Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Lako je vama stonjanima!!!

  1. #1
    mala69
    Guest
    Svi kukate da nemate para a svaki dan ste po kaficima,svak pije, pusi,vozi auto,a 80% ne radi! Kako to uspjevate??? )

  2. #2
    bartolomeo
    Guest
    dodi da provas mozda i tebi pode za rukom ) )

  3. #3
    mala69
    Guest
    neka hvala ne volim primitivne ljude

  4. #4
    100VIŠ
    Guest
    ...i ovo bi trebalo bit nisko?

  5. #5
    mala69
    Guest
    a sta se ti 100vis bunis, istina boli jelda???

  6. #6
    moki
    Guest
    mala69 sta je oli ti neki stonjanin neda qurca pa se bunis protiv njih, sta ces ne davaju ni oni svakome...doc ce bolja vremena, do tad kus

  7. #7
    mala69
    Guest
    ××××ga sta cu kad ti svi mami davaju kurca pa ja ne mogu doc na red a i nisam toliko nisko spala da trazim od primitivaca!

  8. #8
    tucac kamena
    Guest
    bravo mala69! nedaj se svakom, zajebavat

  9. #9
    srbin
    Guest
    dzaba vam sve bre doce vrag po svoje tudjim se kitite i moju imovinu rusite ali mene za to boli ××××× sto ste blizi evropi moje vise vredi samo ××××te

  10. #10
    pLaCa
    Guest
    Ma što se ti javljas! Dodji na Placu pa to reci i dobit ćeš po nekoj stvari bio Srbin ili NE (što vjerojatno i jesi)!

  11. #11
    mediteraneo
    Guest

    đe ste legende? Jeli vas uhitila fjaka, kako se ne javljate?aLI U VAŠEM BRLOGU NEMA NIKAKVIJEH NOVITATI KAD SE NE JAVLJATE,ILI VAM JE VRANA POPILA I ONO MALO MOZGA ŠTO VAM JE BILO OSTALO

  12. #12
    pLaCa
    Guest
    a moj mediteraneo, nemam ti ja pojma što se doli događa nisam zadnje vrijeme u stonu. Sve ću bolje vidit za uskrs kada dođem. Čuo sam da se renovira Kantun pa se nadam da ću popit kavu za mjesec dana. Puno pozdrava!

  13. #13
    LITKO
    Guest
    otkad njesi lito, LITONJA

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •