Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: ostecenje branika

  1. #1
    netko
    Guest
    danas pri bocnom parkiranju sam oderao zadnji branik na desnom kutu tj na pocetku blatobrana. ima jedno 3 -4 zareza svi do lima bas i jedno malo udubljenje povrsine oko 2cm2 i dubine 3-4mm.
    sad je pitanje sto da radim da probam ogrebotine ispolirati pa preljepiti nekom farbom u trakicama koju sam dobio sa autom (yaris) kupiti one male korektore ili da ga vodim na servis(u ri sam)
    .ostecenje nije veliko ali mislim da ce me na servisu oderat a neznam kako ce ispast ako sam odem radit.imam mafra delux polituru ako vam to pomogne pri odgovoru.
    hvala!

  2. #2
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    To se desilo i meni u zadnjem braniku Fabije, ja sam posao kod autolakirera i tu je staviokit i farbu, 40 eura, ogrebotina je bilo u 10 X 10 cm.
    Ja sam prvo probao sa korektorom ali nista od toga, najbolje da pitas koljiko to kosta pa ako je skupo onda...

  3. #3
    Nixon R18
    Guest
    Najbolje se stim ne zajbavati, jer za takvu sitnicu budeš bacio barem 200 kn. Najbolje je samo izgrebane kanale ofarbati i gotovo. Neče se jako vidjeti , a ionako kada budeš ga prodaval , nikome neće smetati.

Slične teme

  1. kako riješiti manju ogrebotinu s branika??
    By JOhnny Bravo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 03-09-2003, 20:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •