Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: 56 000 km a curi ulje.

  1. #1
    156 JTD
    Guest
    Ima 56000 km i curi ulje na veliko, tu izlazi kod glave, oko litar za 10 dana, nejma snage, trosi puno, trese motor a i mjenjac nece da mi ide dobro ni u 2, ni u 4.
    Sta da radim. Iz Metkovica sam!!!

  2. #2
    Dom-Dom
    Guest
    Da sigurno ima 56000 km.Jesi naivac!

  3. #3
    156 JTD
    Guest
    Pa nisam bre nego sta da radim, da kupim novi motor ili sta, rekli su mi da promijenim diktung i nesto drugo

  4. #4
    doc
    Guest
    Sta si uopce kupovao taljana, prodaj to i kupi Golf. To su ti najbolja kola!

  5. #5
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Aaaaa to su ti italijani.
    Aaaaa VW nw valja nista, a ×××××i moj, opet kupite italijane, to su Vam kvalitetni, to su vam najbolji automobili, aaa opet kupi alfu 11115555566666, ha ha ha ha ha a Golf 1 ide 956 000 km(devetsto pedeset sest tisuca km) i nejma ni karike ni nista!!!
    To je to Girrari, INTCP, i drugi italijani redom.

  6. #6
    156 JTD
    Guest
    A, sam povracam i kad mislim na talijane a ne da kupim vise, i ovoga sto prije da ga prodam!!!

  7. #7
    Dom-Dom
    Guest
    U Metkoviču sigurno ne govore "bre".Da te to čuju kožu bi ti oderali, majmune. <br><hr>

  8. #8
    156 JTD
    Guest
    Ja sam rodjen u Srbiji ali ovde sam od prije 4 godine

  9. #9
    doc
    Guest
    crnogorac se opet dopisuje sam sa sobom, ko i ona tema Punto ili fabia.
    Zalim takve debile.

  10. #10
    Dom-Dom
    Guest
    Živili! <br><hr>

  11. #11
    piquet
    Guest
    šta je fabia sdi promijenio nick u 156 jtd.

  12. #12
    T-IE
    Guest
    Ne, nego ima puno Srba u Metkoviću. ) ) ) <br><hr><font color="red">GTI</font>

  13. #13
    Fabia SDI elegance
    Guest
    Sto pisete bezveze, kakav nick sam promijenio. Svima vama koji imate inat sto sam ovdje, jebacu vam majku i sestre i sve sto imate!!!

  14. #14
    hehehe
    Guest
    A SVI MI ĆEMO TEBE KARATI U ŠUPAK BANDEROM fi 1 metar. KREPAJ DEBILU KREPAJ KREPAJ KREPAJ !!!!

  15. #15
    doc
    Guest
    Fabia, ti si slučaj za malo dublje analize. Odi na www.bolinca.vrapče.hr, imas tamo mozda neki forum pa da ti se pomogne.

  16. #16
    Dom-Dom
    Guest
    Imam ja frendicu kaj tamo radi , pa se budem potrudil da dobije najbolji odjel.Evo vidiš Fabia koji sam ja frend. <br><hr>

  17. #17
    kuka
    Guest
    fabia elegance molim te da svima elegantno popušiš kite !!!!

    Drugo, za njega je terapija elektrošokovima pička li mu materina ×××××va drito na dalekovod 10 kw !!!

  18. #18
    T-IE
    Guest
    Fabija, što si se uspio registrirat?
    Još ćeš ti do forum mastera dogurat. )

  19. #19
    M.Lanser
    Guest
    ..e majke ti....pa ovi Fabijini postovi su prepoznatljivi ko deda od Šeksa među miss universe djevojkama...."imam alfa, i nevalja mi bre..fuj, mi se riga od nje...diktung mi ošo"...majko moja...no coment.

  20. #20
    SB
    Guest
    Fabia SDI je tipican primjer iskompleksiranog Škoda vozača koji se jede od zavisti kada god ugleda Alfa Romeo.Alfa je sinonim muškosti,snage i seksipila kako kaze jedna moja kolegica. )
    S druge strane Škoda je još uvijek sinonim bijede istočnjaka iako danas vec neopravdano,ali to je nešto s čim ce se Škoda morati još dugo nositi.Čim sam prvi puta procitao ovu temu znao sam da iza nje stoji Fabia SDI

  21. #21
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Ja sam Legenda, ja sam vrh, ja sam najbolji i naj pametni od Vas.
    Svi pisite za mene tako, ma svi pisu da sam dobar i da sam pametan, ne pisite vi za Girrarija nego mene sto sam vrh.
    I da Vam ovo kazem, ovu temu nijesam ja otvorio nego neki drugi. Pogledajte u forum o Kupnju i Prodaji da je tamo 156 JTD pisao da se to dogodilo, pogledajte datum i vreme tamo i ovde, pa zasto se ××××te, ja nijesam protiv Alfe ili Lancie nego sam protiv ××××nog i propanog fiata i protiv onih koji imaju inat sto sam na ovaj forum.
    Dzabe vam je jer ovde cu ostat dok ne postoji ovaj forum:
    Sad cu vam poslat neke lepe fotografije!!!

  22. #22
    600
    Guest
    SB, opravdano je Škoda bijedna, ne bi ona danas ni postojala da ju VW nije spasio!

    Odnosno postojala bi, ali vjerojatno kao tvornica šivačih mašina.

  23. #23
    T-IE
    Guest
    ...kao što ni Fiat neće postojat ako ga netko ne kupi... )

  24. #24
    SB
    Guest
    Povlacenje paralele izmedju FIAT-a i Skode je krajnje neumjesno.FIAT unatoc krizi je i danas predvodnik jednog dijela novih tehnologija,a Skoda je tek klon narodnih kola od kojih dobivaju sve,podvozja,motore,mjenjace...Dobro su u Auto blicu rekli da FIAT jos uvijek placa ceh iz proslosti iako je on sada odlicna marka koja nije nista losija od ostalih proizvodjaca.

  25. #25
    T-IE
    Guest
    Nema tu nikakve paralele, već samo konstatacija.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •