Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: tdi, superčip i iskustva...

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    japa tom
    Guest
    na fiata stila sa jtd motorom od 115KS ugradio sam superčip i podigao ga na cca 14oKS. Prije toga puno sam surfao, čitao tuđa iskustva i nećkao se. Od nekih (stručnih ljudi) iz ovlaštenog servisa dobio sam uvjeravanja da to uz redovito servisiranje (svi filteri na 10000) i kvalitetno gorivo neće biti nikakav problem za motor. Nakon ugradnje bio sam oduševljen povećanjem ubrzanja (OM preko 300Nm) a ono što nikako nisam mogao vjerovat čak niti nakon kontrole na pumpi, potrošnja mi se smanjila (uz iste ne baš lagane uvjete vožnje) za više od 1l/100 km. Znam puno vas će biti protiv ali ja sam za sada jako zadovoljan i mogu samo preporućiti.

  2. #2
    Junior Member
    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    18
    Rep Power
    0

  3. #3
    mate
    Guest
    Dobro si rekao "ZA SADA"

  4. #4
    japa_tom
    Guest
    ostavio sam ovu temu na forumu sa željom za argumentiranim mišljenjima (a ne ovog tipa mate)

  5. #5
    zubo KOJI SE NEMOŽE
    Guest
    Tko ti je ugrađivao čip, postoji li kakva garancija da će ti auto biti OK uz pravilno održavanje, koliko te koštalo i jesi li mijenjao još neke stvari kao filter zraka ili auspuh da dobiješ toliko konja. Meni je taj 115ks JTD Stilo mrak i tiha želja koju bih si volio ispuniti nakon što se zasitim maree 1.6 koju trenutno vozim.

  6. #6
    ... LOGIRATI
    Guest
    ... nastavak naslova... Nemogu se logirati!!!

Slične teme

  1. super plus 98 ili euro super 95?
    By toreador in forum Auto servisi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-11-2004, 00:48
  2. Pomoc,super u Dti-u
    By Spinnaker in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 27-02-2004, 08:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •