Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 55

Tema: OPEL

  1. #1
    GSI
    Guest
    neka ovo bude mjesto za ljubitelje najbolje marke automobilske industrije OPELA. Ljubitelje italijanskih poluproizvoda molio bih da zaobidju ovaj topic.

  2. #2
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Ma pusti to govno,. pa vidise da si ×××××cino, kako Opel najbolja automobilsticka marka, kako brate, kupujes Vectru, Corsu, Astru, Agilu i na serijskoj opremi dobijes hrdju ha ha ha

  3. #3
    CLIO SPORT
    Guest
    bez uvrede.......ali opel je najbolji primjer poluproizvoda.....pogotovo mjenjac-motor! (vozio sam:astre,corse,zafiru,vectre,speedster)

    cak je i "top model-atrakcija" Speedster uzaaaaas....vozio sam ga prije 10tak dana......stisnes gas i cujes zvuk iz corse 1.2,auto ubrzava stvarno ludo ali da motor pokaze bar nesto sportskoga-ni u snu! cekam kad ce krenut neka eksplozija.....i nista-vidi se da je to limuzinski motor i da je auto banana....!


  4. #4
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Clio Sport, isto tako i Fiat!!!
    Vise voljim da vozim Clio 1.2 Authenque nego Punto ili Corsu 1.8 HGT ili GSI!!!

  5. #5
    Pocket Rocket
    Guest
    OPEL je pravi onaj auto za zagorske mužeke!!!HAHAHA!!!GSI, dobar ti je nadimak!!!KAJ SI TI?MANTA???HAHAHAHAHA
    Zar uopće vozači OPELA se znaju služiti kompjuterima???

  6. #6
    T-IE
    Guest
    Pa što fali Opelovim benzincima. Samo neka netko ne kaže da imaju malo konja po litri.<br><hr><font size="+2" color="red">GTI</font>

  7. #7
    T-IE
    Guest
    Da vas ne bode u oči GTI. ) <br><hr><font size="+2" color="red">GTI</font>

  8. #8
    T-IE
    Guest
    Pravi komp. Neće da smanji legendarna slova. ) <br><hr><font color="red">GTI</font>

  9. #9
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Nema bez GTI!!!
    To je zakonnnn!!!!!!!!!!!

  10. #10
    CLIO SPORT
    Guest
    fabia......fiat i opel su nebo i zemlja! (skoda je ispod zemlje negdje)

    (a renault je svemir-nesto nedostizno za oba)

  11. #11
    Pocket Rocket
    Guest
    TI-I

    Upravo mi je poznanik složio GOLF II Wolfsburg edition VR6 motor unutra.16' O.Z. Polaris, maska 2 fara, bez znaka,Remus,Eibach, i to je strava!!!Motor je 2.9!!!192ks!!!

    OPELOVI benzinci???Opel kao Opel je auto koji je idealan za vatrogasne zabave, mesarske radnje i vlasnike restorana po Zagorju.Priznam jedan motor i to 2.0-16V DOHC 150KS.Svojedobno, najbolji dvolitraš.

  12. #12
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Clio "SPOT" "SPOT", vidim da si pametan pa jedno pitanje jer se bavis tim poslom:
    Kad ne izadje sperma iz kurca sta treba da se radi?

  13. #13
    Pocket Rocket
    Guest
    FABIA,

    ×××× se tvoju mamu,

    pa izlazi sigurno!!!


  14. #14
    CLIO SPORT
    Guest
    fabia.........ti si retardos kakvog zemlja jos nije vidjela! daj mi samo reci kako te doma trpe? odkud si ti? jer ja jos uvijek mislim da se to samo netko zajebava jer ne vjerujem da moze postojati takav kreten...!

    daj molim te procitaj jos jednom svoj vrhunac vrijedjanja:

    "Kad ne izadje sperma iz kurca sta treba da se radi?"

    i prevedi mi to!

    stvarno si kreten!

  15. #15
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Pa ja sam mislio da ces mi rec da treba da ××××× majku Clio Spota i Paket Raket-a

  16. #16
    CLIO SPORT
    Guest
    fabia......ma ti si legenda.......gle,odi u ambulantu i reci da patis od ne××××ce....budu oni znali dalje, i sve ce biti u redu....mozda jednog dana i bude nesto od tebe!

  17. #17
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Pitaj tvoju majku, jos 9 mjeseci dobije moje blizance!!!

  18. #18
    T-IE
    Guest
    Pocket,

    Ja sam dosta skeptičan prema VR motorima. Imaju jako mali kut među cilindrima (15 stupnjeva) i valjda je to jedan od razloga što se pregrijavaju i što odlaze brtve na glavi. Moguće da novija godišta nemaju s tim problema, ne znam...

    Inače, što nema VR6 174ks i 2,8 ccm? Ili je ovaj iz Corrada jači?

    I kakav je zvuk tog Golfa?

    A za Opelove benzince sam se i ja odmah sjetio 2,0 16v motora zato sam gore reagirao...

  19. #19
    INTCP
    Guest
    Opel je u kurcu. Nije da ga mrzim. Više mrzim Seat makar je bolji

    Stvar je u tome što opelovi mjenjači zapinju, stružu, sporo šaltaju i sporo su proračunati.

    Motori su slabi, ne vrte se, a usprkos tome nisu ni ekstra pouzdani. Barem u današnje vrijeme.

    Inače dizajn opela je neuzbudljiv i zastario. Oprema je štura.

    Astre, corse se kvare ko lude. Krepavaju skupe stvari.

    Sve u svemu jedna od lošijih marki na tržištu koja živi na staroj slavi. A ta stara slava živi od mesara, ugostitelja, zidara (bez uvrede) i inih kojima je opel bio idealno radno vozilo. A to opel i je idealno radno vozilo. Danas nije ni to. Eh al su u kurcu.

  20. #20
    Pocket Rocket
    Guest
    INTCP, legendo!!!!!!
    TI-I, to je motor iz Corrada ili iz Golfa synchro.On je imao 2,9 i 192KS.Auto se čuje prebolesno, grozno!!!Puca na svakom šaltanju i vatra mu ide van iz auspuha!!!

  21. #21
    CLIO SPORT
    Guest
    kaj nije da vatra ide van samo kod turbaka!?


  22. #22
    Pocket Rocket
    Guest
    Ne, zašto?
    Nije slučaj.Sve zavisi od smjese goriva, kuta paljenja, čipa...blabla...

  23. #23
    CLIO SPORT
    Guest
    da....ali da atmosferac riga vatru kroz spulju je malo puno teze za izvest,zar ne? a kod turbaka,maknes katalizator i nafrljis turbinu!


  24. #24
    Pocket Rocket
    Guest
    Bumo otišli na cugu sa mojim frendom, pa nek ga pozove sa sobom da vidimo to čudo i da ga pitamo kak to funkcionira...Navodno da auto ide ko nevreme!!!!!!!!!!!!CLIO, pazi ga se...Čak je na××××vao VR-a još...Ljudi ne poznaju granice...

  25. #25
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Ovaj ce da ti makne katalizator:

Slične teme

  1. OPEL
    By alfa099 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 91
    Posljednji post: 26-12-2010, 01:11
  2. OPEL ASTRA
    By Brunosa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 59
    Posljednji post: 26-09-2004, 20:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •