Stranica 3 od 8 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 196

Tema: Fabia RS - dizel?!

  1. #51
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    C30 CDI AMG ima 236 ks, 0-100 za 6.5 sekunda i max. 250 km/h.
    Trosi 7.4 litre.
    C32 AMG ima 354 ks, 0-100 za 5.4 sekunde i max. 250 km/h a potrosnja je 12.4 litara.
    Fabia RS 1.9 T(di) ima 130 ks, 0-100 za 9.4 s i maximalnih 215 km/h.Potrosnja 5.1 l.
    Fabia 2.0i ima 115 ks, 0-100 za 10.5 s, maximalnih 196 i potrosnja 8.5 l.
    Ibiza 1.9 (TDI, sve crveno) 0-100 za 8.3 i maximalnih 225 km/h.Potrosnja ostaje 5.4 litara na 100 km.
    A benzinac je 1.4 16V sa 101 ks, 0-100 za 11.2 i maximalnih 191 km/h.
    A za Pezo RC Karo da ne pricamo, 0-100za 4.6 s i maximalnih 269 km/h.Potosnja je 8.4 litara.
    Znaci DIZELAS > SPORTAS!!!

  2. #52
    kuka
    Guest
    cijeli vw ima usrane benzinske motore i stare dizele.
    usporedi alfin ili bmw benzinac ili hondin sa vw ××××××tino blesava

    kažeš 2.0 i 115 ks a dizel troši duplo manje i ide isto. turbo dizel
    Uzmi hondin 2.0 bez turba seljačino blesava.

    Vw benzinci razvijaju snagu ko prije 20 godina i troše benzina ko da imaju rupu na rezervoaru.
    ××××ti pas mater sa tom škodom i vw benzincima pička materina blesava koja te nakotila tako debilnog.

  3. #53
    OS-PUNTO
    Guest
    Molio bi moderatora ako ga uopce ima da hitno djeluje i izbaci ovoga kretena sto prije odavde.Dodje na HRVATSKI forum ovdje i vrijedja nas.Kako te nije stid?

  4. #54
    600
    Guest
    "Fabia go home to Crna Gora!"

  5. #55
    loeb
    Guest
    Ljudi, pa crnogorci bi vam se najebali majke i na cesti i u svakom drugom domenu zato nemojte da nas protjerujete oca mu ××××× no ajde da se probamo kako prilici muskarcima. Sto se dizela tice, to je za djedove i familijarne ljude. Mi smo mladi pa ajde da probamo sto mozemo. RS6 se ne prizvodi sa dizel motorom, 156 gta takodje tako da dizelasi mogu da puse auspuhe. Na kraju auspusi dizelasa su povijeni nadolje kao opusteni kurcevi. Koji to muskarac voli da posjeduje opusteni ×××××. Braco hrvati, urazumite se benzin je vrh ili mozda hocete vijagru.

  6. #56
    loeb
    Guest
    A ti brate sa fabijom svaka cast hrvati te ne razumiju jer neznaju za njegosevu ulicu u PG. Jasno mi je da ti je veci merak proc kroz centar 16 puta za 3 eura nego osjetiti adrenalin na putu za Budvu i Petrovac tako da ti mogu rec da si sramota za nas trkacki mentalitet, no aj razumijem i to da mozda nemas para za gorivo pa ti zelim puno predjenih sporih kilometara sa tvojom fabijom

  7. #57
    Fabia...
    Guest
    Prijatelju iz CG u dosta stvari slažem se sa tobom, ali ipak u komunikacijama moramo zadržati neku razinu pristojnosti. Ako se već ovdje neki kreteni onako izražavaju, ne vraćaj im istom mjerom, jer će onda tvoje rijeći imati veću težinu. Znam da si dosta mlađi od mene, i da je to možda u tvojim godinama normalno, ali ne bih volio da te zbog toga izbace jer u dosta stvari si u pravu. Nacinalizam ostavimo primitivcima!

  8. #58
    Fabia...
    Guest
    A za ostale: Točno je da vožnja TDI-a ne pruža sportski doživljaj. Vozio sam i prijateljev Audi A4 1.8 T sa 150 ks, cijelo vrijeme sportski, a opet Split Zagreb nisam došao bolje od tri sata 45 minuta, a vožnja je bila daleko zamornija - stalno šaltavanje i ganjanje, a suputnici bi rekli da divlje vozim. U fabiji stalno sam u petoj, nikome ne izgleda da ganjam motor, a kad mi je prijatelj (vlasnik tog Audija) koji je zadnji put bio sa mnom pogledao na sat - nije mu bilo jasno (sada svima samo o tome priča), zato sam i pogledao podatke na putni kompjutor i mislim da je vrijeme respektabilno.

  9. #59
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Dobro ali sam opet dosao pa svi da budemo mirni jer explodiracu ko granata!!!

  10. #60
    S16
    Guest
    Dizeli niakd neće bit sportaši i točka

  11. #61
    loeb
    Guest
    Drugovi, drugovi ajmo svi u nase limuzine, benzin i dizel, da se nadjemo negdje na ovom nasem lijepom jadranu pa da se oprobamo i zavrsimo ovu "svadju" jednom za svagda

  12. #62
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    S16, bice bice i sads u sportasi a koako ce bit dizelas jos 5 godina.
    1.9 TDI daje 150 ks a 1.8T daje 180 ks!!!!!!!!!!!!!11

  13. #63
    INTERCEPTOR
    Guest
    Fabia SDI novi 2.0 TDI u novom A3 daje 150 KS. A Fiatov 2.0 Turbo daje 220 KS. Pa ti i dalje uspoređuj.

    I osim toga dal ti znaš koliko su ti dizeli sa 130 i 150 ks u kurcu nakon 5-10 godina. Raspadaju se ko fićeki nakon 250 000 km. <br><hr><font face="Impact" size="+1">Blackened Is The End</font>

  14. #64
    Fabia SDI Elegance.
    Guest
    Znam ja to ali ima tih automobila koji ubrzaju bolje sa dizelom nego sa benzinskim i iz istog obujma!!!

  15. #65
    S16
    Guest
    A pri tom se čuje zvuk koji je milina za svačije uši Dizelski motor, koji će uvik bit dizelski motor, usprkos svim izolacijama i turbinama

  16. #66
    Hondo
    Guest
    Vidim da se i dalje vodi žestoka bitka između benzinera i dizelaša. Samo mala upadica: ako već želite uspoređivati top turbo dizelaše i top turbo benzince, onda među benzincima nikako nije mjesto V.A.G.-ovom 1.8T motoru kao primjeru dobrog turbo motora. Za turbo motor ima prilično čudno ponašanje i sve daje tek u gornjem režimu pa ga treba voziti kao neki Hondin Type R model. Ako već želite spominjati turbo benzince onda su tu od manjih motora stari Fiatov 1.4 turbo iz Punta GT koji daje 133 KS, a sa overboostom preko 150, Subaruov boxer koji iz 2000 ccm izvlači 265 ks ili recimo Mitsubishijev koji iz 2000 ccm daje 280 ks. Iz prakse znam da Audi sa 2.5 TDI motorom i sam bog zna kolko ks ne može pratiti Punto GT sa 1.4 turbo benzincem ni po običnoj cesti ni po auto-putu, a da onda ne spominjemo ove ostale turbo-benzince. I to je to.

  17. #67
    VR6
    Guest
    Usporedba Punto 1.4 i Audi 2.5TDI bas i ne stoji. Bolje bi bilo pokusati usporedbu Ibiza TDI (130 ili 150) sa tim Puntom, bar su ista klasa.

    2.0 Turbo iz Impreze i Evo VII nisu bas jeftini, dok 1.8T je cijenom kod TDI-a, u nekim slucajevima i jeftiniji. 1.8T od VW-a nije "agresivni" turbo ali je jedan od boljih motora inace, dobivao je nagrade motora godine nekoliko puta u "svojoj" klasi.

  18. #68
    S16
    Guest
    Po meni su najbolji turbaci oni dalekoistočni. Uvik su japanci imali neke twin-turba koji su izvlačili pun kur.. iz malog (i velikog) obujma.

  19. #69
    INTERCEPTOR
    Guest
    Ibiza TDI se već pokazala kao loš sportaš među tim malim jurilicama. Možda je sama za sebe brza, ali sekundu je u ubrzanju sporija od ostalih, ima težak nos, manju max. A ta elastičnost joj isto ne pomaže jer kad benzincu prešaltaš dvije niže ista stvar.

  20. #70
    INTERCEPTOR
    Guest
    Dakle jednia prednost dizela je što malo troši, al je zato u startu skuplju. E sad razmislite što sve možete kupiti od dodatne opreme umjesto da nadoplatite za dizel. Remusi, čipovi, felge, opruge, volani.....

  21. #71
    75 ks
    Guest
    dečki formula jedan i ostale utrke još uvijek idu na benzin ) ) )

  22. #72
    Pocket Rocket
    Guest
    Nije ni čudo da je FABIA RS - dizel.Škoda je tak i tak Golf za sirotinju, pa im mora i malo trošit!!!

  23. #73
    75 ks
    Guest
    ljudi moji pa dizel inako kupuju škrti ljudi koji nemaju para za benzin pa onako ponosno viče vidi ga ba škoda a u nutra golf i to još tdi ××××te ma troši 4 litre(moš mislit)možda u leru ) ) pa ima danas i benzinaca koji malo troše ali to nije to kao moj clio koji je prigušen sa svih strana sa kat. injectionom itd.itd.ali svrbi me neš onaj motor 2.0 ide u megane coupeu

  24. #74
    Hondo
    Guest
    ...a najjači su mi likovi kad moraju kupiti nove gume za Golf i skuže da 16 colne i nisu baš jeftine. Kolko je uštedil na gorivu za SDI tolko mora dat za 16 colne gume.

  25. #75
    V6
    Guest
    danas je vožen passat Tdi, 90 ks. U petoj brzini na autoputu, ubrzanje od 100 do 120 km/h po brzinomjeru (dvoje u autu bez prtljage, auto ima nešto preko 100.000 km) iznosilo je ravno 17 sec. Ovdje sve diskusije o elastičnosti i mežuubrzanjima padaju u vodu. Čak je i potrošnja za takvo vozilo previsoka, trebala bi biti 3 litre. )

Slične teme

  1. dizel motori
    By 166 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 19-10-2003, 21:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •