Montoya
    Guest
    A ti kao znaš kako funkcionira F1.Za tvoju informaciju BMW od kada je došao uzima bodove. A ti ako nepratiš F1(što je očito)onda se ne javljaj vamo.Kako si ti ono rekao "megachrome"??? Kada su oni bili barem približno ovome što radi BMW. A i baš me zanima,pošto kažeš da trebaju promjenit motor, s kojim bi to motorom Williams došao do izražaja. Ferrari možda??? Bolje ti sjedi u svoju ladu i odfuraj odavde )

  8. #8
    kre
    Guest
    jasno mi je da nisi čuo za supertec mecachrome (ili kako se već zove jer vidim da si tek iz pičke ispao nedavno.
    )

  9. #9
    Montoya
    Guest
    Mama ti je tek iz pičke ispala majmune

  10. #10
    T-IE
    Guest
    Ma da što pričaš ti?

    Williams je dominirao u 90-im jer je imao najbolji paket (motor-šasija). I što sad, misliš da na temelju toga mora im bit šasija dobra i danas. Glupost. Od kad ih je napustio Renault kola su im krenula nizbrdo i bog zna gdje bi završili da nije došao BMW koji je od početka bio solidan i osvajao redovito bodove, a već druge godine počeli su pobjeđivat. I glupo mi je ovako hipotetski govorit, ali da Ferrari nije bio toliko superioran, Williams BMW je mogao bit prvi bez problema. Pa motor im je bolji dio momčadi. A s Mecachromom su u sezoni osvajali po max. 20-ak bodova, pa ako ti je to solidno onda ok.
    Da imaju šasiju kao Ferrari drugčiju bi mi sliku gledali na stazama. 100%. Ferrari bi puno teže dolazio do pobjeda.
    a ti pričaj što hoćeš!

    Ali da se ne zaboravi, FERRARI RULES!

  11. #11
    piquet
    Guest
    adrian newey

  12. #12
    T-IE
    Guest
    Da, točno i Adrian N. ih je napustio i otišao u McLaren i odmah napravio odličnu šasiju u Mclarenu.

  13. #13
    Hondo
    Guest
    Mecachrome je pripremao Renaultove motore za F1 cijelo vrijeme. Kad se Renault u drugoj polovici devedesetih povukao iz F1 pod vlastitim imenom, Mecachrome je nastavio isti posao pod svojim imenom, no Renault nije više davao lovu i razvoj je stao. Poanta je da sve (i civilno) što nosi badge Renault Sport potječe od Mecachromea još od '70.-ih godina jer sam Renault nije sposoban napraviti ništa što ima veze sa sportom.
    A o BMW-u uopče ne bi trošio riječi. Švapska posla.

  14. #14
    T-IE
    Guest
    Ne znam ja Hondo da je to baš tako. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  15. #15
    SKJ
    Guest
    švapska kanta. Razvikano a kvarno
    Nekada sam voleo bmw, nekad sam se klanjao, nekada sam vozio, a sada je smeće.

  16. #16
    F1 2003
    Guest
    Montoya kad je bio mali siso je tatu a ne mamu za to tak vozi!!!

  17. #17
    Montoya
    Guest
    F1 2003 je majmun!!!!!

  18. #18
    kreeeeee
    Guest
    bmw power opet popušilo. Dokle ? 2007, 2008....

  19. #19
    Montoya
    Guest
    Da kao i schumacher,Barrichelo, a o Kimi-ju da ne pričam. Dokle? Reči ču samo: Vidimo se na sljedečoj utrci.

  20. #20
    T-IE
    Guest
    Ja stvarno ne vidim tko u Imoli osim Ferrarija može pobijedit. <br><hr><font color="red">GTI</font>

  21. #21
    Montoya
    Guest
    Možda BMW )

  22. #22
    hm
    Guest
    Svi ostali...

  23. #23
    diablo VT
    Guest
    Hahahaha, evo danas je u monacu Montoya sa BMW Powerom pobjedio.

  24. #24
    diablo VT
    Guest
    Šta kažete ferrarijevci!!!!!!!!

  25. #25
    VR6
    Guest
    BMW Power... )

    I Ralf je bio solidan, da nije imao okretanje koje ga je kostalo 11 sekundi, mozda bi bio treci...

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •