Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Karting staza Spansko

  1. #1
    mc
    Guest
    Decki jel znate kaj se dogadjalo na karting stazi u Spanskom u subotu 22.03. u ranijim popodnevnim satima???
    Koliko sam vidio s balkona, radilo se o organiziranom "natjeravanju" po stazi s mjerenjem vremena i to za "obicne" aute. Skupilo se tu ekipe s jedno 10-tak Yugica, par Punta, Clio, 206, par Golfova raznih godista, par Auto Bianchia, Ficek, Fabia, Focus itd. Na stazi su bili cunjevi radi dodatnog otezavanja kretanja i hitna koja na srecu nikome nije trebala...
    Po autima koji su bili tamo, cini mi se da nitko od stalne ekipe s foruma nije vozio - da li se varam?
    U svakom slucaju, pisem ovo onima koje tako nesto interesira da se raspitaju malo o nekoj eventualnoj reprizi...<br><hr><font face="Times New Roman"></font>

  2. #2
    alfist_zg
    Guest
    mc ti si iz spanskog?
    s balkona si gledo stazu?...da pogodim...gustava krkleca?
    ja sam u ovom trenutku nekih 200 metara zracne linije sjeverozapadno od staze.

  3. #3
    mc
    Guest
    Tocno susjed, moj balkon ti je k'o loza za karting stazu...
    A ti si znaci negdje kod skole - ako sam dobro izracunao?

  4. #4
    alfist_zg
    Guest
    super si izracunao susjed.
    ali sam se prije par mjeseci preselio u centar. U spanskom mi baka zivi pa idem tamo svaki drugi dan.
    Ali nemam tako dobar pogled na stazu. jedino ih cujem kad je trka hehe.
    pozdrav! <br><hr><font face="Times New Roman" color="red">Alfa Romeo-the greatest love of all.</font>

  5. #5
    mc
    Guest
    Je, je... fno se cuje...
    Jel' prodaje netko snajper?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •