Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Lancia Ypsilon vs. Mazda 2

  1. #1
    alfa099
    Guest
    <font color="red">Hitno trebam pomoć!
    Slike, performanse i pomoć što odabrati!
    ...nije za mene... </font><br><hr>

  2. #2
    doc
    Guest
    Ovisi za sta ti treba.
    Y je puno luksuznija, ali i manja.

  3. #3
    alfa099
    Guest
    ...auto je za moju kolegicu s posla. Sviđa joj se Lancia, sestra vozi zlatnog Punta, OS tablice...
    ...a kolegica bira, htjela bi atraktivan mali auto, diesel motor, po mogućnosti...
    ...do 13 somova ojra...

  4. #4
    piquet
    Guest
    ja čekam da izađe novi ypsilon i ako mi cijena bude prihvatljiva uzimam benzinca sa 60 konja ili ovaj novi multijet - oprema alcantara, automatska klima i 16 cola ketači. ne bude išla s mjesta ali će biti najljepša pila.

  5. #5
    T-IE
    Guest



  6. #6
    INTCP log dead
    Guest
    Mazda 2 je u biti Ford Fiesta što znači da dobro drži cestu i upravljiva je, ali to vrijedi i za Lanciu (na bazi Punta je koji ima te osobine). Motori u Mazdi su šrot kao i u Fiesti. Zbog toga trpe performanse. Mazda 2 je ružna da kažem kao dostavno vozilo. Sprijeda i otraga može proć al kad ga gledaš u 3D ili s boka vidiš koliko je gadan. Baš pravi dostavnjak. Pa ja bi to prije u klasu s opel combom nego s luksuznom i kompaktnom Y. Al dobra je dvojka iznutra, ali ××××ga i Lancia će bit. Lancia je manja.

    Dakle Lancia je manja, skuplja, brža, okretnija, luksuznija, ljepša. Sve u svemu Mazda 2 bila bi mi među zadnjim autima te klase (JER TO NI NIJE TA KLASA)

  7. #7
    600
    Guest
    Lancia Ypsilon = "La Dolce Vita"

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Lepa mi je ova Mazda od napred. Ne znam kak zgleda iz drugih kuteva, a ne da mi se baš ni tražit jer žurim. Ipak mi Lancia bolje zgleda i rađe bi ju zel. Nekak odiše luksuzom i finoćom. Krasan auto i definitinvno jedan od autiju pri izboru za zamjenika Beštije. Treba samo vidjet novog Punta, pa bum odlučil.


    BTW, Ypsilon je, koliko ja znam, na bazi Stila.

  9. #9
    Interceptor
    Guest
    ppp

  10. #10
    Interceptor
    Guest
    Girrari kako može bit Y na bazi Stila. Otkud ti to. Pa Y je manji od Punta

  11. #11
    Axl
    Guest
    Na bazi Punta tj. ima njegovo podvozje, te je i velicine samo najluksuzniji mali auto

  12. #12
    piquet
    Guest
    na bazi punta i to malo skraćenoj

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Ljudi, ja sam u par reportaža našao da je rađena na bazi Stila. I samom mi je to bilo jako čudno, a još sumnjam u izjave naših novinara, ali tako sam čuo.

  14. #14
    piquet
    Guest
    jasno ti je po izboru motora da je na bazi punta.
    ja sam našao info da će međuosovinski razmak biti manji nego na puntu.
    probaj malo www.lancia.it

  15. #15
    alfa099
    Guest
    ...odluka je pala...Ypsilonka, 1.3 JTD, crvena ili zlatna...
    Fala svima na trudu i mišljenju, obratili smo još jednu dušu na Fiat-Alfa-Lancia auto...a poslije, Bog joj pomogao...

  16. #16
    piquet
    Guest
    odluka je pala ali kod nas po infu iz autocommerca u prodaju dolazi tek u 9 mjesecu i to možda znači čitaj kraj 2003 ili početak 2004.

  17. #17
    alfa099
    Guest
    ...već krajem lipnja doći će testni modeli, pa ću probat iskemijat jednog od tih...uz sconto, naravno...

  18. #18
    piquet
    Guest
    kada će ići u europi u prodaju?
    mene isto zanima ili benz 60 ks ili multijet. nadam se da neće biti problema pošto je novi motor.
    obavezna oprema 16 cola, bose, aut klima i alcantara.

  19. #19
    alfa099
    Guest
    U Europi će biti početkom lipnja...tad će bit i kod nas predstavljena a prodavat će se od sredine srpnja...

  20. #20
    piquet
    Guest
    koliko bi mogla koštati s ovom opremom?
    mislim da će biti dosta skupa.

  21. #21
    alfa099
    Guest
    ...a ×××× ga sad...ne radim ja u AC-u, al računaj na 12-15 somova ojra...i uzmi si pravu kožu a ne brušenu...kad je bal nek je na vodi

  22. #22
    piquet
    Guest
    šta nije alcantara bolja.

  23. #23
    alfa099
    Guest
    ...kako kome...koža je koža...

  24. #24
    piquet
    Guest
    a kožica je kožica )

  25. #25
    piquet
    Guest
    da naraučuješ sve po željama pa dok se to isporuči......
    3-6 monate sigurno.
    vidjećemo, doći će ti dani brzo.

Slične teme

  1. Lancia Ypsilon
    By širokobriježanin in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 15-01-2004, 11:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •