Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Alfa 147 & OS-300

  1. #1
    OS-300
    Guest
    Evo i zajedničke fotke...

  2. #2
    OS-300
    Guest

  3. #3
    OS-300
    Guest

  4. #4
    OS-300
    Guest

  5. #5
    ŠULE
    Guest
    Lijepe fotke. Moram priznati da se "stari" Megane izvrsno drži pored Alfe, čak štoviše...

  6. #6
    0S300 odlog.
    Guest
    A eto i nas u punom izdanju!


  7. #7
    sepra
    Guest
    je istina, odlične fotke. Živjeli.

  8. #8
    alfist_zg
    Guest
    hehe, svaki kraj svoje pile.

    pozdrav decki, zakon ste.



    p.s. Alfa, daj malo molim te ponovo pojasni te felge, zaboravio sam porijeklo?original, naknadno kupljene?

  9. #9
    OS-PUNTO
    Guest
    Lijep Megane,vidjao sam ga po gradu,a ovu Alfu sam bas danas vidio kada sam isao na posao.Tvrđa je bas lijepa lokacija za slikanje.

  10. #10
    Alfa 147
    Guest
    Sto reci osim zalosno ! Ti, nedefinirano zivo bice, koje se kukavicki skrivas iza tudjeg nicka, zasigurno ne znas da li je ovo nase potpuno izdanje!
    Iskoristio si moju privatnost i bez imalo stida i kulture (citaj bezobrazluk) te pod tudjim pseudonimom stavio moje fotografije na net. S ovim cinom na tvoju zalost u meni nisi uspio pobuditi nikakovu emocionalnu reakciju negativnog predznaka, osim suosjecanja sa tvojim roditeljima koji izgleda osim genetskog materijala nisu uspijeli "injicirati" u tebe duh osobnosti zdravog covjek i izgraditi osobu cija ce djela biti zasnivana na pravome i kvalitetnom sudu. Kao sto sam rekao u predhodnom, dotakao si dio moje osobnosti i bez ikakove dozvole izmanipulirao njome, te od pocetno bezazlene zamisli da normalni, iskonski zaljubljenici u automobile, tj. ekipa s kojom sam se na neki nacin i povezao, pokazem svoj lik ( sto su i oni ucinili davno) jer covjek kao audio-vizualan tip stvara realniju sliku o sugovorniku kada su oba pojma "upakirana" u jedno. Ti si izgleda to shvatio drugacije na samo sebi razumljiv nacin.
    Za kraj reci cu samo da se iskreno nadam da to nije Netko s kojim sam komunicirao bilo postovima ili u izravnom susretu !

  11. #11
    Alfa 147
    Guest
    Hvala, ima u meni izgleda i neka umjetnicka nota ( sada ce OS-300 dobiti poriv na rigoleto) ) ) )

    Felge sam kupio iz Zg. i to "skinute" iz salona jer je tip stavio 18". Cijena je bila super povoljna (oko 800 kn/kom).

  12. #12
    rale unlog
    Guest
    decki,fotke i auti su super!


    ali alfa 147 nisam skuzio tvoj prethodni post...kaj je neko stavio fotke bez tvog znanja na net il kaj...?

  13. #13
    Alfa 147
    Guest
    Ma da, netko se "skrivao" iza nicka OS-300 odlog. i stavio slike OS-300 i mene na forum. Da sam to zelio napravio bih to i sam, zato sam i stavio link da onaj tko hoce vidjeti ostale fotke, ukljucujuci i mene, ode na tu str., misleci uglavnom na vas, staru ekipu. Nema veze, nek se dijete zabavlja!
    BTW, hvala svima na pohvalnim komentarima !

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Megane izgleda odlično, ali Alfa... Alfa izgleda fantastično.
    Decentno, nepretjerano, ali opet dovoljno agresivno. Sve 5!!!


    Krasna vam je ergela. Javite se kad budete u ZG.

  15. #15
    ma da!
    Guest
    molio bih te cijenjeni alfiste alfa147 da malo pripazis prilikom pisanja odgovora jer se iz tvog proslog odgovora moze shvatiti da je "ma da" odgovoran za ovo gore zlodjelo.

  16. #16
    Br0ck
    Guest
    ) ) )

  17. #17
    OS-300
    Guest
    Zahvaljujem svima na pozitivnim komentarima.
    Girarri, čim Alfa i ja isplaniramo neki shopping u ZG mogli bi i to realizirati.

  18. #18
    Girrari
    Guest
    Dogovoreno!

Slične teme

  1. Alfa 33 1,7ie
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 11-05-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •