Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: renault 4 gtl

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    renky
    Guest
    svi pisu i zanimaju se o nekim mašinama 21 stoljeća,a mene zanima sve u svezi renaulta 4 gtl.zanima me max brzina,potrošnja,karakteristike a pogotovo iskustva... hvala

  2. #2
    ŠULE
    Guest
    Više nego mnogi ovaj autić je napokon zaslužio da se i o njemu nešto kaže. Četvorki sam potrošio pa barem jedno šest-sedam komada, i sa njima prošao ono što vjerovatno ni sa jednim autom više neću. Priznajem ponizno da je mi je i sada drago kad je vidim na cesti . Prodanih 12 000 000 komada dovoljno govori u ime ovog automobila, a ako se ne varam ušla je i u izbor od 10 naj. svih vremena. Po meni sa punim pravom, štaviše ja sam svoj glas dao upravo za nju. Sve, ali baš sve na tome automobilu imalo je nekakvog smisla, naravno u onim nekim drugim vremenima. Sam model je pokrenuo gomilu manje, više uspješnih imitacija. Njen slabašan motor bio je više nego dovoljan za izuzetno pristojno pokretanje njene relativno male težine. Konstrukcijski je bio priprost složen iz minimalnog broja dijelova, dakle savršen. Sam agregat bio je gotovo nepoderiv, dok se većina kvarova odnosila na okolne uređaje npr, alnaser, puma za vodu. Ovjes, priča za sebe, ali kad shvatiš filozofiju ulaza i izlaza iz zavoja, te prihvatiš zanošenje karoserije ne možeš vjervati koliko zapravo možeš biti brz u prolazima. Mjenjač ha, ha, još sam davno prije bio zagovornik njegove pozicije a i danas tvrdim isto. Pogledati Multiplu, Hondu Civic. Što se brzine tiče išle su oko 120 km TL do 130 - 140 GTL.

  3. #3
    alfist_zg
    Guest
    R 4 je legenda.

  4. #4
    _Stevo
    Guest











    Dostojan nasljednik 4-vorke?


  5. #5
    ŠULE
    Guest
    Ove fenomenalne felge sa petice Alpine i Pirelli P8 165/60/13 bile su na mojoj posljednjoj katrici.

  6. #6
    sepra
    Guest
    Baš prije par dana sam zavirio u frendovu garažu gdje ima R4 star 25 god. u besprijekornom stanju, francuske proizvodnje, isto se kurčio tim felgama. Fora mi je staklena posuda za vodu

Slične teme

  1. renault 4 gtl
    By renky in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 30-05-2017, 10:06
  2. renault 5
    By vozio in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 23-01-2004, 19:05
  3. renault 5
    By vozio in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 20-01-2004, 08:12

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •